Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos ir anytos: padeda ar trukdo?

Gimus anūkėliui (-ei), mamos ir anytos dažnai perdėtai rūpinasi savo vaikaičiu ir vis nori pamokyti jauną mamytę savo patarimais. Ar nevargina toks rūpestis, ar neįkyri tokie patarimai: o mes taip auginom, o mes taip maitinom, o mes taip rengėm...
Atsakyti
Turbūt kiekvienoj šeimoj atsiranda norinčių padėti mirksiukas.gif Mano anyta ne išimtis. Tai tas, tai anas, dar ligoninėj pas daktarus visko teiravosi, ale kad jos paklausimai jau pasenę, tai po to apsiramino. O mano mam kol kas nesikiša, nebent pati ko paklausiu. Gal dėl to, kad kitam mieste gyvena, bet va į svečius atvažiuoja, tai žiūrėsim, kaip čia bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasras @ 2007 02 11, 17:38)
Gimus anūkėliui (-ei), mamos ir anytos dažnai perdėtai rūpinasi savo vaikaičiu ir vis nori pamokyti jauną mamytę savo patarimais. Ar nevargina toks rūpestis, ar neįkyri tokie patarimai: o mes taip auginom, o mes taip maitinom, o mes taip rengėm...



mano mama labai supratinga ir perdaug i anukelio auklejima nesikisa,tik karts nuo karto pataria bet tikrai nebruka savo nuomones tongue.gif o vat anyta!!tai neduok tu Dieve!! schmoll.gif tikra rakstis siknoj doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Jusma @ 2007 02 14, 11:56)
Turbūt kiekvienoj šeimoj atsiranda norinčių padėti mirksiukas.gif Mano anyta ne išimtis. Tai tas, tai anas, dar ligoninėj pas daktarus visko teiravosi, ale kad jos paklausimai jau pasenę, tai po to apsiramino. O mano mam kol kas nesikiša, nebent pati ko paklausiu. Gal dėl to, kad kitam mieste gyvena, bet va į svečius atvažiuoja, tai žiūrėsim, kaip čia bus g.gif


sveikinu su suneliu 4u.gif thumbup.gif P.S.ir mes tokia kepuryte turim ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Buna visko, bet, kad taip jau ikyriai, ne 4u.gif
Atsakyti
man asmeniskai kito zmogaus mamos ar anytos taip vadinamoji "pagalba" tik trukdo doh.gif
Atsakyti
O mūsų mamos nei kiek nesikiša. Gal kažką ir pataria iš savos patirties, bet tik tiek. Kažkaip neužkliūna man jų patarimai.
Atsakyti
mano anyta tai thumbup.gif zmogus nei ji kisasi i auklejima nei pataria, bet mano mama tai doh.gif jai amzinai reikia patart
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2007 02 14, 15:28)
O mūsų mamos nei kiek nesikiša. Gal kažką ir pataria iš savos patirties, bet tik tiek. Kažkaip neužkliūna man jų patarimai.

drinks_cheers.gif Mūsų mamos irgi thumbup.gif
Atsakyti
Mano mama tai kai kuriais vaiko auginimo klausimais, tai erzina ir netgi varo i neviltį, sakyčiau. Kaip kad pastovus aiškinimas, kad vaikas va rėkia, alkanas, pieno tavo neužtenka, reik damaitint mišiniais ir pan. O tas vaikiukas auga normaliai, svoris pagal normas. Bet kai tau kas dieną vis kala i galva, kad trūksta pieno, tai tikrai gali tas pienukas dingt, vien nuo tokių minčių.
Bet šiaip mamos pagalba namų ūkyje labai paranku: namai sutvarkyti, valgyt padaryta, na ir anūkėli paramina, o aš tuo metu galiu savimi pasirūpinti.
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 02 14, 11:59)
mano mama labai supratinga ir perdaug i anukelio auklejima nesikisa,tik karts nuo karto pataria bet tikrai nebruka savo nuomones tongue.gif o vat anyta!!tai neduok tu Dieve!! schmoll.gif tikra rakstis siknoj doh.gif
Papildyta:
sveikinu su suneliu 4u.gif  thumbup.gif P.S.ir mes tokia kepuryte turim ax.gif  blush2.gif


Ačiū už sveikinimus. Pas tave panaši situacija su mama ir anyta, kaip ir pas mane mirksiukas.gif Kai atvažiuoja anyta, tai kaip svečias sėdi, paklaustų bent kada ar pagalbos nereik ir dar pamokslauja, pastoviai vaiką prikelia, mat ant rankų nori palaikyti. Šiandien irgi prikėlė, o po to sako "jau nemiegos, verkia". Tai ir pasakiau "tegu verkia, negaliu gi visąlaik šalia sėdėti", tai truputį nejaukiai pasijuto blush2.gif
Atsakyti
turiu labai gerą mamą ir nuostabią anytą. jos nei į mūsų gyvenimą kada nors kišosi, nei dabar aiškina kaip vaiką augint. mama tai mums už akių džiaugiasi, kad mes tokie puikūs tėveliai, jog nė močiučių pagalbos nereikia. gera jas tokias thumbup.gif turėt
Atsakyti
Man mama labai padejo, buvo atvaziavusi 2 sav. kai mazius gime, o anyta buvo tik 1 karta unsure.gif , bet as jos ir nepasigedau tongue.gif santykiai geri, bet nemegstu kai kas nors pradeda reguliuoti
Atsakyti