Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šešėliai, kuriuos turėjau :)

Senieji namučiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 vasario 2007 - 16:36
brangios forumietes 4u.gif
nagi patarkite, ar verta pirkti Erdesos seseliukus? visokiu nuomoniu prisiklausiau...ziurejau spalvytes, tokios graziosss biggrin.gif ar verti jie tu pinigeliu, kas atsakys?....
Atsakyti
QUOTE(lieppa @ 2007 02 12, 23:48)
brangios forumietes 4u.gif
nagi patarkite, ar verta pirkti Erdesos seseliukus? visokiu nuomoniu prisiklausiau...ziurejau spalvytes, tokios graziosss biggrin.gif ar verti jie tu pinigeliu, kas atsakys?....

Siūlau pasiskaityti čia 4u.gif
Atsakyti
O aš noriu Jūsų paklausti kokių firmų skystų šešėlių būna pas mus prekyboj? Ilgą laiką naudojau pigius Ruby Rose šešėlius ir buvau labai petenkinta , bet dabar jau niekur neberandu savo atspalvio sad.gif dabar turiu Chanel skystus, bet ateity noriu dar kokius nors išbandyti. Atrodo L'orealis kažką turi? g.gif Gal kas naudoja kitų gaimintojų? Pasidalinkit įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lieppa @ 2007 02 12, 23:48)
brangios forumietes 4u.gif
nagi patarkite, ar verta pirkti Erdesos seseliukus? visokiu nuomoniu prisiklausiau...ziurejau spalvytes, tokios graziosss biggrin.gif ar verti jie tu pinigeliu, kas atsakys?....


Kad ir kaip myliu IsaDora ir Artdeco seseliu, bet Erdesos i nieka nekeisciau. Spalvos nerealios, kaina sakyciau irgi pagal toki kieki labai gera, laiko labai gerai, nors dar naudoju Artdeco seseliu pagrinda. Naudoju kiekviena diena jau kokius 2 metus ir dar pabaigos nesimato. Ir laikau vonioj kur dregmes buna, nieko nesidaro. Zodziu ne seseliai, o pasaka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
esu nemazai bandziusi, bet geriausi sie :
isadora
dior
chanel
barry M
allix alien (jau nebegamina)

ardeco nepernesu - o visos taip giriat g.gif turiu keleta spalvyciu - gal ir neblogos, bet vienas isvis nesitepa g.gif tai privengiu ardeco dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 13 vasario 2007 - 22:53
QUOTE(puffy_ @ 2007 02 13, 22:52)
ardeco nepernesu - o visos taip giriat  g.gif  turiu keleta spalvyciu - gal ir neblogos, bet vienas isvis nesitepa  g.gif  tai privengiu ardeco dabar.

matyt nuo senumo priklauso. Turejau artdeco Nr. 5 spalvyte, tai tepesi nerealiai gerai, pabaigiau ir nusipirkau vel tokia pat Droge, tai tikrai tepasi akivaizdziai zymiai prasciau, nors su kitom spalvom viskas gerai. Matyt senesnis papuole...
Atsakyti
Pupa ax.gif nenubyra,nesubėga thumbup.gif
Atsakyti
O man patys geriausi dabar yra Oriflame wub.gif Per Kalėdas gavau dovanų tokį didelį rinkinį oriflame šešėlių,kur yra 36 spalvos.Nu jau tokios gražios spalvos,net nespėjau visų išbandyti ax.gif Bet tokio rinkinio niekad nesu mačiusi kataloguose,ir net internete nerandu blink.gif
Atsakyti
Aš tai šiandien nusipirkau CHANEL šešėlius 2 spalvyčių smile.gif spalvos tai labai gražios, o kai išmėginsiu parašysiu kaip laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 02 15, 17:27)
Aš tai šiandien nusipirkau CHANEL šešėlius 2 spalvyčių  smile.gif spalvos tai labai gražios, o kai išmėginsiu parašysiu kaip laiko  mirksiukas.gif

aha chanel'iukai tikras geris bigsmile.gif as ir turiu influences spalvytes keturiu seseliuku, tai nuostabus. bet daugiau vakarui, nes maniskiai blizgus bigsmile.gif kokios tavo spalvytes? rolleyes.gif
Atsakyti
bigsmile.gif kokios tavo spalvytes? rolleyes.gif
[/quote]

Viena spalva tokia rusva, kreminė o kita tamsesnė ruda thumbup.gif gaila dabar fotiko neturiu doh.gif
Jo šešėlai blizgūs, vakarui bus labiau smile.gif
Atsakyti