Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip rasti tiekėjus

Planuojam pas save miestelyje atidaryti parduotuvėlę,tačiau net neįsivaizduoju ,kur ieškoti tiekėjų(prekiautume siuvimo ,siuvinėjimo reikmenimis,bižuterija,tai pat priemonėmis ją gaminti)? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Na pirmiausia bandyk pati nueiti į tokią parduotuvę ir pažiūrėk ant siūlų būna popierėlis su gamintojo pavadinimu, jį užsirašk/įsimink ir parėjusi namo bandyk internetu ieškotis per google įvedusi pavadinimą.
Kitas būdas išsiversk pagrindinius žodžius į anglų/vokiečių/rusų kalbas ir taip pat per google bandyk ieškoti, gal pavyks?

Aš čia savo būdus rašau, kaip aš savo įmonei ieškau tiekėjų biggrin.gif

Sėkmės imantis paieškų ir verslo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galvojanti @ 2007 02 08, 18:35)
Na pirmiausia bandyk pati nueiti į tokią parduotuvę ir pažiūrėk ant siūlų būna popierėlis su gamintojo pavadinimu, jį užsirašk/įsimink ir parėjusi namo bandyk internetu ieškotis per google įvedusi pavadinimą.
Kitas būdas išsiversk pagrindinius žodžius į anglų/vokiečių/rusų kalbas ir taip pat per google bandyk ieškoti, gal pavyks?

Aš čia savo būdus rašau, kaip aš savo įmonei ieškau tiekėjų  biggrin.gif

Sėkmės imantis paieškų ir verslo  4u.gif


Ir labai tu čia thumbup.gif patarei.
Tik nežinau, kaip tuos "tiekėjus" suprasti. Man atrodo, tiekėjai tai eilėn patys sustotų, jei apsiskelbtum, jog prekiausi mėsos gaminiais. Nu žinau vieną kioską, kur po 2 dešras kasdien su didele mašina atveža blink.gif Kiekvienas tiekėjas po savo 2 dešras atveža lotuliukas.gif
O va kaip su grafkių gamintojais, ar karoliukų unsure.gif . Reiktų PATIEMS į lenkų ar čekų kraštą patraukti. Per muges kokias nors, parodas LITEXPO.

nu va.. O Kaune labai stipri pardė yra KAIVIDA. Va ten visko yra, ką GEIGA išvardijo. Pardė yra Krėvės pr. buv. Pasimatymo pastate. Tai kiek teko pastebėti, jie prekiauja čekų gamybos karoliukais (laaaabai daug spalvų), visokie kitokie reikmenys ir medžiagos - pašiltinimai, pamušalai.. nu neišmanau, kas dar ten kaip vadinas.. tai man atrodo, kad jie patys atsiveža iš tų kraštų tuos savo karoliukus.
Atsakyti
Manau didžiausia tiekėjų gausa yra internete (yra specialūs internetiniai puslapiai, kuriuose registruojasi viso pasaulio tiekėjai, ten labai paprasta susirasti tai, ko ieškai) ir specializuotose parodose mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
4u.gif O kaip man surasti tuos puslapius, nieko nerandu verysad.gif
Atsakyti
Įvesk angliškai ,,Wholesale Sewing" ar pan. Tau išmes daug visko. Toj, pažiesiu, gal konkrečiai ką nors rasiu smile.gif
Dar klausimas iš kokios šalies domina vežtis. Kinija, Amerika, Europa, Didžioji Britanija? Pagal tai į google. lt įvesk prierašą. Pvz. Wholesale Sewing UK(USA/Europe/china)
Pati dabar ieškau tiekėjų, tik visai nesusijusioje srityje. Paprastai tai užtrunka, nes i-nete labai daug info smile.gif Turi sugebėti ją apdoroti ir atsirinkti sau reikalingą. Tai užtrunka smile.gif Iš ties yra daug tarptautinių organizacijų (priklausomai nuo šalies iš kurios nori vežtis) kurios pagal Tavo reikalavimus suranda Tau norimą didmenininką. Bet be abejo tai kainuoja. Paprastai jie ima kažkokį procentą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 18 vasario 2007 - 00:18
GEIGA, [COLOR=green]palauk, tai kokia Tu verslininke, jei nezinai nuo ko pradet ir kur ieskot? O vizija verlso turi? Kas labai labai nori- pamasto ir randa...
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 02 19, 18:55)
GEIGA, [COLOR=green]palauk, tai kokia Tu verslininke, jei nezinai nuo ko pradet ir kur ieskot? O vizija verlso turi? Kas labai labai nori- pamasto ir randa...

Dėkui už'' išsamų atsakymą'', aš dar ne verslininkė tik bandau kažką kurti ,manau nei vienas negimė viską žinodamas;pamasto ir randa sakai ,kai dar nesi su tuo susidūrus mąstyk nemąsčius, iškarto nieko nerasi,tau čia ne į Maximą nueit apelsinų nusipirkt ,o jei neturi ką patart ,gal geriau iš viso nieko nerašyk ir eik kur nors kitur savo pyktį liet ,manau turi asmeninių problemų ,pamastyk ir geriau savimi pasirūpink
Atsakyti
nepyk, bet su google ir penkiameciai moka naudotis blush2.gif ir rasti ko jiems reikia blush2.gif
Atsakyti
Tai juk nueik kad ir www.1588.lt, ivesk kokie siulai/tekstile ir skambinkis, kokios salygos. Tas pats su bizuterija.
Aisku, geriausiai butu vaziuoti i Lenkija, bet jau reikia daug uzsipirkti, kad apsimoketu vaziuoti, nes is toliau siustis tai tikrai neapsimokes.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 02 20, 00:56)
Tai juk nueik kad ir www.1588.lt, ivesk kokie siulai/tekstile ir skambinkis, kokios salygos. Tas pats su bizuterija.
Aisku, geriausiai butu vaziuoti i Lenkija, bet jau reikia daug uzsipirkti, kad apsimoketu vaziuoti, nes is toliau siustis tai tikrai neapsimokes.

Dėkui,tiesiog bandžiau paklaus kokiais keliais kiti ieško,ir googlėj nemažai radau (moku naudotis ,jei kam įdomu),aišku neradau čia ansčiau paminėtų tiekėjų sąrašų puslapių,jau darosi baisu čia ir ko klausti ,nes tuoj puola išvadina nemokša ir pan.
Atsakyti
Nu, be reikalo Tu cia purkstauji! As visai nenorejau Taves pykinti... O busimi verlininkai turetu moketi ir kritika priimt...Tarp kitko. Nemanau, kad Tave cia kas nors nemoksa isvadino..tik svelniai tariant, kai nori pradeti verslaut, visa energija dedi i konkrecia paieska, o ne isizeidinejimus.. Patarimu cia galima rasti. Ir nepyk jau!!! 4u.gif
Atsakyti