Įkraunama...
Įkraunama...

Paraudę žandukai 7 mėn. kūdikiui

sveiki gydytoja,
bandziau atsakymo ieskoti jau jusu duotuose atsakymuose, bet lyg ir neradau..
mano maziukui jau kuris laikas ant zanduku atsirade raudonos demeles. bandau atrinkti nuo ko, bet nelabai sekasi. iki 6men. ji valge tik mano piena is kruties ir viskas buvo gerai. kai tik pradejau duoti grudu koses ir prasidejo. valgo 2 kartus per diena - apie pietus darzpves su mesyte, o pavakary pries miega grudine kosyte is pradziu kol valgem ryziu kosyte lyg ir nieko, bet paskui kai pradejom aviziniu dribsniu, ir 7 grudu, i kuria ieina ir kvieciai, ir mieziai ir t.t. pradejo baisiai raudinuoti zandukai. is pradziu maniau kad nuo Similac misinuko, kiurio idedavau i kosyte, bet jau kokia savaite misisnuko nededu, ir jokio efekto. paskui pamaniau, kad gal nuo tu kosiu, kuriose yra gliuteno - aviziniu dribsniu, kvieciu, mieziu, bet jau nevalgom ir tu kosiu jau ketvirta diena, ir tai neisnyksta tos demeles. valgom tik ryziu ir grikiu, kuriose kiek zinau nera gliuteno. ar galit atsakyti ar gali buti alergija tom kruopom, kuriose yra gliuteno??? nuo ko dar galetu buti paraude zandukai, jeigu be mano pieno, darzoviu su mesa ir tu grudiniu kosyte, jis valgo tik obuolio, banano, melyniu??? naudoju Sebamed kremuka, kuris skirtas veidukui, alergiskai odai.
kai iseinam i lauka, paraudimas lyg ir pamazeja. gydytoja sake, kad tai butent alergiskos odos pozymis.....
labai lauksi uatsakymo ir aciu is anksto.
Atsakyti
Greičiausiai tai reakcija į maistą. Iš maisto produktų reiktų neduoti jautienos, geriau kiauliena, triušiena, košes virti iš atskirų kruopų, o ne jų mišinių.Dažniausiai alergizuoja kviečiai, grikiai, retai kukūruzai,miežiai,ryžiai.avižos.Jei vaikas netoleruoja gliuteno, tai dažniausiai pasireiškia viduriavimu, tad jum kaip ir nebutina laikytis begliutenines dietos.
Bėrimai labai staigiai nepraeina, pabandykite patepti skruostukus fenistilio geliu(jei nešlapiuoja).
Gal būt vertėtų apsilankyti pas alergologą.
Atsakyti