Įkraunama...
Įkraunama...

Atlėpusios ausytės

Pastebejau, kad mano mazuliui lepsta ausys sad.gif . mama sako, kad klijuociau su pleistru, ar uzdeciau kepuryte, bet laikyti vaika su kepure unsure.gif unsure.gif . Kaip manot, ar imanoma kaip nors isvengti atlepusiu ausu, ar tai jau nulemta genetiskai ir daryk tu ka nori?
Atsakyti
Kai mano zuikiui buvo pora menesiuku, pastebejau, kad viena ausyte visada uzlinksta kai jis guli. Na, pati kazkaip del ausu kompleksavau, tai labai nenorejau, kad vaiko ausytes atleptu, o ta apatine pagalvele visada buvo uzlenkta ir paziurejus i abi ausytes matesi, kad vienos ausytes labiau atleipusi. tai as priklijavau su pleistriuku. Kepurye manau vauikui nelabai patogu, be to kai vaikas sukineja galvyte, tai ta kepuryte nusisuka i sona ir vistiek ausyte islenda ir uzsilanksto taip kaip joms reuikia. Na tas pleistriukas pabuvo gal kokias 4-5 dienas, ir kai ji nuemiau ta problema baigesi thumbup.gif
maziui jau 1m ir menuo ir ausytes labai grazios wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano mazosios viena ausyte irgi labiau atlepusi, bet as labai abejoju tomis priemonemis dry.gif Tai ka vaikuciui su pleistru daug patogiau? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
manau viska lemia genai! O pleistrai laugh.gif tai senoliu ismislas laugh.gif
Atsakyti
aisku, kad genai daug ka lemia. bet jei ausytes neatlepe, bet va miegant vis uzsilenkia, tai manau net ir be genu ji gali siek tiek deformuotis, ty atlepti.
Atsakyti
eikit sau, merginos. dideles jau moteriskos, o tokius vejus kalbat... JOKIE KLIJAVIMAI, KEPURES ANEI APIBINTUOTA GALVA AUSU FORMOS, DYDZIO IR ATSIKISIMO NEPAKEIS. aisku, galit netiketi ir bandyti plastikos chirurgu paklaust. jie tada moksliskai paaiskins, kas ir kaip.
pvz. skaityti cia http://www.moteris.l...icles/ausys.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikitta: 22 lapkričio 2004 - 13:56
Maniskis irgi vis versdamasis ant sono prispausdavo ausytes. Aisku as pabandziau priklijuoti su pleistriuku, bet po puses valandos pagailo 2.gif . Nuplesiau ir nusprendziau nesiimti jokiu nesamoningu priemoniu.

O ausys bus tokios kokios turi buti. O jei ne- kai paaugs tikrai nepagailesime siais laikais ir plastinei operacijai. heart.gif
Atsakyti
Jo aš su savo merga irgi su aisimis vargstu. Klijavau ir su pleistru ir naktim kepure dedavau, po kiek laiko spjoviau ir apleidau. Bet dabar jai jau beveik penki, ir galvoju, jei jau atlepusios tai tegu, bet kad daugiau neatleptu tai ir vel pleistru priklijavau. Kad siek tiek atlepus bus isgyvensiu, bet kad tik ji kur sukasi, tai ir uzlinksta, tai ir bijau, kad super neatleptu. Vis tiek manau kiek pagelbesiu.
Atsakyti
nu as nesakau, kad pleistru galima apsaugot nuo ausu atlepimo.mano atveju ausytes nebuvo atlepe, bet miego0damas vis prispausdavo uzlenkta apatine pagalvele, tai pamaniau, kad jei istisai taip miegos, tai tada ir atleps ta vieta. Tai paemiau su paprastu pleistriuku (kur ant nuospaudu klijuoji) ir priklijavau ta apatine pagalvele. Man tiek ir uzteko, daugiau ta vieta neatsilenkdavo. As tikrai nesu naivi ir nesakau, kad atlepusias ausis imsi priklijuosi ir jos pasidarys grazios. bet.... aisku, gaila vaiko, bet kai tokis maziukas buvo, tai nei draskesi nei ka. O po keliu dienu tas plaietriukas pats atsiklijavo, nereikejo nei plest. na biski buvo ta vioeta paraudus, bet ....uztat dabar ausytes grazios wub.gif (gal tas pleistriukas ir nieko nepadejo, ka as zinau....bet as pabandziau tokia priemone)
Westa, nu paemiau ta vieta kur atsilenkia ir priklijavau prie paausio, nu kad nesilankstytu ir tiek
Atsakyti
o naivume sventas, tris dienas su pleistru pabuvo vaikas, ir jau ausytes neatlepusios, zinot net komentaro ta tema nerasysiu wink.gif

kas augina vaika , kurio ausytes istikro linkusios atlepti (pvz mano) puikiai supranta, kad visos tos nesamones - kepures, ausu klijavimai ir tt nepadeda, o tik vaika kankina. pries veja nepapusi, gamtos neapgudrausi wink.gif
mane tai nervina, kai kokios babces man pradeda aiskint, va tipo kudikystej kepuraites neuzdejai vaikui, tai dabar turi ... tokiom bobom bash.gif uz ju durnuma
Atsakyti
Mano pirmojo sunaus abi ausytes nuo gimimo atlepusios, antro viena. Paveldimumas: senelis, tetis. sad.gif
Vyro bendradarbis savo dukrai 7m. dare operacija. Neskausminga, greit paleido, prisiuvo ausytes. Tai manau, kad toks budas pakeisti ju forma, o visi kiti tai tikrai nepades. huh.gif
Atsakyti
Kokiu zinot patarimu,ar imanoma,kad ta viena ausyte butu kaip kita<>?gal kepuryte raisioti<>?viena truputi virsuje atlenkta,taip nezymiai matosi,bet vistiek,gal kokiu liaudisku patarimu zinot<>?Itariu,kad ligoninei seselei blogai uzmove kepuryte ir pabuvus porai dienu ir yra to pasekme,o gal klystu<>?
Atsakyti