Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

Temos tęsinys
Antra dalis čia
Atsakyti
Sveikos,
Labai noriu ismokt pagaliau vaziuot blush2.gif Bet jau si nora nukeliu del baimes, siemet regis jau tikrai apsisprendziau smile.gif Gal galit patarti kokia vairavimo mokykla rinktis Kaune? Norisi gerai ismokti ne vien teorija, bet ir igauti nebloga gebejima vairuoti smile.gif
Atsakyti
Siūlyčiau pasidomėt "Zebru" ir "Arv auto". Gal bus įdomu užmest akį čia?
Atsakyti
Siulau "Zebras" prie fontano mirksiukas.gif teorines paskaitos vyksta vakarais, kas labai patogu thumbup.gif O instruktorius isvis nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 02 20, 21:12)
O instruktorius isvis nerealus wub.gif

Tai gal jau nebetekėsi? lotuliukas.gif

QUOTE(maziulele @ 2007 02 20, 21:12)
teorines paskaitos vyksta vakarais

Vakarais daug kur vyksta smile.gif , nors mokykla iš tiesų gera.
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 02 20, 21:12)
Siulau "Zebras" prie fontano mirksiukas.gif teorines paskaitos vyksta vakarais, kas labai patogu thumbup.gif O instruktorius isvis nerealus wub.gif


Na, as kaip tik ieskojau mokyklos, kurioje paskaitos vyksta ne vakarais, nes vakarais su mazyliais man buti namuose tenka. kas vienam privalumas, kitam gali buti trukumas... smile.gif
Atsakyti
O as siulau ARV Auto 4u.gif Labai saunus teorijos destytojas, nerealiai geri instruktoriai ax.gif
Atsakyti
Labai faina mokykla Vairalda yra ir prie Girstupio ir prie Topoliu, instruktoriai visur tie patys, faini wub.gif , teorijos paskaitos superines, smile.gif isaiskina viska, prie kompu gali kada nori ateit. Tik patys geriausi prisiminimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2007 02 20, 16:32)
Sveikos,
Labai noriu ismokt pagaliau vaziuot  blush2.gif Bet jau si nora nukeliu del baimes, siemet regis jau tikrai apsisprendziau  smile.gif  Gal galit patarti kokia vairavimo mokykla rinktis Kaune? Norisi gerai ismokti ne vien teorija, bet ir igauti nebloga gebejima vairuoti smile.gif

Aš drąsiai rekomenduoju ARV auto, ypač instruktorių Kęstutį Kurą. Nei karto neapšaukė, palengva "laužė", padėjo perlipti per baimę vairavimui thumb_yello.gif Taip pat ARV auto turi moterį instruktorę, jei turėtum tokį pageidavimą. Teorijos dėstytojas irgi įdomiai veda paskaitas, su jumoru toks tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 21 vasario 2007 - 17:28
QUOTE(ashtri @ 2007 02 21, 19:27)
Aš drąsiai rekomenduoju ARV auto, ypač instruktorių Kęstutį Kurą. Nei karto neapšaukė, palengva "laužė", padėjo perlipti per baimę vairavimui  thumb_yello.gif Taip pat ARV auto turi moterį instruktorę, jei turėtum tokį pageidavimą. Teorijos dėstytojas irgi įdomiai veda paskaitas, su jumoru toks  tongue.gif


Turbut apie Liuda Kuliava kalbi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 21, 20:22)
Turbut apie Liuda Kuliava kalbi? bigsmile.gif

Taip, apie jį biggrin.gif nesakau,kad jo jumoras man visada priimtinas, tačiau paskaitų nuobodžiomis nepavadinsi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2007 02 21, 22:56)
Taip, apie jį  biggrin.gif  nesakau,kad jo jumoras man visada priimtinas, tačiau paskaitų nuobodžiomis nepavadinsi  bigsmile.gif

Tai jau tikrai lotuliukas.gif O Tu seniai baigei AVR?
Atsakyti