Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla

si mokykla yra petrasiunuose,noriu leisti sunu i sia mokykla,taciau nieko apie ja nesu girdejus ar gera mokykla ,kokie mokytojai,norejau ten leist sunu i priesmokykline grupe,taciau buvo uzrasyti tik 6 vaikai tai nesusidare grupe,idomu kodel? pasidalinkit mamytes gal kieno vaikuciai lanko ar lanke sia mokykla smile.gif
Atsakyti
tikriaus niekas nelanke ir ju vaikuciai nera lanke g.gif sios mokykleles
Atsakyti
QUOTE(ungrida @ 2007 02 13, 02:03)
si mokykla yra petrasiunuose,noriu leisti sunu i sia mokykla,taciau nieko apie ja nesu girdejus ar gera mokykla ,kokie mokytojai,norejau ten leist sunu i priesmokykline grupe,taciau buvo uzrasyti tik 6 vaikai tai nesusidare grupe,idomu kodel? pasidalinkit mamytes gal kieno vaikuciai lanko ar lanke sia mokykla smile.gif

pernai sunus lankė šios mokyklos priešmokyklinę klasę,gal nieko per daug jis ten ir neišmoko,bet vaikai buvo užimti,daug žaidė,bendravo,ko gi dar norėti,bet viskas prasidėjo po to kai pervedė į 1-mą klasę,žinojau,kad šioje mokykloje populiarios rinkliavos,bet kad tokios...Dar vasarą padarė susirinkimą tėvų(kuriame dalyvauti aš negalėjau),tai va jame buvo nuspresta nupirkti vaikams stalus,kėdes,dar kažką,tokia sumelė nemaža išėjo,mes nesame tokie "biedni",abu su vyrų dirbame,bet man nieks neįrodys,kad mokykla neprivalo vaikų suolais pasirūpint,kai aš pabandžiau tai pasakyti-man gražioj formoj pareiškė,tipo jei neišgalite-tai perveskit savo vaiką į kt.mokyklą,"prastesnę"...
Na,čia mano ambicijos "sugrojo",aš savo vaiką už rankelės ir į kitą mokyklą...ir jokiu problemų,ir suolai yra,ir kitos mokslo priemonės... thumbup.gif ,BE TO IR MOKYTOJA thumbup.gif
Atsakyti
o i kuria pervedei ar prie silo
Atsakyti
QUOTE(ungrida @ 2007 03 15, 19:58)
o i kuria pervedei ar prie silo

ne,pervedžiau į Dainavos,šalia savo darbo ir viskuo patenkinta,nuo tos ,kur prie šilo-mama atkalbėjo(nors gal ir be reikalo),jos namas šalia mokyklos,dičkiai per pertraukas laksto į laiptinę rūkyt,tai šiurpa jai kelia tie vaikėzai...Nors buvau ir ten nuėjusi,labai nuoširdžiai pavedžiojo po mokyklą,aprodė,papasakojo,aplinka ten labai normali,žinau daug tėvų ,kurių vaikai lanko šią mokyklą .O jei dėl mokyklos tai geriau rinktis ne mokyklą ,o mokytoją-tas yra svarbiau,geriau pasiklausinėk,kur ir kokios mokytojos renka pirmokėlius,kokie atsiliepimai apie jas ,galima nueiti pačiai susipažinti su jomis,pabendrauti (kas- jei ne mama nujaus kas geriausia jos vaikui?) rolleyes.gif
Atsakyti
NA PAS MANE PASIRINKIMAS TAI TIK PRIE SILO ARBA HUMANITARINE,BET KAI NIEKO NESU GIRDEJUS NEI APIE MOKYKLAS NEI APIE MOKYTOJAS TAI SUNKU SPREST,O KAD PRIE SILO VAIKAI RUKO PERTRAUKU METU TEKO DAUG KART MATYT,KAI VESDAVAU I DARZELI VAIKA IDOMU KODEL MOKYTOJAI TO NEPASTEBI g.gif
Atsakyti
Man taip pat reikėjo rinktis iš šių dviejų mokyklų mirksiukas.gif Pasirinkau humanitarinę. Nesigailiu tikrai thumbup.gif . Ypač džiaugiuosi vyresnėlės mokytoja (mazgės retai kada tesutinku - į darbą ateina paskutinę minutę, o pasiimant dukrą po visų būrelių, jos jau dažniausiai neberandu verysad.gif ). Aplinka mokykloje šeimyniška. Visi vieni kitus pažįsta. Svetimas žmogus atėjęs į mokyklą nelieka nepastebėtas ir iš karto budinčiosios paklausiamas: pas ką ir kokiu reikalu. Atėjus pasiimti atžalos nėra didesnių problemų vaiką rasti: jei ne mokytoja, tai budinti, jei ne ji, tai valytoja pasakys, kur ieškoti smile.gif
Dėl rinkliavų... Taip, pirmoje klasėje buvo. Vyresnėlei rinkom po 100Lt, jaunėlei ~120Lt (tiksliai nepamenu). Taip, pirkom mes tuos suolus, nors tai man nepatiko, nes buvę neatrodė jau tokie prasti. Ir iš tiesų net ir dabar manau, kad tai mokyklos reikalas pasirūpinti panašiais baldais. Deja. Bet tokia piniginė "injekcija" iki šiol buvo tik pirmoje klasėje. Kasmet tiesa prašo pervesti tuos 2%, bet kai aš tų pinigų ar taip, ar kitaip nematau, tai visiškai ramia dūšia ir pervedu - negaila.
Petrašiūnų vidurinės nesirinkau visų pirma dėl to, kad maišosi dičkiai su mazgiais, dėl to, kad ten kontingentas moksleivių nekoks (matau pro langus), be to žinau ten dirbančią pradinukų mokytoją ir ji pati pripažįsta, kad vaikai mokyklos - žiaurūs...
Pradinės mokyklos minusas tik tas, kad ją baigus teks vėl sukti galvą, kur leisti vaiką mokytis toliau.
Sėkmės renkantis!
Atsakyti
na mes ryt jau pradedam lankyti mokyklele humanitarine matysim kaip seksis
suolus pirkom,tik nezinau ar tai gerai ar blogai,nes vaikai labai dziauges kai mokytoja pabreze kad tai teveliu dovana jiems gal jie mum ir padovanos geras zinias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ungrida @ 2007 09 02, 22:23)
na mes ryt jau pradedam lankyti mokyklele humanitarine matysim kaip seksis
suolus pirkom,tik nezinau ar tai gerai ar blogai,nes vaikai labai dziauges kai mokytoja pabreze kad tai teveliu dovana jiems gal jie mum ir padovanos geras zinias smile.gif

Ir kaip pirmi įspūdžiai?
Ar girdėjot, kad šiemet keis langus visoje mokykloje, nes mokykla gavo finansavimą? Man ši žinia patiko thumbup.gif Nors negalėčiau sakyti, kad praėjusią žiemą būtų buvę labai šalta. Gal užpraeitą. Bet vis tiek smagu - nereikės langų kamšyti ir triukšmo nuo gatvės nebus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Surfinija: 04 rugsėjo 2007 - 19:02
Mano vyresnėlė taipat lanko šią mokyklą ir aš visai nesigailiu kad leidau būtent į ją . Mes gyvenam Neveronyse tai kelionė kiekvieną ryta netrumpa , bet dėl tokios mokyklos tikrai verta smile.gif . Tik dabar vėl tenka sukti galvą į kurią mokyklą teks leisti kitais metais . Petrašiūnų vidurinė jau išbraukta iš sarašo taip pat ir Palemonas bei Neveronys .
Atsakyti
LANKOM MES MOKYKLA SIA JAU PUSE METU NA VISKAS LYG PUIKU,TIK MAITINIMAS ,NEZINAU KAIP KITOSE MOKYKLOSE ,BET SIOJE NEPATINKA NEI MENIU NEI TAI KAD VAIKAI PATYS PERKAS(NA PVZ PIRMOKELIS NEI JIS TEN SUSISKAICIUOJA ,NEI PASKAITO KA MATO TA PERKA,O MATO JUK VISOS MAMOS ZINO)GALMA UZPIRKT PIETUS SAVAITEI,BET IR TAS NIEKO GERO NES PASIRINKIMAS SKURDUS (TRYS DIENAS ISELES TOKIA PATI BANDELE IR PANASIAI)CIA TIKRIAUS PRIEKAISTAI BUT NE PACIAI MOKYKLAI,BET SVIETIMUI,KURIE SUPER SKRUPULINGAI TIKRINA DARZELIUS KAD GRAMAI ATITIKT,O KA MOKYKLOJ VALGO TAI DZIN
Atsakyti
Sveikos, mamytės, skaitau ir negaliu neparašyti nuomonės apie šią mokyklą. Tikrai nežinau dabartinės situacijos, bet aš mokiausi toje mokykloje, kai tik ji pradėjo veikti, t.y. ~15 metų atgal... ax.gif
Prisiminimai patys geriausi - tiek mokslo, tiek atmosferos atžvilgiu. Jei neklystu, tada tai buvo kaip ir privati mokykla.. Pamokos vykdavo iki 17 val. ir drąsiai galiu teigti, jog tai buvo mano antrieji namai thumbup.gif Be pagrindinių dalykų buvo choreografija, drama,estetinis lavinimas ir daug kt. įdomių dalykų. Aš, su pirmąja laida, ten mokiausi iki 7tos klasės, o po to daugelis įstojo į gimnazijas. Jeigu likę nors pusė to gėrio, kuris buvo prieš daug metų, tikrai verta čia vesti savo vaiką! 4u.gif
Atsakyti