Įkraunama...
Įkraunama...

Rogutės mažyliams

Seni zmones sako roges ruosk vasara ;D Na nors ir pavelavau menesiuku kitu, bet skubu prasyti jusu patarimuku ??? Mes vis apie vezimukus gaunam informacijos, o gal pasidalinam informacija kokias rogutes pirkti leliui kuriam apie 2 metukus wink.gif
Atsakyti
siandien kaip tik pagalvoju apie roguciu temos uzvedima   ;D Vadinasi, ne man vienai tai rupi  ;)
Musu dukrytei 1,2 m. ir mes turim vezimuka-sketuka. Labai me ji mylim, bet ziemai jis, ko gero, eis atostogu... Kazkaip nesinori pirkti nauja vezima. Noreciau roguciu. Gal galit patart, kokios rogutes tinka vaikuciui, kuris nelabai tvirtai vaiksto ir, speju, nelabai mokes pats laikytis uz roguciu kad neisvirstu. Ar stumiamas su rankena ar tempimas uz virveles?
Kur tas rogutes geriausia pirkti (is savo vaikystes nebeturim...)?
Atsakyti
Pernai ziema mano panele buvo panasaus amziaus kaip ir Jurgos dukryte. Tai geriausiai buvo stumiamos rogutes. Kai tik pabandydavau uz virvutes traukt, tiek ties pirmu posukiu ji isvirsdavo is roguciu. Nors tikrai nemaza atrama aplink visa nugaryte ir sonuose. Pernai maciau Maximoj ir Vaiku prekese panasiu stumiamu roguciu, bet kazkaip labai jau prastai man jos atrode. Ypac tai kad ju pavazos kaip ir visas karkasas is apvaliu vamzdeliu padarytos. Na, nemoku paaiskint  :-[ bet tikiu ir siais metais tos pacios parduotuvese stoves. O ir nepigios apie 60 lt kainavo. O man klausimas iskilo, kaip jos ciuos per sniega. Juk pavazos, kiek teko matyt, plokscios turi but ir ne per siauros. Tai net ir nezinau, kaip tas rogutes issirinkt ir kiek normalios kainuos  ??? O musu tarybines tai labai liuks buvo  ;) Tik nezinia, ar siais metais i jas tilpsim. Be to manau nereiks ir tos rankenos, jau sugebes pati pasilaikyt. Ir nuo kalniuku vazinet nores  ;D Visgi jau 2 metu panele bus.
Atsakyti
Ech geros srogutes gerais tarybiniais laikais... ;D Ydomu, o tokiu medinukiu niekas jau nebegamina? ??? Kaskaip man irgi nelabai jau patikimos tos "karkasines plasmasines" ;D O dar mano vaikinukas ne is kuduju ;D Bet zinau viena-noreciau stumiamu is galo ir dar ,kad ta lazda nusiimtu :-/ Va kiek daug noriu. Gal kas jau pirko pernai ka nors panasaus ir turi patirties sioje srityje ??? :smile.gif
Atsakyti
Prieš kokius 4 metus Kaune, Taikos pr. gale esančioje gamykloje (lygtais Dinamo) esam pirkę geras medines rogutes. Tada jos kainavo apie 100 Lt. Bet dabar tokios gamyklos informacijoje nerandu.
Šiaip tai rogučių ieškokite ne Maximoje, o sporto prekėse. Prasidedant žiemos sezonui visada būdavo ir tų lietuviškų Dinamo ir visokių kitokių.
Atsakyti
Pernai Senukuose nupirkau labai fainas rogutes,su atlosu,su rankena is nugaros,ta renkena,nu kaip vezimelio,jau patogumas,stumi roges kaip vezima,vaika matai priesais,nereikia traukti tu rogiu,kaina mazdaug apie 60 lt. [smiley=vo.gif]Pernai visa ziema lakstem,tai dar nesuluzo!!!!  [smiley=taip.gif]
Atsakyti

Mes prieš savaitę gavom rogutes dovanų, pačiu laiku, kaip sakant wink.gif Pirktos buvo senukuose. O ir dabar jau jų puslapyje mačiau, kad yra su atlošu, rankena stumimui.
http://www.senukai.l...od=000050636876
Atsakyti
O nuo kiek menesiu galima kudikeli i roges sodint? Dabar 7 men. Ziema bus 8 men. Gal jau ir galesim?
Atsakyti
Jei roges stumiamos su rankena, tai gerai apkamsius, manau, klecko nepamestum. O jei traukiamos uz virvutes, tai ant pirmo posukio galit i pusni iskrist  :-/ Mano panele pernai mazdaug 1.2 m. buvo ir tai -jei uz virvutes traukiu, neissilaiko rogese ir viskas  :smile.gif Juk vistiek prirengta tiek, kad sunku rankytes pajudint. O gal galima vaikeli kokiu dirzeliu apjuost, pririst prie atramos  :smile.gif As kad silciau butu maze sodindavau i nesiojama medziagini lopsi nuo vezimo, Aisku, jau isauge buvom, bet atsisedus kojos tilpdavo  ;) Tai tik uzsegi, kaip miegmaisis gaudavosi, dar kailio i vidu itiesdavau. Per pacius salcius taip isvazinejom. O lopsio rankenas surisdavau po rogem, kad nenusislinktu. Tai gana tvirtai ir uzmigusia laikydavo  ;D
Atsakyti

Buvom "Senukuose", maciau tas rogutes stumiamas su rankena. Kad jau tooookios sunkios pasirode. Be to jos vamzdines. Vyras pastovejo, paziurejo ir nusprende, kad nuo tokio svorio ir tokiom vamzdinem slidem (nezinau kaip ten vadinasi rogiu "ratai" ;D) smigs ir sunkiai vaziuos. Tai ri nepirkom. Buvo ten dar medines, siek tiek lengvesnes ir slides plokscios, aisku, ir brangesnes.
Tai vat ir dar "pastabdem" su tom rogem. Nors dabar tai pats tas butu - tuoj su vezimu negalesim pavaziuot per pusnynus ohmy.gif
Atsakyti
Va, butent ir mes pernai tas vamzdines apziurejom ir nusprendem, kad klimps i sniega  :smile.gif Del to ir palyginus nebrangios jos.
Mano dukryte jau antra diena zyzia, kad eitume i rusi rogiu atsinest. Tik kad kol kas dar ner kur su jom vaziuot. Bet jei ir toliau taip snigs...  :smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Mala @ 2004 01 04, 12:19)
o as matyt visai neveziosiu, nes niekur nerandu kad butu su atlosu ir stumiamaos. Kol nebuvo sniego tai atsainiai ziurejom i roguciu pirkima, o kai nebegalim su vezimu pravaziuot roguciu nebeliko ...
sad.gif

Kaip tik savaitgali pirkom rogutes Senukuose uz 36 Lt.: medines, pavazos vamzdines, atlosas metalinis (atsilenkiantis), gali buti stumiamos (prisideda rankena is nugarytes puses).

Tikrai labai patogios biggrin.gif! Teko jau ir per plika asfalta vaziuot ir nieko wink.gif ...

user posted image
Atsakyti