Įkraunama...
Įkraunama...

Dirbtinės gėlės namuose

Apklausa: ką manote apie dirbtines gėles namuose (331 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(gurmans @ 2012 02 29, 18:23)
smile.gif Ir as tokios pat nuomones buvau,bet siemet isigijau dirbtine eglute(nors man mieliau gyvos)nu ir visai likau patenkinta,net kitiems metams pasilikau ja blush2.gif Bet aisku to egles kvapo laaaabai truko rolleyes.gif Tik turbut cia prie geliu temos nelabai ta mano eglute tinka ax.gif

Yra kvapnių žvakių kalėdinių, eglės kvapas garantuotas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2012 02 29, 23:47)
Yra kvapnių žvakių kalėdinių, eglės kvapas garantuotas  wub.gif


bigsmile.gif Reikes kitamet isbandyt,jei rasiu pirkti tu zvakiu. thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai atgyventa, yra zymiai grazesniu smulkmeneliu kaip pauosti namu interjera.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2012 01 04, 08:17)
O kaip nusprendžiat, kad beskonybė, jei nepalietus kelis kartus, net nesugeba žmones atskirti, kad tai dirbtinė, o ne tikra gėlė?

drinks_cheers.gif

Zinoma, jei pirksite geles is turgelio, tai tikrai jos bus plasmasines ir baisios... Taciau dabar interjero salonuose galima rasti tokiu dirbtiniu geliu... Kad praktiskai neimanoma atskirti, kur tikra, o kur dirbtine... ax.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu tikrai yra labai gražių dirbtinių gėlių. Net nesuprasi, kad ji ne tikra, bet mano mąstymas turbūt kažkur Sovietmetyje užstrigo ax.gif . Man kažkaip išgirdus "dirbtinė gėlė" pirmos mintys - arba laidotuvės, arba didelės plastikinės raudonos rožės ir dar tokios apdulkijos apmusijusios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2012 07 31, 00:28)
Pastaruoju metu tikrai yra labai gražių dirbtinių gėlių. Net nesuprasi, kad ji ne tikra, bet mano mąstymas turbūt kažkur Sovietmetyje užstrigo  ax.gif . Man kažkaip išgirdus "dirbtinė gėlė" pirmos mintys - arba laidotuvės, arba didelės plastikinės raudonos rožės ir dar tokios apdulkijos apmusijusios  smile.gif

Gal is seniau ir susiformaves tas poziuris... Man irgi labai nepatinka dirbtines geles kapinese, ypac... kokios ten dirbtines geles, ir dar ju spalvos doh.gif . Taciau esu maciusi labai daug graziu kompoziciju interjere... Zinoma, ir kaina jau ju - ne keli litai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2012 07 31, 10:57)
Gal is seniau ir susiformaves tas poziuris... Man irgi labai nepatinka dirbtines geles kapinese, ypac... kokios ten dirbtines geles, ir dar ju spalvos  doh.gif . Taciau esu maciusi labai daug graziu kompoziciju interjere... Zinoma, ir kaina jau ju - ne keli litai biggrin.gif



taip taip, kaip ir rašiau, mano požiūris nuo senų laikų biggrin.gif . O dėr šiuolaikinių, tai tikrai labai labai wub.gif gražių dalykų yra.
Atsakyti
Mano nuomone siuo atzvilgiu irgi ''senovine''. Man dirbtines geles niekas nepakeis kaip tikra, as dirbtiniu geliu net mirusiam zmogui ant kapu nenesu, geriau greiciau nuvys, bet tai bus gyva grazi gelyte.. 4u.gif Man malonu laukt namie kada geles leidzia naujus lapelius ar laukti kada vel issiskleis naujas ziedas wub.gif
Aisku per daug geliu namie negrazu, bet keletas tikrai labai labai miela. Taip pat kai namie nera jokio gyvuno kazkaip liudna.. rolleyes.gif taip ir be geliu negaleciau
Atsakyti
Nuo dirbtiniu geliu prie dirbtiniu merginu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hren @ 2012 08 02, 15:08)
Nuo dirbtiniu geliu prie dirbtiniu merginu smile.gif


Pastebejimas gal ir juokingas lotuliukas.gif bet as nepritarciau smile.gif
kadangi pati "pasimerkiu" vonioje vis skirtingu dirbtiniu geliu ir man jos labai graziai atrodo smile.gif be abejo svetaineje, virtuveje ar dar kur tokiu nenoreciau, bet vonioje kadangi beprasmiskai meginau auginti ir paparcius ir kitus seseli megstancius augalus, taciau apsvietimas tik dirbtinis (nera net maziuko langiuko, kaip manau ir daugumoje butu), tai teko pasirinkti ir geles dirbtinas isigyti, bet tikrai jomis labai dziaugiuosi smile.gif nors aisku nepigios, bet kasdien nauju roziu, aguonu ar bijunu gyvu taip pat neprisipirksiu nauju, o visi ateje stebisi prie kriaukles pamate geliu puoste vonioje smile.gif
Atsakyti
Kaip manote, sios geles tikros, ar dirbtines?
geles
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2012 08 12, 15:02)
Kaip manote, sios geles tikros, ar dirbtines?
geles


Pagal tema, tai manau, jog dirbtines, bet atrodo tai tikrai kaip gyvos smile.gif super thumbup.gif
Atsakyti