Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Mama, aš augu!"

Kviečiame į naują fotokonkursą "Mama, aš augu!"

http://www.supermama.lt/foto/

Pirmas piešinukas - nesvarbu, kad ant sienos, savarankiškai apsiautas batukas - tai kas, kad ne ant tos kojos... - Visa tai taip smagu! Ir labai svarbu! Augdami mūsų išdaigininkai mokosi pažinti pasaulį. Mes įsitikinę, kad tikrai turite ką parodyti - pasidalinkite savo mažųjų pasiekimais!
Siųskite nuotrauką su savo mažylio/-ių nuotykiais ir atradimais "Mama, aš augu" ir laimėkite puikaus vaikiško kanalo "BABY TV DVD"! Prizais džiaugsis net 5 laimėtojai!!!

[attachmentid=86661]

Kas tai yra BABY TV? Tai smagus GALA televizijos transliuojamas kanalas vaikams be smurto ir reklamos. BABY TV laidelės vaikams yra ne tik linksmos ir įdomios - jas žiūrėdamas jūsų vaikas galės išmokti ir sužinoti daugybę naudingų dalykų.

! Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui perskaityti bendrasias konkursų TAISYKLES:

Paraiškos priimamos nuo 2007 02 06 iki 2007 02 22
5 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2007 02 23 - 2007 02 28
Atsakyti
Nuostabus konkursėlis thumbup.gif Begsiu nuotraukytės ieškoti bigsmile.gif Tikrai žinau, kad turiu tinkamų 4u.gif
Atsakyti
pasistenkite atrinkti kuo įdomesnius ir svarbesnius augančio žmogučio pasiekimus!
Atsakyti
tikrai smagus konkurselis thumbup.gif ,reik ir man pasidairyt po musu albumus,gal rasiu ka tinkamo bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.supermama...068_0010673.jpg
vau wub.gif kokia miela nuotraukyte, tokiame pat vezymelyje as uzaugau thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Jau žinau kokių įdomių ir įvairių nuortaukyčių bus thumbup.gif
Atsakyti
Gaila kad galima tik viena nuotrauką...o jei vaikų ne vienas tai ir nuotraiukų daugiau turime bigsmile.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Idomu, o kojos pirsto ciulpimas, cia i tema butu g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 02 06, 22:50)
Idomu, o kojos pirsto ciulpimas, cia i tema butu g.gif:

Šiaip tai į temą, nes ką tik gimę leliukai to tikrai nesugeba, tai čia jau pasiekimas ir augimo įrodymas. Aplamai šita tema labai labai plati, nes vaikas augdamas daug dalykų išmoksta, šimtai pasiekimų lydi pirmuosius gyvenimo metus. Sunkiausa yra iš tų užfiksuotų pasiekimų vaikučio albume išrinkti įdomiausią ir gražiausią nuotrauką. Manau, kad šiame konkurse nuotraukų bus labai daug.
Atsakyti
Tikrai labai smagus konkursėlis. Aš pirmą kartą bandau dalyvauti gal pavyks g.gif
Atsakyti
Wow koks smagus konkursėlis thumbup.gif
g.gif Kaip ir visoms pasirinkimas iš visų visų gražių kadrų daros sudėtingas blush2.gif

Tiesa, gal kas žino, kaip sumažinti nuotrauką nuo 2-3MB iki konkursui reikalaujamo dydžio neprarandant jos kokybės (aš mažinu su Microsoft Photo Editor, kartais apkarpau su Paint programa, bet kol pasiekiu reikalaujamą dydį nuotraukoje atsiranda nepagaidaujamas grūdėtumas bei blizgesys doh.gif )
help.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2007 02 07, 11:46)
Wow koks smagus konkursėlis  thumbup.gif
g.gif Kaip ir visoms pasirinkimas iš visų visų gražių kadrų daros sudėtingas  blush2.gif

Tiesa, gal kas žino, kaip sumažinti nuotrauką nuo 2-3MB iki konkursui reikalaujamo dydžio neprarandant jos kokybės (aš mažinu su Microsoft Photo Editor, kartais apkarpau su Paint programa, bet kol pasiekiu reikalaujamą dydį nuotraukoje atsiranda nepagaidaujamas grūdėtumas bei blizgesys  doh.gif )
help.gif

As irgi mazinu su Microsoft.... ir visai nrmaliai, resize padarau 50% ir viskas 4u.gif
Atsakyti