Įkraunama...
Įkraunama...

Esu šio skyrelio moderatorė

Sveikos mielosios,

Esu nauja šio skyrelio mederatorė,
mano dvyniam septyneri, dukrytei beveik pusantrų.

Dvynius maitinau tik iki 6 mėn. , nes paragavę buteliuko, nebenorėjo imti krūties ir teko nusitraukinėti, kadangi daug patirties neturėjau, pienukas greit bagėsi.
Dukrą maitinau iki 2 metų.


Tikiuosi būti Jums naudinga, ir padėti jei ko reikės mirksiukas.gif

Bendraukime ir bendradarbiaukime mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 03 balandžio 2008 - 18:27
Labas rytas, Ruste,
pasmalsavau ir tuo džiaugiuosi - kokia graži (visom prasmėm) šeimyna: nuostabūs vaikučiai, rūpestingas tėtis, jaunutė dailutė net trijų vaikiukų mama... Sėkmės Jums visiems.
PS. Labai patiko serialas "kasmetinė nuotrauka". thumbup.gif Jums, aišku, smagu stebėt, kaip kasmet vaikučiai auga ir jų daugėja bigsmile.gif , o man patiko dar ir pamatyt, kaip kasmet kitaip atrodo forsitijų krūmai, kurių fone fotografuojatės. Tikiuos, kad šiemetinė nuotrauka bus prie žydinčių...
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2007 02 19, 09:12)
Labas rytas, Ruste,
pasmalsavau ir tuo džiaugiuosi - kokia graži (visom prasmėm) šeimyna: nuostabūs vaikučiai, rūpestingas tėtis, jaunutė dailutė net trijų vaikiukų mama... Sėkmės Jums visiems.
PS. Labai patiko serialas "kasmetinė nuotrauka".  thumbup.gif  Jums, aišku, smagu stebėt, kaip kasmet vaikučiai auga ir jų daugėja bigsmile.gif , o man patiko dar ir pamatyt, kaip kasmet kitaip atrodo forsitijų krūmai, kurių fone fotografuojatės. Tikiuos, kad šiemetinė nuotrauka bus prie žydinčių...

ačiū už gražius žodžius 4u.gif
man irgi smagu stebėti gamtą kaip ji kasmet keičiasi.
nuotrauka daryta balandžio 25d.
kai bus nauja, iš karto įdėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveika, Ruste
labai malonu susipažinti 4u.gif gero moderavimo ax.gif
Atsakyti
Sėkmės darbuotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu tapus moderatore.
Man asmeniškai smagu, kad moderatorių vis daugiau ir tvarkos daugėja. Linku gero darbo ir kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Sėkmingo ir lengvo tau darbelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Sekmes siame mano manymu sunkiame darbelyje
Atsakyti
Sėkmės, Ruste 4u.gif

Pagalvojau, visai gražus+įdomus mergytės vardas būtų- RUSTĖ mirksiukas.gif
Manosios- Rusnė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2007 03 27, 11:43)
Sėkmės, Ruste 4u.gif

Pagalvojau, visai gražus+įdomus mergytės vardas būtų- RUSTĖ mirksiukas.gif 
Manosios- Rusnė wub.gif

ačiū už pagyras. 4u.gif

Rustė yra sulietuvintas mano vardo ir pavardės sudurtinis žodis wink.gif

vyras dukrą norėjo pavadinti taip, bet nesutikau, nes visgi čia mano nikas, o ne vardas, nors esu radus inete, kad yra toks vardas, kuris prancūziškai reikšia "raudonplaukė".iš esmės man tinka, prieš saulę, mano plaukai įgauna kažkokio "ryžumo" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE
Rustė yra sulietuvintas mano vardo ir pavardės sudurtinis žodis wink.gif

Taip ir maniau 4u.gif

QUOTE
vyras dukrą norėjo pavadinti taip, bet nesutikau, nes visgi čia mano nikas, o ne vardas, nors esu radus inete, kad yra toks vardas, kuris prancūziškai reikšia "raudonplaukė".iš esmės man tinka, prieš saulę, mano plaukai įgauna kažkokio "ryžumo" hihihi.gif


good.gif
Atsakyti
Malonu susipažinti mirksiukas.gif
Sėkmės darbe.
Atsakyti