Įkraunama...
Įkraunama...

Dirbtinės gėlės namuose

Apklausa: ką manote apie dirbtines gėles namuose (331 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš pasisakau tik už gyvas gėles ax.gif jokių plasmasinių doh.gif
Atsakyti
Akvilyte, pas tave vonioj nezinau ten kokia, bet atrodo labai graziai. Ir tikrai ten prasosi kokios geles.
Atsakyti
jokių plasmasinių gėlių schmoll.gif
pas uošvius nuėjus jų prisižiūriu, atrodo baisiai... uošvienė vis perka ir klausia ar man gražu, negaliu pasakyti, kad atrodo baisiai (aš jau tokia), sakau atrodo idomiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mutti @ 2007 02 20, 00:01)
jokių plasmasinių  doh.gif

QUOTE(ievaz @ 2007 02 20, 12:55)
jokių plasmasinių gėlių  schmoll.gif

ryškiai nematėt šiuolaikinių dirbtinių gėlių mirksiukas.gif tos plastmasinės jau tikrai atgyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 15:02)
ryškiai nematėt šiuolaikinių dirbtinių gėlių  mirksiukas.gif  tos plastmasinės jau tikrai atgyvena mirksiukas.gif

o kur tu savo aguonas pirkai ir kiek mokejai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 20, 13:10)
o kur tu savo aguonas pirkai ir kiek mokejai blush2.gif  4u.gif

senukuose g.gif mokėjau po 7lt berods g.gif bet jos irgi dar ne iš tų pačių pačiausių.. nors pakankamai neblogos bigsmile.gif seniuose tikroviškiausios kalijos wub.gif tik jua bais nučiupinėtos tai nešvarios.... jos ten silikoninės gal g.gif

aš tai daba susirgau netikrų gėlių liga lotuliukas.gif visur apžiūriu... bet ieškau tik voniai.. kambariuose tikrai nesinori... o va vonios nuotaiką lengva keist bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 15:02)
ryškiai nematėt šiuolaikinių dirbtinių gėlių  mirksiukas.gif  tos plastmasinės jau tikrai atgyvena mirksiukas.gif

100 procentų sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 15:15)
senukuose  g.gif  mokėjau po 7lt berods  g.gif  bet jos irgi dar ne iš tų pačių pačiausių.. nors pakankamai neblogos  bigsmile.gif  seniuose tikroviškiausios kalijos  wub.gif  tik jua bais nučiupinėtos tai nešvarios.... jos ten silikoninės gal  g.gif

aš tai daba susirgau netikrų gėlių liga  lotuliukas.gif  visur apžiūriu... bet ieškau tik voniai.. kambariuose tikrai nesinori... o va vonios nuotaiką lengva keist  bigsmile.gif


aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 13:02)
ryškiai nematėt šiuolaikinių dirbtinių gėlių  mirksiukas.gif  tos plastmasinės jau tikrai atgyvena mirksiukas.gif

Mačiau ryškiai biggrin.gif , ir labai įvairių, ir atrodo kaip tikros, bet man ne prie širdies, aš tik už gyvas gėles.
Atsakyti
as irgi noriu pasisakyti siuo klausimu,,,,kazkada tais senais laikais kai buvo dirbtiniu geliu manija - tragedija, pas mano mama irgi ju nemazai buvo....dulkiu milijonas....bet dabar visai kitokios jos....ir man grazu....ir kaip akvilyte sako ji nori tik i vonia, man irgi taip pat, noretusi i vonia ar tualeta biski pagyvinti, bet tai nereiskai prisikrauti pilnus namus vien tik tokiom gelem...tad tam tikrose patalpose man jos thumbup.gif
Atsakyti
Aš namuose turiu tokį netikrą medelį "bonsą", bet nelabai atskirsi, kad jis yra dirbtinas. O be to turi savo pliusų, nei lapų meta, nei jo laistyti reikia... Aišku, visų namų dirbtinėmis gėlėmis apsistatyti nereikėtų, bet viena kita, kokybiška, manau kad tikrai nesugadintų,o kaip tik paįvairintų interjerą mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur dar galima dirbtiniu geliu nusipirkti? (Sishi, senukai...)
Atsakyti