Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Beižonių globos namams 2

wub.gif
Atsakyti
Pirmoji temike cia ohmy.gif)
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 02 12, 10:25)


beje, kaziukas kovo 2-4 d vyks vilniuje. smile.gif tai reiktu tikrai paskubet su vilna vaikams.

kam pervest pinigeliu galima butu? gal tu Happy apsiimk..?a ? rolleyes.gif
Atsakyti
Gal virbalai apsiimtu pinigų rinkimus . Nes laiko tai nedaug . Nes per tą laiką reikia ir surinkt pinigėlius nupirkt ir nuvažiuot pas vaikus .Kas apsiimtu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Happymother: 13 vasario 2007 - 13:23
QUOTE(Happymother @ 2007 02 13, 14:22)
Gal virbalai apsiimtu pinigų rinkimus . Nes laiko tai nedaug . Nes per tą laiką  reikia ir surinkt pinigėlius nupirkt ir nuvažiuot pas vaikus .Kas apsiimtu ?



galeciau ir as, bet kad isvykstu iki kovo antros greitai..
tai tikrai butu gerai jei greiciau cia susiorganizuotume su saskaitom... smile.gif
Atsakyti
As pas saulute eisiu dovaneliu paimt galeciau ir vilnutes nupirkt , saskaita galima nebent su nurodymu jei siusit vilna ,as eisiu sekmadieni tai butu gerai kad iki sekmadienio ,happy saskaita zino
Atsakyti


Jai labai reikia galiu . 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Bet nelabai turiu laiko prie interneto sėdėt . Jai kas nors galės tą sąskaita paplatint per až žinoma .

Atsakyti
aš sėdžiu pastoviai, mestelkit man, galiu paplatinti biggrin.gif
Atsakyti
Aš deja jau "išsisėmiau" (materialine prasme) šį mėnesį verysad.gif
Atsakyti


Murzinyte visiems būna tokių dienų . Nepergyvenk prisideda tie kas gali . kol kas sąskaitoj beižonims 0 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


euforija gaudyk mano sąskaita . tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Happymother turiu jau saskaitele thumbup.gif taigi kas noretu prisideti prie "vilnos adateliu" akcijos Beizoniu vaikuciams prasom kreipkites, pasidalinsiu info thumbup.gif

PS o kazkokia riba yra? ta prasme suma min ir max reikalinga akcijai igyvendinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 02 14, 07:33)
Happymother turiu jau saskaitele  thumbup.gif  taigi kas noretu prisideti prie "vilnos adateliu" akcijos Beizoniu vaikuciams prasom kreipkites, pasidalinsiu info  thumbup.gif

PS o kazkokia riba yra? ta prasme suma min ir max reikalinga akcijai igyvendinti?  smile.gif

Manau bet kuriuo atveju akcija igyvendinsim ,nesitikiu kosmines sumos manau net 50 lt butu nemazai smile.gif
Atsakyti