Įkraunama...
Įkraunama...

Draudimo likutinė vertė ir rubliniai indėliai

Pabandysiu savo prašymą paaiškinti smulkiai ir labai liaudiškai, nes pati tik taip suprantu.
Iki 18m mane tėvai draudė draudimu, kurį suėjus pilnametystei aš pasiėmiau, tačiau...pinigai buvo labai nuvertėję, todėl 1997m. aš iš Lietuvos draudimo išsiėmiau raštą kiek esu gavusi pinigų kadangi buvo kalbama kad kažkada gal ateis laikas ir atgausiu nuvertėjusią dalį.
Šiandien, nuvažiuoju į draudimą ir manęs paklausia ar turiu "geltoną lapą" iš banko. Pasirodo, kai išsiėmiau tą lapą kiek pinigų gavusi, aš turėjau į banką tai užregistruot ir atsidaryti sąskaitą.
Tikrai labai nustebau, nes tada man to draudime tikrai nepasakė g.gif .
Dabar banke tarė jog be to lapo aš likučio jau nebeatgausiu
Man tikrai labai pikta. Juk tėvai tai pinigus mums kaupė, o dabar dėl kažkieno klaidos aš neatgausiu pinigų? Būtų labai pikta. Visaip mastau ir nerandu išeities.
PADĖKITE MAN help.gif help.gif help.gif
Dar gavau patarimą rašyt i finansų ministeriją, bet reiktų aprašyt svarią priežastį ir ją paremti dokumentais kodėl tuo metu neužsiregistravau banke. O ką man rašyti?!!!!!!!!!!
Vis tikiuos kad kas nors perskaitys mano pagalbos šauksmą ir man padės.
PLEASE
Atsakyti
Galiu pasakyt, kad šaukštai jau po piet.
Jei rašysi į finansų ministeriją, tai turi rašyt kaipo ir pasiaiškinimą, kodėl tu negalėjai kreitis tada ir tada. Bet tam turi būti svarios priežastys.
Kiek galiu pasakyt iš patirties, tai prašymus finansų ministerija patenkina minimaliai (jei yra svarios priežatys).
Manau, jau galima susitaikyt su tuo, kad nebeatgausi blink.gif
Nenusivilk, ką parašiau,, parašiau iš patirties
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karosiukas: 16 vasario 2007 - 22:45
Eina sau...
Aš jau manau rašyti teisybę, kad nebuvo paaiškinta iki galo kaip elgtis, nes kitų svarių priežasčių nerandu, o jei dar dokumentų reiks, tai... sad.gif .
Kaip pagalvoju...juk tėvai pinigus "dėjo", tai draudime juk yra, o kai reikia grąžinti, valstybė dėl kažkokio popieriaus, atsimazina.
Liūdna kai tokia politika

Atsakyti
Liūdna, brangioji, bet niekuo padėt negaliu.
Paskubėk rašyt į Finansus, nes kol nusiūs, kol išnagrinės. Gi čia Lietuva, čia lietūs lyja....
Šiais metazis visiems gražins atkurtas santaupas ir viskas tuo pasibaigs. Kas pavėluos - kaput, net nenagrinės.
Tikiuosi, tau pavyks. Greičiau bandyk. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Ačiū tau nors už tokius patarimus sad.gif rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Negi daugiau niekas nera susidures su tokia problema? sad.gif
Atsakyti
aš iki nepriklausomybės pinigėlius savo sąskaitėlėje turėjau. nors buvau dar ir vaikas. bet kažkodėl dar neatgausiu, nes porą mėnesių skirtumas buvo. įstatymas neišleistas, kad sugrąžintų pinigėlius - rublinius indėlius. tai labai gaila ir man. gal kada nors.. unsure.gif Grąžina tik kas spėjo truputį ankščiau įnešti verysad.gif
Atsakyti
Neteisybe ir tiek. Negali taip buti demokratineje valstybeje.
Valstybe turetu ginti zmoniu interesus, o ne savintis ju pinigus.
Atsakyti
Kažkaip nesuprantu kažko,nes mano sesuo kaip ir aš buvom apdraustos rubliniu draudimu,kai 1997m reikėjo susitvarkyt atkuriamasias sąskaitas,aš tai padariau,o sesuo ne schmoll.gif Bet dabar ji gavo pranešimą,kad jai bus gražinti pinigai ir už draudimą ir kiek buvo jos sąskaitoj g.gif
Tai nežinai kodėl tau negražins g.gif Rašyk ministerijon ir hansa bankui,tegul tau išnagrinėja šį klausymą ir atsako mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai tau aciu, Buziuka, igavau siek tiek vilties, nes jau sad.gif sad.gif sad.gif .
Ir pranesimo jokio nebegavome.
Aciu kad atsiliepei group.gif
Atsakyti
Tiesa, Buzuka, o is kur tavo sesuo gavo ta pranesima? Kas ji atsiunte?
Matai, jei ir rasyti finansu ministerijai, tiksliai nezinau kam adresuoti laiska.
Atsakyti
QUOTE(nerkasa @ 2007 02 25, 22:47)
Tiesa, Buzuka, o is kur tavo sesuo gavo ta pranesima? Kas ji atsiunte?
Matai, jei ir rasyti finansu ministerijai, tiksliai nezinau kam adresuoti laiska.

Pranešimą tiek aš ,tike ji gavome iš Hansa banko internete.O rašyt ministerijon reik ministrui mirksiukas.gif

O kada tau turėjo pagal viską išmokėt draudimą g.gif Ir kiek prieš tai gavai litais g.gif
Atsakyti