Įkraunama...
Įkraunama...

Kas siutina vyrus?

Beveik neabejoju .jog galėtumėte išvardyti aibę vyrų savybių ,kurios varo siutą.Pamirštas nuleisti klozeto dangtis,bukas spoksojimas į televizorių,tuoj pat po sekso pasigirdęs knarkimas ir panašiai.Manote ,vyrai mums neturi pretenzijų?Oho ...dar ir kiek.Kokių pretezijų sulaukėte iš savo brangiausiųjų??? dry.gif
Atsakyti
tiesa pasakius reiketu ir pagalvoti g.gif tikriausiai dazniausiai ji siutina, kai as pasonei zirziu: isjunk ta tv., eik nuo kompo, t.y. kai jam priekaistauju biggrin.gif
tiesa, prisiminiau, jis nervuojasi, kai as su jo masina kai vairuoju, islipdama neatstumu sedynes, jis vis galva uzsigauna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet cia jau musu bajeris tongue.gif patapo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kol kas tik viena dalyka man prikisa-kad noriu sukudeti,nes jam patinka stambios wink.gif O as taip noriu buti liekna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (ugnieska @ 2004 11 18, 13:24)
tiesa pasakius reiketu ir pagalvoti g.gif tikriausiai dazniausiai ji siutina, kai as pasonei zirziu: isjunk ta tv., eik nuo kompo, t.y. kai jam priekaistauju biggrin.gif
tiesa, prisiminiau, jis nervuojasi, kai as su jo masina kai vairuoju, islipdama neatstumu sedynes, jis vis galva uzsigauna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet cia jau musu bajeris tongue.gif patapo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

va va thumbup.gif tas pats smile.gif kaskart po mano vaziavimo sako kad nebeduos masinos laugh.gif nors kai vaziuoja su mano masina tai niekada nepritraukia sedynes atgal g.gif
dar ji labai siutina jei prie kompo palieku kavos puodeli, taip pat netvarka kompe (megstu parsisiuntus ka ar siaip deti i desktopa rolleyes.gif ) todel padare du userius ir neturiu administratoriaus teisiu sad.gif negaliu nieko parsisiust.... rolleyes.gif
taip pat ji siutina, jei buna kur uzrukes o as nerimauju unsure.gif ir skambinu wink.gif dar siutina kai neberanda svariu kojiniu laugh.gif nors as cia ne prie ko (mol turiu suziuret ar baigiasi jo kojines ir idet skalbt rubus laugh.gif )
Atsakyti
nu va mamytes, jus pykstates su savo vyrais, o as tai neturiu kada, nes mano vyras grista tik savaitgaliaism po darbo, tai ner kada ir jam priekaistauti clap.gif
nors buna visko, pasitaiko g.gif
Atsakyti
Bandziau prisiminti, ka erzina manyje mano vyra g.gif Ir niekas neateina i galva, tik tai, jei vos vos bega nosis is salto oro iejus i silta patalpa, bet dar nesloga, tai as neturedama nosines salia, trukteliu i save. Na, tada mano vyras jau suvadovauja, kad issipusciau nosi biggrin.gif Ir viskas, daugiau turbut niekas neerzina, nebent vyras sukandes dantis tyli biggrin.gif
Atsakyti
net nezinau....nemegsta kompe netvarkos bet as jau ismokau to nedaryti tai paskutiniu metu ramu.... rolleyes.gif nebent jei kompas neaisku del ko uzlinksta tadu is kart sako "ka ir vel kompa uzlenkei?" laugh.gif
kas dar...ai dar labai supyksta jei as sugalvoju tvarkyt kambarius tadu kai jis nori tiesiog ramiai pasedet su manim....tai dazniausiai kambarius tvarkau kai jo nera namuose...na nebent su sluota lengvai paskraidau panosej didziasias dulkes apsluostau... laugh.gif
siaip tai nei jis manes nesiutina nei as jo....buna kartais kad sugebam viens kitam kokia nesamone nelaiku ir ne vietoj uzvelti....
Atsakyti
Maniskis irgi nervinasi, kai islindus is uz vairo neatitraukiu masinos sedynes atgal... kai pirma isjungiu masinos varikli, o tik paskui visas lempas biggrin.gif
Erzinasi, kad nuolat "sutvarkau" jo ismetytus daigtus... O mane erzina netvarka namuose... Bet cia matyt jau toks musu gyvenimo budas patapo: jis periodiskai kazka ne vietoj padeda, o as tyliai "sutvarkau"... ir tada svelniai pazirzia "veeel sutvarrrrkeeee" biggrin.gif
Daznai susibaram del to, kad as kazko kompuose nesusigaudau ar ne is pirmo karto suprantu. Niekaip jam "nekvankteli", kad jei jis pats yra profesionalas ir jam elementaru, man - zaaaliooos giiirios, vat tada jam liepiu arba siuvinet arba vaseliu nert pradet, kad galetu palygint... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyta: 18 lapkričio 2004 - 14:12
manau, kad visus vyrus l.erzina rėkimas ir jų nuomonės nepaisymas.
Atsakyti
o man kazkai8p atrodo, kad vyrai maziau bamba, bent jau neaiskina, daryk, nedaryk. maniskis kai isskalbia tai kartais subamba, kad nuo dziovyklos rubu nenurinkau, hnes tai tipo jau mano darbas

bet ciau jau musu, antru pusiu, kraujyje tai pazyzt, tai pabambet tai paauklet
Papildyta @ [mergetime]1100781566[/mergetime]
o taip rekimas, emocijos audringos vyrams zinoma siaubas, tik turbut neerzina, o ismusa is veziu arba vercia uzsidaryt savo kiaute
na bent jau reaguot kaip reikia jie nemoka
Atsakyti
Maniškį tai labiausiai erzina ko gero vienas dalykas: kai sunegaluoja ir neinu pas gydytoją. Mol, laiko neturiu, o ir pinigų gaila tongue.gif Be to, kartais priekaištauja, kad dėl tos pačios priežasties - laiko stokos - netvarkingai maitinuosi doh.gif Daugiau dėl nieko pastabų sulaukusi nesu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 11 18, 14:33)
manau, kad visus vyrus l.erzina rėkimas ir jų nuomonės nepaisymas.

Čia ne tik vyrus. Man rėkiantis žmogus - visiškas neišsiauklėjimas rolleyes.gif Juk viską galima pasakyti ir nekeliant balso wink.gif Ir baramės, ir ginčijamės su vyru nekeldami tono biggrin.gif
Atsakyti