Įkraunama...
Įkraunama...

Utenos darželiai

Parašykite savo nuomonę apie Utenos miesto darželius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga76: 07 vasario 2007 - 15:41
[SIZE=7] smile.gif jo ir as noreciau kazka suzinoti apie utenos darzelius unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif Turbūt mūsų uteniškių labai nedaug skaito šį puslapėlį, nes ir aš tikėjausi ką nors sužinoti apie Utenoje esančius darželius, tačiau deja verysad.gif
Aš užrašiau savo berniukus į Želmenėlį, bet esu apie šį darželį girdėjus nelabai kokių atsiliepimų, bet manau, kad kėkvienas atsirenka savo thumbup.gif
Daug gerų atsiliepimų esu girdėjus apie darželį, kuris yra klebodžemyje.
Atsakyti
Man ir butu labai idomu suzinoti apie darzelius Utenoje. Gal kas turi kokiu atsiliepimu? O ar galima darzeli pasirinkti, ar cia savivaldybe paskirsto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukas:) @ 2008 03 05, 12:29)
Man ir butu labai idomu suzinoti apie darzelius Utenoje. Gal kas turi kokiu atsiliepimu? O ar galima darzeli pasirinkti, ar cia savivaldybe paskirsto?  4u.gif

Man atrodo, gali pasirinkti pati ax.gif Kadangi mes gyvenam dauniškyje, tai čia yra ne vienas darželis, tai mes pasirinkom „Saulutės“ darželį smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, mes lankome darzeli "Pasaka". Ka as galiu pasakyt... Manyciau, kad galetu buti zaidimu aiksteles labiau sutvarkytos, graziau irengtos. Aukletojos, gal kaip visur, su savo charakteriu smile.gif Tik va sako su vietom liudnai ten unsure.gif Reikia tik gimusi vaikuti uzrasyt. O siaip dar atvaziuoja visokie spektakliukai pas juos bigsmile.gif Nors gal ir i kitus darzelius atvaziuoja, nezinau g.gif Beja, nera tu pastoviu rinkliavu (bent jau musu grupeje), kaip girdisi kitur. Renkam pinigelius, tik kai nauji metai buna tongue.gif
Atsakyti
Na mes kai uzrasinejom savo maziu i darzeli niekas rinktis neleido g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2008 03 28, 09:33)
Na mes kai uzrasinejom savo maziu i darzeli niekas rinktis neleido g.gif



Kaip keista.. g.gif Kazin kodel? blink.gif O is kurio mikrorajono esate?
Atsakyti
Kiek zinau, darzeli pasirenka tevai ax.gif mes irgi dabar svarstom i kuri uzsirasyti. As svarstau, kas geriau, kai grupes sudaromos to paties amziaus pvz. vienoje grupeje 3-4 metuku vaikai, ar kai grupeje yra ivairaus amziaus kinderiuku, pvz 2-5 m. Nes nuo to priklauso ir ugdymo programos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(redared @ 2008 05 17, 21:12)
Kiek zinau, darzeli pasirenka tevai  ax.gif mes irgi dabar svarstom i kuri uzsirasyti. As svarstau, kas geriau, kai grupes sudaromos to paties amziaus pvz. vienoje grupeje 3-4 metuku vaikai, ar kai grupeje yra ivairaus amziaus kinderiuku, pvz 2-5 m. Nes nuo to priklauso ir ugdymo programos  mirksiukas.gif


Mes tai uzrasem tik gimusi, tai tik po triju metu eile atejo doh.gif Bet papuolem i grupe, kur amzius ivairus, tai maniskiui jauciu tel to stresas - didesni su savo reikalais, nelabai nori su maziais zaisti, gal ir uzvaziuoja kada verysad.gif Tiek mes ir teejom ten tongue.gif
Atsakyti
Sveikos Uteniškės 4u.gif
Tikrai kiek mažai uteniškių g.gif
Aš savo sūnelį esu užrašiusi į "Gandrelį" Kiek girdėjau visai gal nieko. Ten yra ir pradinė mokykla. Bet gal kas daugiau girdėjote???
Ir dar gal aš čia ne temą blush2.gif , bet kaip išruošiate savo mažylius į darželį? Kiek rubelių įdedate, ko dar reikia nusinešti? Na vienu žodžiu pasidalinkite patirtimi ir žiniomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smigė @ 2008 08 07, 14:37)

Ir dar gal aš čia ne temą  blush2.gif , bet kaip išruošiate savo mažylius į darželį? Kiek rubelių įdedate, ko dar reikia nusinešti? Na vienu žodžiu pasidalinkite patirtimi ir žiniomis  mirksiukas.gif

Labas mirksiukas.gif
Aš įdedu triusikėliu, kitas kelnytes arba suknytę (jei išsiteptų labai ar dar kas), tapkytes. Pasiima mėgstamą žaislą ir keliauja ax.gif
Atsakyti