Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių vestuvės III dalis

Seną pliotkų temą rasite tik čia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kur viena Laura "Žmonėse" stovi tai liux atrodo thumbup.gif Gal todėl, kad aš dabar pamišusi ant nunarpliotų dalykėlių blush2.gif
Atsakyti
"Zmonese" ji visai graziai atrodo thumbup.gif Bet jau kaip baisiai jos tie juodi nagai atrodo doh.gif
Atsakyti
As irgi ziurejau ziurejau tas Lauros foto, ir nusprendziau, kad nelabai ji man blush2.gif ir vvyras toks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2007 02 08, 09:54)
Kur viena Laura "Žmonėse" stovi tai liux atrodo thumbup.gif Gal todėl, kad aš dabar pamišusi ant nunarpliotų dalykėlių blush2.gif



thumbup.gif
Šiaip tai manau, kad tuokiantis žiemą, tai itin geras sprendimas. Kur kas gražiau nei "pamėlusi princesė", kuri labiau primintų naujametinę šmėklą lotuliukas.gif
Be to, labai originalu, o "Žvaigždės" ir drąsūs žmonės gali sau leisti ir tokius dalykus, bent jau nenyku. Princesėmis gali pabūti visos, ir net kartais, rizikuoja tapti pika pincesiška minia ir tiek....

P.S. Čia bendras pasvarstymas apie Lauros aprangą ir rengimosi stilių abstrachuojantis nuo jos asmenybės ar kūrybos 4u.gif
Atsakyti
O man Lauros rūbai nuostabiai gražūs wub.gif Iš vis man ji visa puikiai atrodė-detalės suderintos iki smulkmenų, ir kas svarbiausia-rūbai labai priderinti prie jos stiliaus. Juk būna, kai žinomi žmonės taaaip "stiliovai" apsirengia, kad nei juoktis, nei verkti doh.gif O čia viskas taip subtilu ir elegantiška. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 02 08, 09:58)
"Zmonese" ji visai graziai atrodo thumbup.gif

Man taip pat ji gražiai atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
as jauciuosi kaip is menulio iskritus blink.gif man laura tai doh.gif doh.gif doh.gif atrode. kas cia per nauja mada detis vestuvines kelnes ir vestuvini megztini doh.gif na, bet jei jai gerai, tai man dzin. tik man tai tikrai negrazu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 02 10, 21:40)
as jauciuosi kaip is menulio iskritus  blink.gif man laura tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif atrode. kas cia per nauja mada detis vestuvines kelnes ir vestuvini megztini  doh.gif na, bet jei jai gerai, tai man dzin. tik man tai tikrai negrazu  schmoll.gif


Butu gerai jei Lietuvoj atsirastu nauja vestuviu mada - originalumas, iskirtinumas, stilingumas ir pan. Kol kas tai tik pavieniai atvejai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridikute @ 2007 02 08, 10:07)
As irgi ziurejau ziurejau tas Lauros foto, ir nusprendziau, kad nelabai ji man blush2.gif  ir vvyras toks schmoll.gif

man irgi vyras toks schmoll.gif o rūbai tai gražūs,bet man vestuvinis apdaras turi būti tik vestuvinis, o su tokiu galima ir į vakarėlius eiti...
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 02 11, 02:00)
Butu gerai jei Lietuvoj atsirastu nauja vestuviu mada - originalumas, iskirtinumas, stilingumas ir pan. Kol kas tai tik pavieniai atvejai  unsure.gif

matai, tau laura atrode galbut originaliai ir stilingai, ir tau tai grazu, o as galeciau pasakyt - originalu, bet visai negrazu. i koki vakareli tai gal ir stilinga, o i vestuves - doh.gif todel nauju vestuviniu madu atsiradimas (jei tai butu kazkas panasaus i lauros apdarus) man sukeltu liudesi, o tau dziaugsma. niekada vieningos nuomones apie mada ir stiliu nebus...

QUOTE(Ramunita @ 2007 02 11, 02:37)
man vestuvinis apdaras turi būti tik vestuvinis, o su tokiu galima ir į vakarėlius eiti...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Joa,2007 02 11, 01:00]
Butu gerai jei Lietuvoj atsirastu nauja vestuviu mada - originalumas, iskirtinumas, stilingumas ir pan. Kol kas tai tik pavieniai atvejai unsure.gif
[/

sunkiai sunkiai lt su naujowem kazkaip cia wis tortai populiariausi islieka o jei kas issiskirs tai is kart- NESAMONE . g.gif doh.gif gal kitam tradiciniai dalykai jau yra atsibode ir nesamoningi , tai ir noris ebut kaip WISI tongue.gif


Atsakyti