Įkraunama...
Įkraunama...

Kur jus perkate košes?

Greit jau reikės duoti sūneliui košės, žiūriu kad parduotuvėse pasirinkimo visiškai nėra. Kai auginau vyresnį 2001 metais, tai tikrai buvo įmanoma pasirinkti: peniška ar ne, paprasta ar su priedais, ir dar įvairių firmų. O dabar negaliu surasti avižių košes BE VAISIŲ ir be priedų ir ne pieniška. Tik grikų pavyko nusipirkti.
O jus ką galite patarti?
Atsakyti
sveika,
Bent jau pas mumis mieste pats geriausias pasirinkimas Norfoje.labai daug rusiu ir firmu kosiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 02 09, 19:32)
Greit jau reikės duoti sūneliui košės, žiūriu kad parduotuvėse pasirinkimo visiškai nėra. Kai auginau vyresnį 2001 metais, tai tikrai buvo įmanoma pasirinkti: peniška ar ne, paprasta ar su priedais, ir dar įvairių firmų. O dabar negaliu surasti avižių košes BE VAISIŲ ir be priedų ir ne pieniška. Tik grikų pavyko nusipirkti.
O jus ką galite patarti?


Mes visas koses pirkdavom HiperRimi dideleje parduotuveje. Pirkdavom Milupos koses thumbup.gif , tai visokiu buvo - ir pienisku (geltoni pakeliai) ir be pieno (melyni pakeliai) biggrin.gif
Atsakyti
Mes taip pat naudojame Milupos firmos koses ir visa kita smile.gif Labai gera aviziu kose BIO, dukrytei labai patinka tongue.gif O perku as tesiogia is ju bazes, ten tikrai pigiau negu parduotuvese g.gif Koses galima pirkt ir po viena pokeli, o tyreles jau reikia blokais, tai po 6 vnt. Man tai ten apsimoko iskart apsipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natasonok @ 2007 02 10, 15:32)
Mes taip pat naudojame Milupos firmos koses ir visa kita smile.gif  Labai gera aviziu kose BIO, dukrytei labai patinka tongue.gif  O perku as tesiogia is ju bazes, ten tikrai pigiau negu parduotuvese g.gif  Koses galima pirkt ir po viena pokeli, o tyreles jau reikia blokais, tai po 6 vnt. Man tai ten apsimoko iskart apsipirkti mirksiukas.gif


o kur ta baze?
Atsakyti
Mes perkam Nestle koses su obuoliais ir kriaus.gerai valgo,tikrai skanu,o dar yra Maximoi ten kur ekologiskos prekes arba prie kruopu -PUKIO kose- grikiu,mieziu,avizu ir rugiu,kvieciu,mieziu,avizu misinys su zenkliuku PRADAS.L.fainas daiktas-iberti i vandeni,palaukti kol uzvirs ir 3 min.palaikyti uzdengta.Nori-su savo pienu praskiesti gali ar su misinuku,nori-obuoliu ar bananu pagardink.Ir kaina apie 3 lt.300 gr. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 02 09, 22:32)
O dabar negaliu surasti avižių košes BE VAISIŲ ir be priedų ir ne pieniška. O jus ką galite patarti?


Aš savo mažiui perku Nordic avižinių dribsnių košytę (express išverda per 1 min.) Valgo labai noriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SIEMENS @ 2007 02 10, 22:23)
o kur ta baze?


Taip, ir aš noriu sužinoti biggrin.gif
Atsakyti
Perku didžiuosiuose prekybos centruose,nes mažesnėse parduotuvės asortimentas baisiai skurdus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 02 09, 21:32)
Greit jau reikės duoti sūneliui košės, žiūriu kad parduotuvėse pasirinkimo visiškai nėra. Kai auginau vyresnį 2001 metais, tai tikrai buvo įmanoma pasirinkti: peniška ar ne, paprasta ar su priedais, ir dar įvairių firmų. O dabar negaliu surasti avižių košes BE VAISIŲ ir be priedų ir ne pieniška. Tik grikų pavyko nusipirkti.
O jus ką galite patarti?

g.gif na aš irgi perku be priedų,bet jų pas mus MAXIMOJ pilnos lentynos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo breira: 27 kovo 2008 - 13:35
Nezinau, kokia baze pries tai rasiusi mamyte turejo omeny, bet Maxima bazeje Savanoriu pr. kosiu laaabai daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 02 09, 21:32)
Greit jau reikės duoti sūneliui košės, žiūriu kad parduotuvėse pasirinkimo visiškai nėra. Kai auginau vyresnį 2001 metais, tai tikrai buvo įmanoma pasirinkti: peniška ar ne, paprasta ar su priedais, ir dar įvairių firmų. O dabar negaliu surasti avižių košes BE VAISIŲ ir be priedų ir ne pieniška. Tik grikų pavyko nusipirkti.
O jus ką galite patarti?

visuose prekybos centruose pilna:)
Atsakyti