Įkraunama...
Įkraunama...

Dirbtinės gėlės namuose

Apklausa: ką manote apie dirbtines gėles namuose (331 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Akvilyte, manau jei tau grazu ir atrodo kad ten tinka tai dek tada. NBe to juk ju kokybe jau ne tokia kaip senais laikais. Na pas mano drauge namuose labai daug dirbtiniu geliu ir graziai zinok atrodo, galvoju gal reikes paprasyti jos leidimo ir nufotografuoti jos namus ir tada ideti cia. Na pas ja dirbtines su dziovintom ten pridetos ir ju daug.
Atsakyti
Pirma mintis šovusi į galvą - baisu unsure.gif Bet kita vertus, kai pvz norisi gėlių vonioj, o lango nėr, tai kitos išeities kaip ir nėr.
Labai neblogų gėlių yra SIA salonuose. Tik ir kainos ten neblogos biggrin.gif
Aš gal ir pasistatyčiau vieną kokią vazą vonioj su tokiom gėlėm, bet tik vieną. Daug dirbtinų gėlių nenorėčiau namuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 15 vasario 2007 - 19:17
Šiaip tai man dirbtinės gėlės negražu. Buvo... Aš ieškau didelės palmės ar kokio fikuso namams. Kiek važinėjau ir žiūrėjau, nieks nepatinka. Tai per žema, tai per aukšta, tai iš vis kažkokia nusususi. Užėjau aš į vieną baldų parduotuvę, o ten taip gražiai visur priderinti kambariniai augalai. Prieinu artyn - ogi dirbtiniai! Tik kamienas tikras, o visos šakelės tiesiog įkištos į tą tikrą kamieną. Taip gražu pasirodė. Tai dabar galvoju, kaip nugalėti savo principus ir įsitaisyti dirbtinę palmę g.gif Gal kas turit tokią?
Atsakyti
Gal jos ir panasios i tikras, bet jei as zinau, kad ji netikra, as jos nenoriu biggrin.gif

Turiu saulegraza, maximoj nusipirkau, kazkas uzejo i vazona ismeigt, dabar mesiu
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 02 15, 13:47)
Gal jos ir panasios i tikras, bet jei as zinau, kad ji netikra, as jos nenoriu biggrin.gif


Vat aš panašiai jaučiuosi...
Atsakyti
Parduotuvėje gal ir gražu, bet namuose schmoll.gif
Atsakyti
visai patinka jeigu grazus smile.gif nors dabar namie neturiu, tik gyvos geles ir viena medine gelyte smile.gif

gera ideja vonios kambari pastayti ar pakabinti kokia gelyte wub.gif
Atsakyti
na nusipirkau tris aguonas bigsmile.gif nu atrodo nerealiai thumbup.gif taip pagyvino vonią wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 16, 18:11)
na nusipirkau tris aguonas  bigsmile.gif  nu atrodo nerealiai  thumbup.gif  taip pagyvino vonią  wub.gif


gal gali imesti foto, savo uzbaigtos vonios blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Gyvenu 1 kamb. bute. Miegu atidariusi balkono duris (nesvarbu koks metu laikas ir kokia temperatura), o kambarys be geliu man atrodo "tvartas". Todel vienintele iseitis buvo dirbtines geles. Ieskojau ju gal kelis metus, kol viename forume man pasake, kad yra kokybisku dirbtiniu geliu "Shisi". Aisku, kainos nemazos. Balta orchideja vazone - apie 90 lt, didele zydinti balta kalija - apie 300 lt, palmyte - 280 lt. Turiu daug sveciu ir visi klausia, kiek gelems metu, net palietus sunku atskirti, ar dirbtines. Plaunasi labai lengvai. Geliu pasirinkimas nezmoniskai didelis. Man po to buvo galvos skausmas, kai teko rinktis, taciau dabar esu tooookia patenkinta savo pasirinkimu. Kambarys atrodo "gyvas".
jei kam nors kils klausimu, rasykite a.z. Temos neseku.
Atsakyti
Maciau Akvilytes aguonas tame vonios kambaryje super dera, Ir pats vonios kambarys thumbup.gif
As ir kazka panasaus ziurinejau i vonia, bet dar nieko nenusipirkau ieskau kazko bordo spalvos . na kaip surasiu ar siaip ka idomaus sudekoruosiu parodysiu
Atsakyti
Na man nelabai tos dirbtines. As uz gyvas geles
Atsakyti