Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikinantiems ir norintiems būti pasveikintiems

Jei norite buti pasveikinta (-as), labai prasau irasyti gimimo data  i jūsų Profili arba i tema "Prisitatykime" Paplepejimuose.
Nes kitaip mes zinosime apie jusu tortadieni.  biggrin.gif

Kad butu idomiau sveikinti, galite prikabinti koki tema atitinkanti pavesikliuka. Lyg ir dovanele gaunasi.  ;D

O po savaites Supermama "dovaneles" istrins  wink.gif , kad vaikuciams daugiau vietos liktu.

Sveikinkite ir dovanokite vienas kitam sypsenas!  ;D
Atsakyti
Jei nezinot kur irasyt savo ir vaiko (-u) gimtadienius ar nesiseka irasyt - parasykit man!

Dauguma tortadieniu jau sudejau, kuriu nebuvo ir as zinojau. Bet dar daug truksta...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jei zinot internete grazu paveiksliuka ar foto ir norit idet i foruma, nebutina ji seivint i savo kompiuteri. Tereikia nukopijuot internete adresa, paspausti sia ikonele [img]http://www.supermama.com/baby/yabbimages/img.gif[/img] (ji yra virs smailiuku) :
[img ]URL[ /img] . Ir vietoj  URL irasykite paveiksliuko adresa internete biggrin.gif. Pvz:
[img ]http://www.gamespy.com/avatars/av/AT/at286.gif[ /img].
Matysis sis paveiksliukas:
[img]http://www.gamespy.com/avatars/av/AT/at286.gif[/img]
Atsakyti
Taigis, Viksreliuk, SVEIKINAM ir su pareigu pakelimu!!!  ;D Ziuriu ziuriu, o jau moderatore esi. Negi as kazka busiu praziopsojus...  :smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš kaip ir pasireiškiau tam skyrelyje, kur ale prisistatykime:) Bet kadangi artėja mano didžiojo bernioko tortadienis, tai įrašysiu dar kart, o mažu praleidot??? (Aš čia nepiktybiškai) tai va mano Nagliukui trečiasis gimtadienis atkeliaus vasario 8 d.gimėm 11val 14min. Ech... kaip tai seniai buvo..
O mažyliui dveji bus gegužės 8. Dar toli.....
Iki. Ir ačiūūūūūūūūūūūū labai. happybday.gif
Atsakyti
O jeigu profilyje įrašyta, o kalendoriuje nėra? ph34r.gif Ar bus įrašyta, kai ateis tas mėnuo? rolleyes.gif Čia aš apie savo mažąją šneku. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manguste: 22 sausio 2004 - 21:52
QUOTE (Manguste @ 2004 01 22, 21:47)
O jeigu profilyje įrašyta, o kalendoriuje nėra? ph34r.gif Ar bus įrašyta, kai ateis tas mėnuo? rolleyes.gif Čia aš apie savo mažąją šneku. biggrin.gif

Kuriuos turiu, tuos irasysiu wink.gif. Tik nelabai laiko daug laisvo turiu, todel ir vedu tik po viena men biggrin.gif
Atsakyti
Mamos, jei norite buti pasveikintos, labai prasau irasykite i profili savo gimimo data. Tada informacija apie jusu gimtadieni automatiskai pasirodys kalendoriuje artejant jusu gimtadieniui.

Bet jeigu norite, kad butu pasveikinti ir jusu vaikuciai, labai prasau pacioms irasyti jos i kalendoriu, nes neuztenka irasyti tik i profili. Sistema sudaryta taip, kad vaiku gimimo datos is profilio neatsiranda kalendoriuju automatiskai.

Saugokime musu moderatoriu laika. smile.gif
Atsakyti
Pilnai suprantam dėl moderatorių laiko. biggrin.gif Todėl įsirašiau pati. tongue.gif Ačiū už informaciją. rolleyes.gif
Atsakyti
Mergytės, o čia man vienai rodo diena į priekį, ten kur apačioj yra Artėjantys kalendoriniai įvykiai per sekančias 2 dienas Žinau, tarkim, kad vaikiuko gimtadienis 24 dieną, o palaikius pelę prie jo vardo, kad atsirastų data gimtadienio, parodo 25 unsure.gif
Atsakyti
mano sunui siandien 4 metai clap.gif happybday.gif
Atsakyti
kadangi mano gimineje ir draugiu tarpe labai daug vaiku ir mamu gimtadieniu, tai naudojuosi tokiu kalendoriu www.gimtadieniai.lt thumbup.gif

ten visai geras dalykas toks, kad atsiuncia pries kiekviena gimdieni priminima. O jei kieno gimtadienio nezinai, tai gali tiesiai is to puslapio issiusti tam zmogui uzklausa, kad ivestu savo gimtadieni tiesiai. Visai patogu. Nebesusimaiso. ...

patariu pabandyti clap_1.gif
Atsakyti
Įrašiau aš sūnaus gimimo datą į kalendorių, bet vistiek jo nerodo cry.gif
O šiandien jam du metukai biggrin.gif
Atsakyti