Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus

Tesiame musu pokalbius apie hiperiukus ir ne tik
Atsakyti
sveikutes, ir aš jus radau. thumbup.gif

tai va ką vakar sužinojau nulėkusi dėl savoklecko į mokykla. pasirodo maniškiui labai gerai sekasi šokti, ir vėl naujas konkursas artėja. o kad su muzika nesiseka, tai man labai keistai pasirodė, juk sako šokių mokytoja, kad gerai jaučia muzika. vistiek dar kita savaite eisiu į mokykla ir pabandysiu sužinoti g.gif

vakar maniškis sudirbo savo rūbus, ir tik gryžęs į namus į kelnias prišniojo. sakau jei nesulaikai, plaukis pats ir išsiplovė, ir jam patiko net labai plauti. o šiandiena pas gydytoja vedu, reikia pasitarti, kodėl jam taip nutinka, ir dar dėl dantuko pasitarsime, mat ne vietoje išdygo, ką reiks daryti. g.gif
Atsakyti
Roga, tokio amziaus vaikams dantuku kreivuma ar ne vietoje isdygima galima greitai sutvarkyti. tik reikia nueiti pas geraortodonta. Manau, akd stomatologe parekomensuos.
o del kelniu..tai cia hiperiuku problema man atrodo...o gal ir psichologine..o jam mokykloje taip nenutinka? tik namie?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 02 14, 14:38)
Roga, tokio amziaus vaikams dantuku kreivuma ar ne vietoje isdygima galima greitai sutvarkyti. tik reikia nueiti pas geraortodonta. Manau, akd stomatologe parekomensuos.
o del kelniu..tai cia hiperiuku problema man atrodo...o gal ir psichologine..o jam mokykloje taip nenutinka? tik namie?



mat jis į namus pareina ir vietoj to, kad eitų į toleta eina šveisti saldumynų, jai randa, todėl ir iki toleto, kai nueina nesuspėja kelnių nusivilkti. o mokykloje dar nei karto nebuvo padaręs.

tai su dantukais pradėsime tvarkytis jau šiandiena.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės wub.gif Su meilės diena jus visas wub.gif
QUOTE(Alchemie @ 2007 02 14, 13:38)
o del kelniu..tai cia hiperiuku problema man atrodo...o gal ir psichologine..o jam mokykloje taip nenutinka? tik namie?

matyt nevisų g.gif Bo su mano žiogu taip nei karto nenutiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vario: 14 vasario 2007 - 14:44
QUOTE(vario @ 2007 02 14, 15:44)

matyt nevisų  g.gif  Bo su mano žiogu taip nei karto nenutiko...




dėkui už sveikinimus 4u.gif
pas mus nedažnai taip nutinka, į mėnesį kartą g.gif bet pats susitvarko. ir šiandiena vesiu pas gydytoja pasikonsultuoti.
Atsakyti
labas Vario,
as skaiciau, kad hiperiukai gali nelaikyti slapimo ar daryti i kelnes iki 3 klases..na tiesiog neatkreipia demesio i ta nora..bet aisku, kad ne visiems, juolab, ka turiu pazistama berniuka, kuris daro i klenes, bet tikrai neturi jokio sindromo juolab hiperaktyvumo. Siaip nemaloni beda
Atsakyti
labas rytas,
na va mes vakar buvome pas gydytoja. sakė tiesiog reikia pačiam vaikui pasistenkti išeinant iš mokyklos nueiti į tolete, bet dėl visa ko, padarysime tyrimus, ar vikas gerai. dar pas ortodonta reikia užsiregistruoti. vakar labai jau fainiai pabendravome, buvo truputuka išsigandęs, kad jam trauks negera dantuka, bet nukalbėjau, kad taip reikia ir kad neskaudės, nes vaistukus suleis. dar truputuka abu kartu pasivaikščiojome, pasikalbėjome, jis man papsakojo apie mokykla, kad mano vaikui, buvo šokas, nes kitas vaikas negražiai pasielgė. tai ir maniškis jau po truputuka pradeda suprasti, kas yra negerai. dar bandome vėl iš naujo savo mažiu pratinti prie pinigėlių: duodame kiekviena ryta po 5Lt, kad nuneštų mokytojai ir ji jam valgyti nupirktų, kol kas visai neblogai mums sekasi, nuneša juos. dar, vakar taip keistai, retai taip būna, kai mano vaikis paprašo, pagalbos, pareina mano vyriokas, prašo ar gali man padėti, nes man neišeina suklyjuoti, tai va abu kartu gražiai ir padarė darbelį.
Atsakyti
Roga, man atrodo tave reiktu i vadoveli deti, kaip teisingai aukleti hiperiuka...
O as vakar savo vaiki i mokykla uzrasiau fear.gif nu nustebau del poros dalyku, bet tu Roga gal zinai, juk ka tik uzrasinejai saviski. Man sake, kad logopede mokyklos tikrina vaikus g.gif as maniau, kad jau turi atnesti pazyma su dokumentais apie vaiko kalbinius sugebejimus ar sutrikimus.
Siaip ta musu mkykla buvusio darzelio patalpose, tai isplanavimas, kaip dabartiniame darzelyje, manau jam pades, bent jau aplinka panasi.O dar jauciu reikes su mokytoja ir psichologe mokyklos supazindinti, kad atejes zinotu, jog pazista dar kazka, o ne visai vienassvetimoje aplinkoje.
Roga, ar ir tau taviskis toks mazas atrode, kai leidai i pirma klase?As vis tikiuosi, akd maniskis dar pabres vasara, pernai labai subrendo per vasara, tikiuosi, akd ir siemet bus suolis.Juolab, kad ruosiames nuvaziuosi i uzsieni su juo, tai gal tie ispudziai uzaugins zmogeli.Nors cia aisku mano ispudis, kai ji matau namie, o darzelyje jis labai savarnkiskas, bet, noretusi, akd jis dar ir be savo savarankiskumo sugebetu atsirinkti, kada reikia daryti viska su visais, o kada jis gali vienas zaisti
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 02 15, 11:37)
Roga, man atrodo tave reiktu i vadoveli deti, kaip teisingai aukleti hiperiuka...
O as vakar savo vaiki i mokykla uzrasiau  fear.gif nu nustebau del poros dalyku, bet tu Roga gal zinai, juk ka tik uzrasinejai saviski. Man sake, kad logopede mokyklos tikrina vaikus g.gif as maniau, kad jau turi atnesti pazyma su dokumentais apie vaiko kalbinius sugebejimus ar sutrikimus.
Siaip ta musu mkykla buvusio darzelio patalpose, tai isplanavimas, kaip dabartiniame darzelyje, manau jam pades, bent jau aplinka panasi.O dar jauciu reikes su mokytoja ir psichologe mokyklos supazindinti, kad atejes zinotu, jog pazista dar kazka, o ne visai vienassvetimoje aplinkoje.
Roga, ar ir tau taviskis toks mazas atrode, kai leidai i pirma klase?As vis tikiuosi, akd maniskis dar pabres vasara, pernai labai subrendo per vasara, tikiuosi, akd ir siemet bus suolis.Juolab, kad ruosiames nuvaziuosi i uzsieni su juo, tai gal tie ispudziai uzaugins zmogeli.Nors cia aisku mano ispudis, kai ji matau namie, o darzelyje jis labai savarnkiskas, bet, noretusi, akd jis dar ir be savo savarankiskumo sugebetu atsirinkti, kada reikia daryti viska su visais, o kada jis gali vienas zaisti



na jau manęs niekur nereikia dėti blush2.gif aš darau taip kaip man atrodo teisingiausia blush2.gif
taip kai mes baiginėjome darželį mes ten viską ir pasidarėme, į mūsų bylą, kurią gauname iš poliklinikos, kuri bus mokykloje, parašė dakterė savo išvadas, kad sveikas, tada darželio logopedė parašė, kas jam buvo ir kaip mums pagerėjo, tada ir psichologė dar prirašė savo išvadas.
na taip kai mes atvykome į vilnių aš nuėjau į dabartine beno mokykla, ir užsirašiau, ir ten iš karto pasakiau kad jis hiperaktyvus ir kad mums reikai tokios mokytojos, kad mokėtu su juo dirbti, tada pasikalbėjome su mokytoja ir pasakiau koks mano vaikis. o su psichologe susitikau ti rugsėjo pradžioje, mat kol ji bylas išvartė, kol dar mes pasigalbėjome, tada bena atvedžiau ir paklausėme ar jis nori lankytis pas psichologe, aišku pirma jo akys laktė po kabineta, nes viskas naujo ir dar žaislų buvo, bet kai atkreipėme dėmesį, tada sutiko eiti, ir jis tikrai norei ten eina, jai negali ar nenori kalbėtis, tai jis taip ir pasako psichologei, kad nenori, tada jie žaidžia.
na taip vaikiukai po truputuka augdami ir savarankiškėja, o šuoliai jaučiasi, bent jau maniškiui kas puse metų tai ryškųs pasikeitimai matosi.
ir jums viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
matai, pas mus darzelyje ne logopedes, ir mes lankomes privaciai, tai poliklinika nelabai gali parasyti ka nors, jauciu vel reikes eiti i PPPT arba nunesti ta bylute is poliklinikos pas musu logopede, kad irasytu, kiek jam pagerejo ir kokios dar yra bedos.O su psichologe bandysiu ji naksciau supazindinti, nes kai bus viskas is karto..nezianu kaip reaguos, gali arba uzsidaryti, arba is viso siausti ir nieko negirdeti..matysim.
Aciu, Roga. nepamirsk kita treciadieni vel susitikimas. kaip ten tau su darbais bus?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 02 15, 13:29)
matai, pas mus darzelyje ne logopedes, ir mes lankomes privaciai, tai poliklinika nelabai gali parasyti ka nors, jauciu vel reikes eiti i PPPT arba nunesti ta bylute is poliklinikos pas musu logopede, kad irasytu, kiek jam pagerejo ir kokios dar yra bedos.O su psichologe bandysiu ji naksciau supazindinti, nes kai bus viskas is karto..nezianu kaip reaguos, gali arba uzsidaryti, arba is viso siausti ir nieko negirdeti..matysim.
Aciu, Roga. nepamirsk kita treciadieni vel susitikimas. kaip ten tau su darbais bus?



na tada jau taip reiks nunešti tą bilute ir kad viska surašytų.
nesijaudink pamatysi, jis neįsigas, juk tie mūsų vaikiukai tokie protingi ir stiprūs, o kas naujo jiems visada patinka, ir juk dar psichologės moka bendrauti su vaikais, tai ir nemanau, kad kas netikėto nutiks.
nėra man už ką dėkoti. pameni, kai aš tik atėjau pas jus tu man sakiai kad mes visos mamos ir viena kitai padedame, va taip ir darome 4u.gif
maniški prieš atvedima aš jam mėnesį laiką aiškinau ir priminiau, kad reiks vėl vaikščioti pas psichologe, jis ilgai visko klausinėju, juk ji svetima visai, sako aš jo nepažystu, sakau susipažinsi. ir ji mums abiem padės ir bus lengviau tau susitvardyti. ir nieko jam padėjo, ir dabar eina noriai ir man papasakoja ką su kalbasi.
o dėl darbų ir ar spėsiu viska tiksliai antradienį poarašysiu g.gif kaip man ten pavyks suspėti.
Atsakyti