Įkraunama...
Įkraunama...

TV - priešas Nr. 1

Noreciau paklausti kaip sutariat su vyrais del TV. Man pvz. labai trukdo uzmigti, o jis ziuri iki velyvos nakties, baigiasi tuo, kad atimu pulta ir isjungiu, tada bunu apvadinta diktatore smile.gif

Todel ir kyla klausimas, kaip neleist, kad TV taptu seimos priesu. Mes dar nesusituoke, bet jis jau dabar leidzia sau is kart po seksto stvert pulta nuo televizoriaus....jau geriau butu uzmiges doh.gif Ir aplamai pastebejau, kad TV praryja daugiau demesio negu as smile.gif Tai gal tegul su TV ir gyvena..jeigu ten visas gyvenimas ir pramogos blink.gif

Be to..ar neuztenka TV virtuveje ir svetaineje? Kaip itikint ji, kad miegamajame TV nebutinas? Kaip ji atpratint nuo to iprocio ? g.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2007 02 21, 10:03)
Noreciau paklausti kaip sutariat su vyrais del TV. Man pvz. labai trukdo uzmigti, o jis ziuri iki velyvos nakties, baigiasi tuo, kad atimu pulta ir isjungiu, tada bunu apvadinta diktatore smile.gif

Todel ir kyla klausimas, kaip neleist, kad TV taptu seimos priesu. Mes dar nesusituoke, bet jis jau dabar leidzia sau is kart po seksto stvert pulta nuo televizoriaus....jau geriau butu uzmiges  doh.gif Ir aplamai pastebejau, kad TV praryja daugiau demesio negu as smile.gif Tai gal tegul su TV ir gyvena..jeigu ten visas gyvenimas ir pramogos  blink.gif

Be to..ar neuztenka TV virtuveje ir svetaineje? Kaip itikint ji, kad miegamajame TV nebutinas? Kaip ji atpratint nuo to iprocio ?  g.gif

4u.gif


žinok aš irgi kovodavau su vyru dėl TV vakarais. dabar tai jei ilgai žiūri, tai paprašau patildyti, kad aš galėčiau užmigti, o ir pats vis dažniau anksti išjungia, nes pavargsta. Gal tavo brangusis dieną ilgai miega, o paskui naktį negali užmigti?tada žinok vaistų nėra...
Atsakyti
QUOTE
Baravyke,2007 02 21, 09:03
Kaip itikint ji, kad miegamajame TV nebutinas? Kaip ji atpratint nuo to iprocio ?  g.gif
Televizoriaus, kompiuterio, kaktusų doh.gif miegamajame tiesiog nereikia. O kaip atpratinti, jei yra, aš nežinau schmoll.gif .
Galima sugadinti televizorių doh.gif . Kai nusipirksit naują, tiesiog neleisti statyti miegamajame.

P.s. Aš pati mėgstu ilgai žiūrėti kokį "Snobo kiną ir kitus vėlai rodomus gerus filmus. Pvz., sekmadienį žiūrėjau "Andželos pelenai", prasidėjo 23 val, baigėsi prieš 2. Nors buvau mačiusi šią juostą, taip užsikabinau... doh.gif Paskui darbe knapsojau hihihi.gif
Papildyta:
O! Kaip tik šiandien LTV 23.10 Elito kinas, Lankas! Jau mačiau nevieną Kim Ki Duko juostą, jei turėsiu sveikatos (lyg kataras kabinasi g.gif ), žiūrėsiu ir šitą mirksiukas.gif . O vyras krioks išsižiojęs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O rytoj vėl knapsosiu darbe wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 21 vasario 2007 - 19:01
TV didelis priesas, ypac kai futbola rodo lotuliukas.gif
Kartais susimastau, kad TV svarbiau nei seksas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 02 21, 20:01)
Televizoriaus, kompiuterio, kaktusų  doh.gif miegamajame tiesiog nereikia.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
manau, be TV negali gyventi kas antras vyras, maniškis ne išimtis rolleyes.gif
gerai, kad dauguma jo žiūrimų programų manęs neerzina, o gal tiesiog moku prisitaikyti g.gif

kai labai norisi miego, tai galiu užmigti ir prie TV, o jei ne, tai galima paskaityt kokį laikraštį ar knygą, kad ir televizoriaus fone mirksiukas.gif

dėl įtikinimo nestatyti miegamajame tv, gal reikėtų susitarti darant kažkokius mainus - tu atsisakai kokio vyrui nepatinkančio dalyko ar veiksmo, o jis atsisako tv lovoje ax.gif

jei ir tai nepadės, gal tada sakyti, kad gydytojai dėl akių silpnėjimo ar dirglumo rekomenduoja atsisakyti televizoriaus žiūrėjimo... gal vyrui tavo sveikata nebus dzin g.gif
Atsakyti
Mes sita problema issprendem labai paprastai-po remonto TV "neatsirado" vietos miegamajame biggrin.gif As su architekte sudeliojom rozetes ir TV ivadus pagal savo norus blush2.gif Vyras tame nedalyvavo, o kai uzejo kalba apie telika-sakau sorry, negi tempsim is didziojo kambario laida? bigsmile.gif
Kazkaip labai ir nesiparino-sutarem, kad miegamasis bus seksui lotuliukas.gif
Atsakyti
Taigi, vakar, kaip ir žadėjau, žiūrėjau "Lanką", vyras kriokė išsižiojęs hihihi.gif , neprieštaravo. Ryte gerokai pramigau, bet į darbą nulėkiau normaliai. Darbe, aišku, knapsojau, tik neaišku nuo ko, miego stokos ar slogos user posted image
Kim Ki Dukui valio! clap.gif Labai patinka jo filmai.

P.s. Jei MB vėlai žiūri TV, paprašau, kad patylintų. Kai noriu miego, net jo knarkimas nemaišo. mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes paprasciausiai teliko neturim biggrin.gif Nu turim pati televizoriu bet jis prijungtas tik prie DVD grotuvo, kad galetume filmus ziuret... Atsijungem telika bendru sutarimu, kai pastebejom kad paprastais vakarais nieko daugiau neveikiam tik telika ziurim. Dabar daug daugiau laiko lieka ir noro yra kur nors isvaryt ar siaip ka idomaus kartu nuveikt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Guggy,2007 02 23, 16:43
Dabar daug daugiau laiko lieka ir noro yra kur nors isvaryt ar siaip ka idomaus kartu nuveikt thumbup.gif
Kiek knyyyygų perskaityt galimaaaa...
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 02 23, 08:01)
Kiek knyyyygų perskaityt galimaaaa...



Mes sachmatais zaidziam daznai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2007 02 21, 11:03)
Noreciau paklausti kaip sutariat su vyrais del TV. Man pvz. labai trukdo uzmigti, o jis ziuri iki velyvos nakties, baigiasi tuo, kad atimu pulta ir isjungiu, tada bunu apvadinta diktatore smile.gif

Todel ir kyla klausimas, kaip neleist, kad TV taptu seimos priesu. Mes dar nesusituoke, bet jis jau dabar leidzia sau is kart po seksto stvert pulta nuo televizoriaus....jau geriau butu uzmiges  doh.gif Ir aplamai pastebejau, kad TV praryja daugiau demesio negu as smile.gif Tai gal tegul su TV ir gyvena..jeigu ten visas gyvenimas ir pramogos  blink.gif

Be to..ar neuztenka TV virtuveje ir svetaineje? Kaip itikint ji, kad miegamajame TV nebutinas? Kaip ji atpratint nuo to iprocio ?  g.gif

4u.gif

visada esu pries tv miegamajame, nes tai trukdo ne tik poilsiui, bet ir intymiam gyvenimui....
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2007 02 23, 19:01)
Kiek knyyyygų perskaityt galimaaaa...

mano atveju, toks patarimas butu tikra prazutis, nes vyras, kai pradeda skaityti, tai sustoti negali doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti