Įkraunama...
Įkraunama...

Planuotas ar ne?

Apklausa: Ar jūsų nėštumai buvo planuoti? (641 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mazute apklausele smile.gif
ar planuoti buvo jusu maziukai smile.gif
Atsakyti
Apklausoje trūksta dar vieno varianto - planuoti ir neplanuoti.
Atsakyti
O tai jei dabar as laukiuosi pirmojo, tai kaip man atsakyti? "Pirmas neplanuotas" ar "visi neplanuoti"?? unsure.gif
Atsakyti
Mano nėštumas buvo planuotas bigsmile.gif
Atsakyti
Kazkokia nevykusi apklausa doh.gif
Atsakyti
na galėtų būti daugiau variantų g.gif pvz aš turiu vieną vaiką ir jis planuotas - tai kuris variantas man tinka? g.gif
Atsakyti
hm. o ash net nzn ka chia pasirinkt.. visada planavom 3 vakus turet.. viena turim, antro laukiames, o trechia ateity planuojam.. tik va konkretaus laiko tam numate nebuvom, kaip jau gavosi, taip wink.gif tai kuri varianta man pasirinkt dabar?.. Nebalsuoju.. unsure.gif
Atsakyti
As tai dar tik 1 laukiuosi ir jis planuotas 4u.gif

Nzn... Kaip gali buti neplanuotas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Football @ 2007 02 11, 00:29)
As tai dar tik 1 laukiuosi ir jis planuotas 4u.gif
 
Nzn... Kaip gali buti neplanuotas ax.gif

Nezinai kaip gali buti neplanuotas? Ogi neplanuoji ir pastoji biggrin.gif . Mes visai neplanavom, bet pastojom, dabar labai laukiam nesulaukiam smile.gif
Atsakyti
Mūeų leliukas yra labai lauktas ir planuotas wub.gif
Atsakyti
O kaip man atsakyti? Aš neplanavau pastoti, bet dabar laukiuosi, kitą mano vyras jau be manęs pradėjo planuoti. lotuliukas.gif Juokais vis sakau- gal ir mane dalyvauti pasikvies. Jis atsako- ok, jei nepamiršiu lotuliukas.gif bet pati noriu, bent šitą paauginti. Tai kaip man atsakyti? siūlyčiau apklausai dar variantų:
1-Pirmas vaikas planuotas. Toms kurios turi tik 1 vaikelį
2- pirmas vaikas neplanuotas.
3- pirmas neplanuotas, antras planuotas
4- pirmas planuotas, antras ne.
ir t.t variantų turi būti tikrai daugiau g.gif
Atsakyti
Kadangi man dar balsuoti neleidzia, tad parasysiu taip. Nestumas buvo planuotas ir net laaabai. Pradejom planuoti po vestuviu, deja ilgai laukem kol uzkibo 4u.gif Ir iskarto net du biggrin.gif
Atsakyti