Įkraunama...
Įkraunama...

Su vaiko tėčiu likome draugai

mane pliko nėščią.dabar sūneliui beveik 2 mėn.vaiko jis neatsisakė ir mes puikiai sutariam.vaikas turi jo pavarde.esam tikrai geri draugai,viens kitam viską pasipasakojam.aišku šidį kažkur skauda,bet mažylis gydo visas žaizdas.
Atsakyti
mudvi ir dviese,o su mumis močiutė, baba,kuma ir pusbroliukas group.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxx @ 2007 02 13, 19:55)
mane pliko nėščią.dabar sūneliui beveik 2 mėn.vaiko jis neatsisakė ir mes puikiai sutariam.vaikas turi jo pavarde.esam tikrai geri draugai,viens kitam viską pasipasakojam.aišku šidį kažkur skauda,bet mažylis gydo visas žaizdas.


g.gif paliko nescia, bet paskui apsigalvojo, kad pavarde suteike vaikui, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 02 13, 20:24)
g.gif paliko nescia, bet paskui apsigalvojo, kad pavarde suteike vaikui, ar kaip?

nu jis iškart prašė kad gimdyčiau.jis labai norėjo to vaikelio,o ir aš jau buvau išvalyma pasidarius,tai ir pagimdžiau
Papildyta:
QUOTE(Džiordžita @ 2007 02 13, 20:20)
mudvi ir dviese,o su mumis močiutė, baba,kuma ir pusbroliukas  group.gif

patikėsi ar ne,bet aš gyvenu pas jo mamą.mes puikiai sutariam.
Atsakyti
QUOTE(rasiuxx @ 2007 02 13, 20:34)
nu jis iškart prašė kad gimdyčiau.jis labai norėjo to vaikelio,o ir aš jau buvau išvalyma pasidarius,tai ir pagimdžiau

patikėsi ar ne,bet aš gyvenu pas jo mamą.mes puikiai sutariam.


g.gif gimdei nes jis prase? unsure.gif o kodel jusu keliai issiskyre? blush2.gif
idomi situacija. kaip seriale bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 02 13, 20:36)
g.gif gimdei nes jis prase?  unsure.gif o kodel jusu keliai issiskyre?  blush2.gif
idomi situacija. kaip seriale  bigsmile.gif

kai pastojau gyvenom kartu ir puikiai sutarėm,veliau gal jis pabijojo visų rūpesčių,todel taip atsitiko.dabar gyvenu pas jo mamą.čia situacija tikrai kaip seriale.mažai kas supranta.kartais ir man keista.bet kaip aš sakau-toks gyvenimas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxx @ 2007 02 13, 20:43)
kai pastojau gyvenom kartu ir puikiai sutarėm,veliau gal jis pabijojo visų rūpesčių,todel taip atsitiko.dabar gyvenu pas jo mamą.čia situacija tikrai kaip seriale.mažai kas supranta.kartais ir man keista.bet kaip aš sakau-toks gyvenimas. drinks_cheers.gif

O jis ne pas mama gyvena? ax.gif na situacija keistoka,bet jei tu ir tavo maziulis laimingi tai niekam neturetu rupeti kaip jus gyvenate mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivune @ 2007 02 13, 20:49)
O jis ne pas mama gyvena? ax.gif na situacija keistoka,bet jei tu ir tavo maziulis laimingi  tai niekam neturetu rupeti kaip jus gyvenate mirksiukas.gif

ne,jis gyvena kitur.tik ateina musų aplankyti
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 02 13, 19:36)
g.gif gimdei nes jis prase?  unsure.gif o kodel jusu keliai issiskyre?  blush2.gif
idomi situacija. kaip seriale  bigsmile.gif

Na tikrai įdomi situacija g.gif Jei jis prašė tavęs gimdyti,tai kodėl negyvena su tavim ir vaikeliu blink.gif Be to dar gyveni pas jo mama,o jis ten negyvena?
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 02 13, 20:53)
Na tikrai įdomi situacija  g.gif  Jei jis prašė tavęs gimdyti,tai kodėl negyvena su tavim ir vaikeliu  blink.gif  Be to dar gyveni pas jo mama,o jis ten negyvena?

ne jis negyvena kartu,kažkaip staigiai apsigalvojo.manau pats nesupratoir dabar gailisi.bet aš nenusiteikus apsigalvot.
Atsakyti
QUOTE(rasiuxx @ 2007 02 13, 20:56)
ne jis negyvena kartu,kažkaip staigiai apsigalvojo.manau pats nesupratoir dabar gailisi.bet aš nenusiteikus apsigalvot.

O jei jis gristu pas savo mama gyvent ka tu tada darytum? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivune @ 2007 02 13, 21:04)
O jei jis gristu pas savo mama gyvent ka tu tada darytum? g.gif

nu apie tai nepagalvojau dar g.gif bet gal važiuočiu pas tėvus į kauną
Atsakyti