Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies stimuliatoriai

Gal yra žmonių, kurie nešioja stimuliatorius, gal teko susidurt? Būsiu dėkinga už bet kokią informaciją
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 02 15, 13:13)
Gal yra žmonių, kurie nešioja stimuliatorius, gal teko susidurt? Būsiu dėkinga už bet kokią informaciją

Sveika! Aš galėčiau tau suteikti šiek tiek informacijos apie širdies stimuliatorius, tik reikėtų, kad tu konkrečiau paklaustum... smile.gif Ką norėtum sužinoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murrrka @ 2007 02 15, 14:54)
Sveika! Aš galėčiau tau suteikti šiek tiek informacijos apie širdies stimuliatorius, tik reikėtų, kad tu konkrečiau paklaustum...  smile.gif Ką norėtum sužinoti?  ax.gif


net nežinau ko konkrečiai paklausti g.gif žinau kad ši operacija nėra sudėtinga jei širdis neoperuota anksčiau. Mano mamai operacija daryta 1976m skilvelių pertvaros defekto uždarymas, jai buvo įgimta širdies yda. Dabar nedirba sinusinis mazgas, todėl reikalingas stimuliatorius. Jos operaciją apsunkina tai jog likę daug surandėjimų nuo praitos operacijos todėl gali būt sunku pajungt stimuliatorių. mane domina tokių operacijų rizika. pooperacinis laikotarpis, ar reikalingos sanatorijos. kur patartumėt operuotis Vilniuj ar kaune, gal rekomanduotumėt kokį daktara? taip pat viskas kas susiję su stimuliatoriais, ar juos dengia ligonių kasos ar reikia damokėt, gal galima pasirinkt geresnę firmą? Būsiu dėkinga už bet kokią informaciją. 4u.gif
Atsakyti
ar turi įtakos grupės nustatymui?
Atsakyti
Mano mociute jau 40m su stimuliatorium, operacija nesudetinga visai. Stimuliatoriu keite jau 5 kartus, visas islaidas padengdavo ligoniu kasos. po paros jau isleisdavo namo.
Stimuliatoriu dejosi tiek Kaune, tiek Vilniuje, nusisakundimu neturejo jokiu.
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2007 02 21, 09:48)
Mano mociute jau 40m su stimuliatorium, operacija nesudetinga visai. Stimuliatoriu keite jau 5 kartus, visas islaidas padengdavo ligoniu kasos. po paros jau isleisdavo namo.
Stimuliatoriu dejosi tiek Kaune, tiek Vilniuje, nusisakundimu neturejo jokiu.

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 02 21, 12:10)

ner uz ka mirksiukas.gif
Visur gerai atliko operacijas thumbup.gif
Atsakyti
Mano mamai prieš 6 metus Vilniuj, Santariškėse įdėjo stimuliatorių. Gydytojas berods Aidietis. Savijauta pagerejusi, operacija nesidetinga, reikia kas puse metu pasirodyti Vilniuj.
Sėkmės ie sveikatos Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguole_rudeni @ 2007 02 21, 13:03)
Mano mamai prieš 6 metus Vilniuj, Santariškėse įdėjo stimuliatorių. Gydytojas berods Aidietis. Savijauta pagerejusi, operacija nesidetinga, reikia kas puse metu pasirodyti Vilniuj.
Sėkmės ie sveikatos Jums  4u.gif

ačiū 4u.gif nuraminot mane mirksiukas.gif
Atsakyti
o ar tiesa kad su stimuliatorium ribojami kontaktai mobiliu tlefonu? rytoj mama guldo operacijai, kai įdės stimuliatorių ar ji galės naudotis mobiliu telefonu?
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 04 23, 09:19)
o ar tiesa kad su stimuliatorium ribojami kontaktai mobiliu tlefonu? rytoj mama guldo operacijai, kai įdės stimuliatorių ar ji galės naudotis mobiliu telefonu?

per vėlai turbūt atsakau... neribojami, bet nepatariami... vengtini... mano tėtis visada kalba prie kitos pusės nei širdis pridėjęs telefoną...
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2007 06 10, 15:57)
per vėlai turbūt atsakau... neribojami, bet nepatariami... vengtini... mano tėtis visada kalba prie kitos pusės nei širdis pridėjęs telefoną...

kad ir vėlai bet vistiek ačiū 4u.gif taip daro ir mano mama mirksiukas.gif
Atsakyti