Įkraunama...
Įkraunama...

2,5 mėn. kūdikis valgo mamos pieną labai keistai

Laba diena, neramina mane mano dukrytės valgymo grafikas. Ji labai įdomiai valgo pienuką. Prieš 2 sav. valgė kas 2;2,5;3, 4 val. dieną, naktį kas 4-5 val.

Dabar ji valgo 6-7 kartus per parą, ji valgo dabar labai įvairiai, kas 2,3, 4, 5, 6, 7, 8 val. Pvz. ji pavalgo apie 22, 23 val. kelias apie 4 val. Tada pavalgo ir kelias apie 6-7 val.

Dukrytė 2,5 mėn. valgė vakar vakare 20:40, paskui pavalgė 4:30, dabar yra jau beveik 12:00 val., tačiau ji nenori valgyti. Jei duodu krūtinę, ji pradeda rėkti, norėdama pasakyti, kad nenori. Nesuprantu aš jos maitinimosi grafiko, tai kas 2,3,3.5, 4, 5, 6,7, 8 val. valgo. Dukrytę maitinu savo pienuku iš krūties.


Visą laiką tuštinasi normaliai, apie 3 kartus per dieną, naktį nedaro, šlapinasi normaliai. Vakar tuštinosi 3-4 kartus, šiandien kol kas nesituštino. Išmatos būna geltonos spalvos, kartais būna žalsvokos, tačiau manau,čia yra nuo mano suvalgyto maisto pvz. salotų, pomidorų, agurkų. Žalsvokos išmatos būna retai. Pilvukas gana minkštas. Krūtimi mažylę maitinu 10-15 min. Intensyviai krūtinę čiulpia apie 6 min.

Gimėm 3230 gr. 56 cm
1 mėn. - 4950 gr. 56 cm (+1720 gr, +0 cm)
2 mėn. - 5780 gr. 59 cm (+830 gr, + 3cm)


Dukrytė gana rami, neatrodo alkana, bet ar taip gali būti, kad vaikas nenori valgyti taip ilgai? g.gif g.gif

Kažkur skaičiau internete, kad naktinis pienas yra labai sotus, tai gal tame ir yra priežastis, kad ji pavalgė naktį labai daug, ir dėl to dabar soti?

Kiek kartų 2,5 mėn, vaikas turi valgyti per parą? Kiek kartų, nes nežinau kiek ji suvalgo per savo maitinimąsį, nes maitinu tik iš krūties. O nusitraukti pienuko, kad pamatyčiau kiek ji suvalgo nenoriu, nes ji buteliuko neįma.

Labai laukiu išsamaus atsakymo dėl mūsų situacijos.

Iš anksto dėkui už atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 07 vasario 2007 - 11:54
Aš jau atsakiau,kad viskas yra normlu ir Jūsų mergaitė valgo tada,kada išalksta,o ne tada, kai mama to nori.
Atsakyti