Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymas dėlėmis

Gal kas bandėte šį netradicinį gydymo metodą (pavyzdžiui, išsiplėtusias kojų venas) ar profilaktiškai valėte kraują? Ar pagerėjo?
Atsakyti
Mano mama medike,ji pati save gydo delem laikas nuo laiko,nes kazkada ,po pirmo gimdymo jai buvo tromboze,taigi nuo tada profilaktiskai ji jas dedasi.Tikrai padeda.Ir deles tokios fainutes laugh.gif wink.gif stiklainiuke budavo pas ja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrUla: 23 lapkričio 2004 - 20:35
Kaip jau kitoj panasioj temoj minejau (ten buvau ir adresus sudejusi, kur gydo delemis), pati savo akimis isitikinau - mano giminaitei labai padejo, krauja pravale ir isgelbejo kojas nuo operaciju. Bet cia priklauso nuo kiekvieno individualios situacijos. Man asmeniskai taip vadinami netradicines medicinos gydymo metodai labai priimtini.
Atsakyti
QUOTE (Brazile @ 2004 11 24, 09:52)
Kaip jau kitoj panasioj temoj minejau (ten buvau ir adresus sudejusi, kur gydo delemis).

Kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Summer @ 2004 11 23, 18:06)
Gal kas bandėte šį netradicinį gydymo metodą (pavyzdžiui, išsiplėtusias kojų venas)

Varikozes valydama krauja neisgydysi, nes tai neveikia kraujagysliu sieneliu. Norint stabdyt venu pletimasi, reiktu stiprinti venu sieneles, kurios susilpnejusios, pralaidzios. Susidaro mazgai. Efektyviausias budas - chirurginis. Bet jei tik pati pradzia ir yra potencialas, tai dar galima klerozuot ta kamiena, kad uzkirsti kelia tolimesniam venu pletimuisi.
Jau akys merkiasi ir kalba neberisli...
Esi gimdziusi, kodel nenori issioperuoti? Randu nebutu ir ramybe ilgam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2004 11 24, 10:54)


Labai įdomu kur tos temos, nes nerandu. Gal galima būtų perkelti čia ar į asmeninę parašyti
Atsakyti
Pries metus dejo deles ant kelio sanario, nes pora kartu operuotas... Tikrai patarciau pagalvot visoms pries dedant deles. doh.gif Laaaaaabai stiprus nukraujavimas, kuris tesesi daugiau nei savaite laiko. Siaip nei is sio nei is to veliau pradedavo labai niezet ikandimu vietas, o po gero pusmecio, gal daugiau buvo toks jausmas, kad sios zaisdeles tuoj tuoj vel atsivers.. doh.gif Gydytoja, kuri dejo deles nezinojo nei kodel taip, nei kas toliau bus.. g.gif Na, eksperimentas. Ji mano pavyzdziu dabar nepataria det kitom ant stambiu sanariu. "Eksperimentinis triusis" blush2.gif
Atsakyti
NA AŠ TAI ŠĮ GYDYMĄ REKOMENDUOČIAU IR NETGI LAAABAI.
BROLIS TURĖJO PROSTATOS PROBLEMU, TAI PIRMO KARTO PAJUTO ŽENKLŲ PAGERĖJIMĄ, O DABAR PRAĖJĘS KURSĄ NEŽINOJO KAIP ATSIDĖKOTI GYDYTOJAI, NES JAUČIASI IŠ NAUJO GIMĘS, O PRIEŠ TAI TIEK METŲ VARGO, NIEKAS NEPADĖJO.
TAIP PAT IR MANO MAMA TURĖJUSI LABAI DIDELI KRAUJO KREŠUMĄ IŠSIGYDĖ IR SINTETINIŲ TABLEČIŲ RYTI SAUJOM NEBEREIKIA.
PIRMĄ KARTĄ KRAUJAVIMAS GALI BŪTI NET NEGAUSUS, O IR EITI REIKIA NE Į NAMUS PAS KOKIĄ "CIOCĘ", O YRA SPECIALIOS KLINIKOS TAM, KUR GYDYTOJAI PRISIIMA ATSAKOMYBĘ, KUR VISKAS STERILU.
TIKRAI REKOMENDUOJU!!!
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2004 11 24, 11:53)

Jei vis dar domina Gintaras Lingys tel.868744711.Pati tai dar nebandziau.Jei kas pabandysit parasykit kaip sekesi. biggrin.gif
Atsakyti
Dar dielemis gydo tokioje A.Zacharovo klinikoje (A.Vivulskio g. 17 Vilnius, tel. 2603767). Ten, jei neklystu, du daktarai - pats Zacharovas ir V.Teles. Mes su vyru gydomes pas Telesa (ir ne tik dielemis, bet akupunktura ir manualine terapija). Mums labai patinka, labai efektyvu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2006 04 04, 22:36)
Dar dielemis gydo tokioje A.Zacharovo klinikoje (A.Vivulskio g. 17 Vilnius, tel. 2603767). Ten, jei neklystu, du daktarai - pats Zacharovas ir V.Teles. Mes su vyru gydomes pas Telesa (ir ne tik dielemis, bet akupunktura ir manualine terapija). Mums labai patinka, labai efektyvu. 4u.gif

Jei lanketes tai ar tiesa ,kad lieka randai nuo dieliu ikandimu ir ant kurios vietos jas deda. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana& @ 2006 04 10, 15:04)
Jei lanketes tai ar tiesa ,kad lieka randai nuo dieliu ikandimu ir ant kurios vietos jas deda. bigsmile.gif

Ant kurios vietos jas deda, tai cia priklauso nuo to kokia problema. Man dejo tiesiai ant koju venu, nes labai issipletusios. O vyrui dejo ant juosmens. O del randu, tai pas vyra jie vos vos pastebimi, o pas mane matosi gerokai, bet man paaiskino, jog tai del to, kad dieles buvo dedamos ant venu ir, kad jie isnyks tik po metu pusantru. Bet gydymas tikrai efektyvus. 4u.gif
Atsakyti