Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nauja tema

Tikim stebuklais ir jų laukiam wub.gif
Sėkmės mergaitės, laukiam naujų nestuke.gif nestuke.gif
Papildyta:
ankstesnė tema


Papildyta:
Na, kad jau paskelbiau temą, tai pasisakysiu truputį
taigi naujus metus sutikau labai liūdnai ir iškarto po naujų nusprendėm daryti IVF, bet kadangi pas mane rado pakitimų gimdos kaklelyje, tai kol visko neišsityriau tol nieko negalėjau daryti
bet sausio 13 pradėjau badytis, viskas buvo gana sėkmingai, aišku buvo hiperstimuliacija, po punkcijos labai skaudėjo pilvą, leidausi net nuskausminamuosius, sausio 26 įdėjo man tris žirniukus, pirmą testą pasidariau po 8 dienų, nieko nerodė, o po 9d, jau rodė vaiduokliuką, 10d, pasidariau HCG, jis buvo 47, džiaugiausi, bet vakar prasidėjo kraujavimas, buvo nemažai tamsiai raudono su krešuliukais kraujo, padidinau crinono kiekį jau nuo pirmadienio, dėjausi dienai ir nakčiai, šiandien crinonas ryte krito rudais, rudais gabalais, labai buvo baisu, pasidariau HCG-191, buvau pas K, nieko gimdoje dar nematyti, dabar visą dieną guliu ir meldžiuosi, labai baisu prarasti, pastoviai kažkokios rudos išskyros bėga, bijau
Viską dariau paslapčia, nes pastebėjau, kad taip geriau sekasi thumbup.gif , paėmiau svajukės pavyzdį, o beto labai sunku kai kas negerai būna, vis pasakoti, vis parašyti kas ir kaip, taigi...dar manęs nesveikinkit, bet tikėkit stebukliukais, nes man tai tikras stebuklas wub.gif wub.gif
labai, labai trokštu, kad viskas būtų gerai, nežinau ar ištversiu dar vieną netektį

Ir ačiū visoms merginoms, kurios prisidėjo prie šio stebukliuko wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 07 vasario 2007 - 20:07
gal galėtumėt man papasakot kodėl prieš punkciją dar reikia leistis pregnylį - visada galvojau,kad kiaušialastes ištraukia tiesiai iš folikulų g.gif Kur jie jas sugaudo jeigu jos būna ovuliavusios?
Atsakyti
QUOTE(fibi @ 2007 02 07, 19:52)
gal galėtumėt man papasakot kodėl prieš punkciją dar reikia leistis pregnylį - visada galvojau,kad kiaušialastes ištraukia tiesiai iš folikulų  g.gif Kur jie jas sugaudo jeigu jos būna ovuliavusios?

ištraukiamas folikuluose esantis skystis ir tame skystyje ieškoma kiaušialasčių, kiek suprantu jei jau ovuliuoja pilnai, tai nelabai jau ten sugaudysi, o gal aš klystu
Atsakyti
O nuo crinone buna iskyru g.gif Iki siandien jau du svirkstus susipuciau ir jokiu iskyru nera.Tik kiausides maudzia huh.gif
Atsakyti
Kiausides maudzia, nes truputi pabadytos unsure.gif
O nuo crinono nebutinai turi buti isskyru schmoll.gif , o jei ir bus tai na anksciau kaip antros savaites gale rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 07, 21:25)
O nuo crinone buna iskyru g.gif

aš tai prieš dedantis naują crinone išsikrapštau seną(dabar nekrapštau, bijau) blush2.gif tai ten būna tokių gumuliukų kaip toletinio popieriaus, ir būna išskyrų jei tik įsidedu ir einu greitai į toletą, ar kažkur

o kiaušidę man maudžia ir dabar, sakė didelis geltonkūnis yra ir kiaušidės dar išdidėję, visgi hiperstimuliacija buvo ir viso 25 kiaušialastes išpunktavo


Ačiū merginos už palaikymą wub.gif
tik dabar supratau kodėl merginos kai pastoja, sumažina bendravimus, su tom kurioms dar nepavyko, aš pvz jaučiuosi dabar lyg kalta, kad man pavyko, o kitom dar ne verysad.gif
Atsakyti
O as niekad crinono nekrapstydavau doh.gif schmoll.gif blink.gif

Tik nedrisk taip galvoti, Paiduke doh.gif Tu to verta, Tu taip ilgai del to kovojai ir idejai pastangu wub.gif Kuo Tu gali buti kalta????? g.gif Cia nera kaltu schmoll.gif Mes tikrai nuosirdziai dziaugiames Tavo nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 07 vasario 2007 - 21:44
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 07, 21:43)
1. O as niekad crinono nekrapstydavau doh.gif  schmoll.gif  blink.gif

2. Tik nedrisk taip galvoti, Paiduke doh.gif  Tu to verta, Tu taip ilgai del to kovojai ir idejai pastangu wub.gif Kuo Tu gali buti kalta????? g.gif  Cia nera kaltu schmoll.gif  Mes tikrai nuosirdziai dziaugiames Tavo  nestuke.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

1. o aš visada krapštau, nes merginoms kurios nekrapštė , krapštė gydytojai ax.gif ax.gif ir kažkaip visada galvojau, kad geriau pasisavina, kai nėra ten to "toletinio" seno blush2.gif

2. aš nekalbu apie jau neštukes ax.gif
Atsakyti
Paiduke, as nekrapsciau, juk dabar daznai eini pas gyd. tai tegu jie tau isima.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 07, 21:48)
1. o aš visada krapštau, nes merginoms kurios nekrapštė , krapštė gydytojai ax.gif   ax.gif ir kažkaip visada galvojau, kad geriau pasisavina, kai nėra ten to "toletinio" seno  blush2.gif

2. aš nekalbu apie jau neštukes  ax.gif

1.O man ir gydytojas nekrapste blush2.gif Iskrito pats per keleta dienu kai nustojau vartoti...ir manau jei jau senesnis maisytu pasisavinti naujasni gydytojai rekomenduotu issikrapstyti ax.gif
2.Mes kazkada ir stovejome toje laukianciuju savo IVF sekmes eileje ax.gif Tikrai niekad net nesusimastydavau kodel jai pavyko, o man ne doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 07 vasario 2007 - 21:55
Man ir nesake, kad reikia krapstyti g.gif Issispaudziu ta kremuka ir guliu sau iki ryto.O ryte nieko nera ten.
Atsakyti
nu man nieks nesakė, kad reikia krapštyti, tiesiog kažkas pasakojo, kad gydytoja iškrapštinėjo, tai aš to nenorėjau, tai prieš dedantis naują kažkiek išsiimdavau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(svajukė @ 2007 02 07, 22:37)
Paiduke, šeši mūsų kumščiai laikomi už tave ir tavo žirniuką/žirniukus.  4u.gif

jei crinonas krenta tamsus ir išskyros tamsios, tai tikrai tu nekraujuoji. man ilgai taip buvo pradžioje. pameni, kaip buvau paniką sukėlusi, kad kraujuoju, o ten crinonas bjaurybė buvo.

ačiū už kumščius wub.gif
o ką gydytoja dėl to tamsaus crinono sakė?
Atsakyti