Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsuojanti virkštelė

Sveikutės, atidarau tokia tema, nes lyg ir nesikartoju. 17 sav. žiūrint ehosk. gydytoja pasakė , kad pulsuoja vaisiaus virkštelė, panašiai , kaip širdelė, o kodėl negalėjo atsakyti, net gydytoja. Po geros savaitėlės eisiu tirtis vėl. Labai nerimauju doh.gif ir jau beveik 19 sav.o nejaučiu vaikelio judesių, nors kai nesyk žiūrėjo echo, tai vaikelis judėjo, aiskiai mačiau. Tai gal merginos turėjot panašia problemėlę, gal kas žinot nuo ko tas pulsavimas galėtų būti, nes delsiau delsiau ir vis dėlto nutariau apie tai parašyti, nes jaučiu, kad sunkiai ištversiu, kol nežinioj sulauksiu pakartotino echo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį klausimą užduok Supermamų tinklapyje konsultuojančiai ginekologei.
Galbūt, dar gali kokiai nors kitai gydytojai pasiskambinti ir plačiau sužinoti, ar užduoti klausimą ir kituose tinklapiuose konsultuojantiems gydytojams.
Taip pat pasieškok internete straipsnių šia tema.
Echoskopija - sunkus šešėlių mokslas, keli gydytojai tą patį matydami, gali būti ir skirtingos nuomonės. Aišku, delsti ir nervintis nereikia. Galima tyrimą atlikti ir pas kitą gydytoją.
Papildyta:
Jeigu nejauti vaisiaus judesių, reikia iškarto vykti į gydymo įstaigą, kad išklausytų vaisiaus tonusus. Laukti ir delsti negalima.
Dėl visokiausių, net ir menkiausių abejonių skambink savo gydytojai arba į gydymo įstaigos akušerijos-ginekologijos priėmimo skyrių, dirba visą parą ir klausk ką daryti ir kur kreiptis.
Papildyta:
Nelabai supratau, ar dar iš viso nejautei vaisiaus judesių?
Ar jautei anksčiau, o dabar nejauti (tik šiuo atveju reikia sunerimti)?
Papildyta:
Supermamų tinklapyje perskaityk temą - "Pirmieji vaisiaus judesiai".
Atsakyti
RVJ, na negasdink taip, jei tai pirmas vaikelis, ji gali nejausti judesiu iki 22sav ir tai bus normalu.
Papildyta:
oi nemaciau, kad antras nestumas, bet vis tiek iki 19 sav gali nejausti jokiu judesiu, man sake, kad priklauso nuo gimdos jautrumo, jei ji nejautri, mamyte gali vaikucio ir nejausti ilgesni laika.
Atsakyti
Ačiū merginos, kad atsiliepėt 4u.gif . Kas liečia vaisiaus judesius, tai norėjau pasakyti, kad darant echo (ne viena karta), vaikiukas judėjo ir galvytė ir rankytės ir kojytės, bet aš pati to nejaučiu schmoll.gif . Sunkus mano nėštumas, įvairių problemėlių turiu, tai ir bandžiau sieti ta virkštelės pulsavimą su judesiu nejautimu, nors nelabai tikėtina, kad tai susije. Bet bandysiu klaust gydytojos šiame forume, dėl tos virkštelės ir jau spėjau užsiregistruot greitesniam echo po poros dienų, taigi žiūrėsiu. Nors man labai gaila savo mergytės, kad ja taip dažnokai "pašildys" echo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2007 02 12, 18:04)
Ačiū merginos, kad atsiliepėt 4u.gif . Kas liečia vaisiaus judesius, tai norėjau pasakyti, kad darant echo (ne viena karta), vaikiukas judėjo ir galvytė ir rankytės ir kojytės, bet aš pati to nejaučiu schmoll.gif . Sunkus mano nėštumas, įvairių problemėlių turiu, tai ir bandžiau sieti ta virkštelės pulsavimą su judesiu nejautimu, nors nelabai tikėtina, kad tai susije. Bet bandysiu klaust gydytojos šiame forume, dėl tos virkštelės ir jau spėjau užsiregistruot greitesniam echo po poros dienų, taigi žiūrėsiu. Nors man labai gaila savo mergytės, kad ja taip dažnokai "pašildys" echo. verysad.gif


Na aš ne visai išmanau, tai gal ir nušnekėsiu, bet mano supratimu, virkštelė visą laiką pulsuoja - juk ten kraujagyslės tvinksi (kai vaikutis gimsta, virkštelė dar pulsuoja kurį laiką ir tik po to nurimsta).
O dėl judesiukų nebuvimo tai kiek skaičiau, kiekvienai tai labai skirtingai. Jei moteris liekna, jos pilvo siena labai plona ir gimda jautresnė, ji greičiau pajus judesius, jei ne, vėliau. Man atrodo, per daug nesijaudink ir ramiai sulauk kitos echoskopijos (sako, kad jos kūdikėliui nekenkia, taigi nesijaudink, kad per daug bus daryta; man iki šiolei jau gal 10 echoskopijų daryta...)
4u.gif
Atsakyti
as taipat kiek girdejau virkstele visada pulsuoja o pagimdziu nukirpti galima tada kai virkstele nustoja pulsuot tai ivyksta kai mazylis suverkia
Atsakyti