Įkraunama...
Įkraunama...

Singapūras

Merginos, gal kuri esate buvusi Singapure? Patarkite ka ten verta paziureti, kur apsilankyti, ka nusipirkti, ka paragauti?
Atsakyti
Buvo pazistami Singapure. Tai labai nustebino miesto svara. Uz kramtomosios gumos kramtyma viesoje vietoje gresia bauda, o uz rukyma - kalejimas.
Ragavo kazkoki vaisiu, kurantas vadinasi ar kaip ten, neprisimenu tiksliai. Supuvusios mesos kvapo smile.gif Mergina jo ragauti neisdriso. sita vaisiu draudziama vezti viesajame transporte, nes smirda kaip dveseliena. Tai nusistebejau kaip zmones ji valgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2007 02 12, 13:24)

Ragavo kazkoki vaisiu, kurantas vadinasi ar kaip ten, neprisimenu tiksliai. Supuvusios mesos kvapo smile.gif Mergina jo ragauti neisdriso. sita vaisiu draudziama vezti viesajame transporte, nes smirda kaip dveseliena. Tai nusistebejau kaip zmones ji valgo smile.gif


Vadinasi DURIJANAS. Kaip jis atrodo, galima pamatyti stai cia http://www_keliaukim...lione.cfm?id=11 (paskutine foto; tik kiek prastokai matos smile.gif). Nuotrauka daryta Malaizijos sostineje.
O apie Singapura kazkiek info yra cia http://tinkle.miesta...read.php?t=3006
Atsakyti
Man būtų įdomu paklausti, kiek laiko patartume skirti miestui pamatyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MarkoLT @ 2007 12 22, 15:39)
Man būtų įdomu paklausti, kiek laiko patartume skirti miestui pamatyti?  4u.gif

mes skyrėme 4 dienas (o gal 5 g.gif ). Man tai užteko, atrodė nei per daug nei per mažai... pamatėm viską, ką planavom... apžiūrėjom miestą, buvom saloj (kurioje yra piečiausias pietryčių azijos taškas), zoologijos sode, indų kvartale (ten prisipirkom krūvas saldumynų wub.gif )... nebeprisimenu kur dar.. bet tikrai daug grožių matėm 4u.gif
Atsakyti
Mane dar domina kainos, skrydžiai ir visa kita, prašom nepatingėti pasidalinti smile.gif
Atsakyti
Man tai nerealiausias įspūdis Singapūre buvo zoologijos sodas wub.gif wub.gif wub.gif
Gyvūnai laisvėje, visi gražūs, laimingi, sotūs.. lotuliukas.gif
Labai rekomenduočiau pamatyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 03 02, 10:48)
Mane dar domina kainos, skrydžiai ir visa kita, prašom nepatingėti pasidalinti smile.gif

Bilietai per internetą, tiesiogiai iš aviakompanijos puslapio.
Ryga-Amsterdamas-Singapūras, pirmyn-atgal su visais mokesčiais 306 LVL, akcijiniai bilietai, pirkti vasario pradžioj, skrendu po savaitės. KLM.
Tuo pačiu metu su Lufthansa iš Vilniaus per Frankfurtą buvau radus už maždaug 1900 LT, irgi akcijinius, bet datų pasirinkimas jau buvo skurdus.
Viešbučiai per internetą (agoda.com -užsakymas ir booking.com-galima ir užsakinėti, bet labai patogus išsityrinėti vietovę aplink viešbutį), būsim penkias dienas, po to - Malaizija.
Atsakyti
QUOTE(MarkoLT @ 2007 12 22, 16:39)
Man būtų įdomu paklausti, kiek laiko patartume skirti miestui pamatyti?  4u.gif

Mes paskyrem pilnas 4 dienas (neskaitant atvykimo-isvykimo dienu). Pakako per akis, bet nesistengem pamatyti viska viska.
1 d. Apzvalgine po miesta (hoppon-hoppoff autobusas) + orchideju sodas
2 d. Zoologijos sodas
3 d. Sentozos sala + pliazinimasis/maudymasis
4 d. Indu, kinu, malajieciu kvartalai (pusdienis). Vakare - Quarks Bay. Kvartalas palei upe, vienam krante dangoraiziai, kitam istorinis paveldas, t.y. 19 a. namai.
Megiama tuso vieta, labai graziai apsviesta vakare.

Jei turesit laiko oro uoste, nepatingekit nuvaziuoti i 3 terminala, pastatyta specialiai A380 aptarnavimui. Kazkas nerealaus. Veza traukinukai, persokti is terminalo i terminala trunka apie 10 min.
Atsakyti
Mums Singapūrui užteko trijų dienų.

Lankytinas vietas išvardino kiti, pridursiu tik, kad skaniai ir pigiai pavalgyti galima „Kopitiam“ tinklo restoranėliuose su įvairių etninių grupių virtuve. Kiek pamenu, jie visi (na, bent jau tas, kur Orchard Road:) veikia ištisą parą.

Kažkas čia minėjo „dvokiantį vaisių“smile.gif Taip, tai durijanas, o Singapūre jo garbei net pastatytas atitinkamos formos teatras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RoadWarrior: 06 gegužės 2009 - 12:45
QUOTE(Archideja @ 2009 05 11, 18:36)
Gal kas buvote Malaizijoj (gal Sinapure, ar Brunejuj)? Pasidalinkite ispudziais ir informacija smile.gif


Nėra skirtumo, kur iš šių šalių vykti?wink.gif

Šiaip jos tikrai šalia, įmanoma ir vienu kartu aplankyti visas. Man teko būti Singapūre, į Malaiziją užsukti galvojau, bet nespėjau:) Nors važiuoti visai netoli, nes artimiausias miestas Johor Bahru net ribojasi su Singapūru, autobusas veža ar ne pusvalandį. Iki Kuala Lumpūro toliau - bet turbūt verta.

Singapūre malajų kultūros irgi užtenka, gal tik tvarkos daugiau, kaip suprantu:) Apie jį ir jo lankytinas vietas čia jau buvo šnekėta. O čia esu įdėjęs šiek tiek Singapūro vaizdų.

Jei turi konkrečių klausimų - klausk.
Atsakyti
QUOTE(RoadWarrior @ 2009 05 11, 19:18)
Nėra skirtumo, kur iš šių šalių vykti?wink.gif

Šiaip jos tikrai šalia, įmanoma ir vienu kartu aplankyti visas. Man teko būti Singapūre, į Malaiziją užsukti galvojau, bet nespėjau:) Nors važiuoti visai netoli, nes artimiausias miestas Johor Bahru net ribojasi su Singapūru, autobusas veža ar ne pusvalandį. Iki Kuala Lumpūro toliau - bet turbūt verta.

Singapūre malajų kultūros irgi užtenka, gal tik tvarkos daugiau, kaip suprantu:) Apie jį ir jo lankytinas vietas čia jau buvo šnekėta. O čia esu įdėjęs šiek tiek Singapūro vaizdų.

Jei turi konkrečių klausimų - klausk.

O i Singapura reikia vizos?
Kiek laiko uztektu su juo susipazint?
Papildyta:
Gal vasara skrisiu i Bangkoka, tai tuo paciu galeciau viena is siu saliu aplankyt.
Aciu uz foto smile.gif
Kazkodel neradau SM daugiau info apie Singapura arba Malaizija - todel ir klausiu zinanciu
Atsakyti