Įkraunama...
Įkraunama...

Skydiniai namai

sveiki esu naujoke bet gal galite padeti .Noriu statytis nama mane sudomino skydiniai namai.Gyvenu Klaipedoje turim sklypa Kl. raj. gal kas jau gyvena tokio tipo name gal gali pasidalinti savo patirtim parekomenduoti firma kuri stato tokius namus.Buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(zina @ 2007 02 14, 01:27)
sveiki esu naujoke bet gal galite padeti .Noriu statytis nama mane sudomino skydiniai namai.Gyvenu Klaipedoje turim sklypa Kl. raj. gal kas jau gyvena tokio tipo name gal gali pasidalinti savo patirtim parekomenduoti firma kuri stato tokius namus.Buciau labai dekinga


Yra atskira tema Karkasiniai namai. Ten daug visko prirasyta, tik konkrecios informacijos mazai.
Karkasiniai ir skydiniai beveik tas pats. (pastarieji surenkami gamykloj, o karkasiniai - sklype). ax.gif
Kurioj vietoj zadi statytis? As irgi dabar uzsiimu paieskom. ax.gif
Atsakyti
na tarp karkasiniu ir skydiniu nieko bendra nera isskyrus tai kad jie abu is medzio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ARCH . LT @ 2007 02 14, 02:30)
na tarp karkasiniu ir skydiniu nieko bendra nera isskyrus tai kad jie abu is medzio. smile.gif


Prasom pagristi savo teigini. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ARCH . LT @ 2007 02 13, 19:00)
na tarp karkasiniu ir skydiniu nieko bendra nera isskyrus tai kad jie abu is medzio. smile.gif

tamsta tuo tikras? g.gif
Atsakyti
zinoma kad taip. visiskai skirtinga statyba, pats principas skirtingas.
Atsakyti
QUOTE(ARCH . LT @ 2007 02 14, 03:10)
zinoma kad taip. visiskai skirtinga statyba, pats principas skirtingas.


Manyciau tamstai reiktu daugiau pasidometi. tongue.gif
Atsakyti
karkasinis namas tai pats pavadinimas byloja apie jo statymo specifika. pirmiausia statomas karkasas is penkiolikiniu brusu, tarp ju dedasi vata (gink dieve ne polistirolis), uzsideda skersiniai tasai, daroma apdaila savo nuoziura ar tai dailylentes ar tai apdailine plyta. tokia siena kazkur 26 cm storio buna dazniausiai. o skydiniai , taip pat pavadinimas byloja kad suremta is skydu.[COLOR=red]. pagal padaryta projekta skydai , kurie dazniausiai susideda is 2 OSB ploksciu ir polistirolo supjaustomi ir paruosiami gamykloje, kokio dydzio skydai taip pat priklauso nuo imones kurie juos gamina. vieni atveza iskart su istatytais langais ir durimis, kiti is vienodo plocio bet ne vienodo aukscio skydu lipdo. nera jokio karkaso. per menesi ant paruostu pamatu pastato. as cia nieko panasaus nematau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zina @ 2007 02 13, 17:57)
sveiki esu naujoke bet gal galite padeti .Noriu statytis nama mane sudomino skydiniai namai.Gyvenu Klaipedoje turim sklypa Kl. raj. gal kas jau gyvena tokio tipo name gal gali pasidalinti savo patirtim parekomenduoti firma kuri stato tokius namus.Buciau labai dekinga

ispradziu reiketu surasti firma, issirinkti tinkamo isplanavimo skydini nama ir tada ziureti ar jis tinka, kokia kaina, trukumai/privalumai.
skydiniu namu ribotas isplanavimo pasirinkimas, projekto nepakeisi, nes gamynami je gamykloje.
karkasinis namas gali buti pagal beveik bet koki projekta
Atsakyti
Tai va kad niekas tu trukumu ir nesako visi reklamuoja kad uzsieniuose stato labai populiaru o mano vyras sako ateis vilkas ir nupus tavo nameli.Man patinka tuo kad greit pastato bet neaisku kokibe, todel ir klausiu gal kas jau gyvena tokiam
Atsakyti
na kaip ten yra is tikruju tai gali pasakyti nebent gyvenantis jame zmogus, o kadangi skydiniu namu lietuvoje nedaug tai ir atsiliepimu nelabai yra. as tai visai nieko pries tuos skydinius kas liecia technine dali. labai pigus variantas, jei tinkamai isspresti su akustika labai geras namas tiek eksplotavimo atzvilgiu tiek ir statybos. toks namas labai greit prisyla, nors ir atiduoda greiciau siluma. o del to " nuputimo"

tai pasakysiu kad cia yra lietuvio pasamonej. nuo senu laiku lietuviai buvo sesli tauta todel ir statydavo namus tvirtoves (ir tebestato) su puse metro storio sienom, nors likes pasaulis stato lengvu konstrukciju namus. pas mus tornadai nesiaucia ir latviai nepuola tai tu tvirtoviu pats laikas atsisakyti, tuo labiau kad eilinis lietuvis ju neiperka ir geriau gyvena 30 kvadratu blokiniame butuke.
Papildyta:
kas supras ta lietuvi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zina @ 2007 02 13, 18:57)
sveiki esu naujoke bet gal galite padeti .Noriu statytis nama mane sudomino skydiniai namai.Gyvenu Klaipedoje turim sklypa Kl. raj. gal kas jau gyvena tokio tipo name gal gali pasidalinti savo patirtim parekomenduoti firma kuri stato tokius namus.Buciau labai dekinga


Buvau Panevezio firmos "Skydmedis" name - ispudis labai geras . Kita nama sau statyciaus butent toki . Labai siltas . Ir tvirtas aisku , joks vilkas ten nenupus ... :-) . Paskui snekejau su vienu apie tai ismananciu zmogumi . Tai jis pabreze , kad reikia ziuret kokie tokiu namu sujungimai . Tipo jeigu sujungimai "suleidziami" , "falcuoti" - kazkas panasaus - tuomet labai gerai . Nes butent skydu sujungimo vietos yra ju silpna vieta . Isivaizduokit jeigu tik kazkokiais metaliniais laikykliais butu sujungti tie skydai , tai po kurio laiko jie prasilaisvintu . O falcai garantuoja ilgalaiki sandaruma . Tai tikrai geras namas . Siena - gipso plauso ( nepainioti su gipso katonu ) "Fermaceli" plokste is abieju pusiu . Ta plokste labai tvirta . Viduj akmens vata . Seimininkai , mano sesers draugai , dziaugesi - labai siltas namas , islaidos sildymui labai nedideles . Pastate nama per 3 dienas - viska tik suveze ir sumontavo .
Pasiziurekit - www.skydmedis.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimokas: 14 vasario 2007 - 06:52