Įkraunama...
Įkraunama...

Dingusi sviesa ir princeses gimimas

Laikas ir mums papasakoti si nuostabu gyvenimo ivyki biggrin.gif
Gimdymo terminas mums buvo nustatytas 2004 11 10, deja jo nesulaukeme ir gimeme anksciau laugh.gif
Bet viskas is pradziu...
Lapkrycio 5 jau jauciau siokius tokius skausmus, bet net maziausios minties kad tai saremei nebuvo , kadangi suskausdavo kas valanda, pusantros Sudejuodavau, paglostydavau tavo siltaji kiauteli nestuke.gif ir viskas praeidavo . Tetukas lapkrycio 6 dirbo paskutine dienele (poto 4 laisva), tad as su savo mama is pacio ryto issiruoseme i senukus pasidairyti ko nors grazaus Man vis suskausdavo pilveli, bet niekam nieko nesakiau, JUK VISIEM TAIP BUNA laugh.gif nemazai laiko praleidome parduotuvej, nusipirkom grazias rankeneles i virtuve. Jau pora savaiciu svajojau apie cepelinus tourist5.gif tad savo norus pasakiau tavo mociutei, ir nuskuodeme namo gaminti. Vaziuodama pajuokavau:
- Skauda nugara, pavargau jau buti nestuke.gif! Privalgysiu tiek cepelinu kad net vaikuciui vietos nebeliks...
O kad buciau as zinojus, dukrele kad tuo metu tu mano pilvelyje nemiegojai ir viska girdejai laugh.gif
Kaip dabar pamenu man suskausdavo vis dazniau ir atsisest noredavau vis, kazkas pasamonei krebzdejo, kad gimdysiu jau ne uz ilgo...na dar tik kamscio palauksiu... ir kol vandenys nubegs rolleyes.gif juokas dabar ima is mano naivumo.Cepelinai isvire!!!! Sugebejau suvalgyti 2, vienas Tau o kitas man wink.gif pazadejau tau po poros valandeliu kai gryz musu tetukas suvalgyti dar. vacation1.gif guliu sau issidrebusi lovoj ir kalbuosi su mama:
- Gryz Nerijus, paprasysiu lovyte sudeti, labai jau noriu as ja pakloti, kad galeciau is ligonines parsiwezus mazyle i ja iguldyti.
- Ka gal gimdyt susiruose,- paklause mama.
- o ka, jau ir galiu tetukas gi tase man suruose 8 menesi.
Ir emem kartu kvatotis! Pradejo temti, gryzo tevelis, o man vis suskausdavo. Nebenorejau jokio cepelinu!!! Kai tetis pavalge, padejau jam galva ant keliu ir susiruoseme ziureti krepsinio rungtynes, dabar jau net nepamenu kas ten zaide sad.gif nes dingo swiesa Ka daryt? Dar tik truputis po 6, jau tamsu, uzsidegem zwakeles ir uzpludo mus romantika, tetis atkimso buteli vyno drinks_cheers.gif Isgeriau pacia maziausia kokia tik namie buvo taure bet skausma visvien jauciau.
Tetis tavo ir mociute irgi geri bajeristai...
- Ka cia veikti? Gal pradek gimdyti!!! Nebebuvo man jau juokinga... pradejom skaiciuoti kas kieg gi laiko cia man skauda pilvo apacia :wacko:Dievuleliau, kas 5 minutes. Skambinu savo daktarui iklausiu ar cia taip turi buti? Susinervinau, rankos kojos pradejo sokineti kai padejau telefono rageli... Mano daktaras pas kuri turejau gimdyti doctor.gif negali mames priimti, nes budejo ligoninej ir para nemiegojo, liepe man vaziuoti i ligonine ten lauks manes jau kitas ispetas daktaras. Kaip vijurkas pradejau minti maratona po kambarius, tetciui pradejo drebeti rankos, iesko mano tases, sodros knygutes ir nieko neranda, mama mano sedi is sypsosi... pagaliau!!! Pagaliau gims mano anukele!!! Mama, ka daryt, dar vandenys nenubego, gal ryt nuvaziuosim ir apziures mane? blush-anim-cl.gif Dabar juokinga iki asaru prisiminus kair wisi trys su zvakemis laksteme po kambarius ir ieskojom daiktu kuriuos buvau isemusi is tases i ligonine Tetis leke,skuode per miesta didziausiu greiciu, o as rekiu:
- Stok, kvaily, dar apwirsim ... juk gimdyk vaziuojam... bash.gif
Mano brangutis tylejo visa kelia, isputes akis ziurejo tik i kelia !Privaziavom ligonine, as jau islipti negaliu, man kojos linksta, visa bordine is skausmo... o gal derinausi prie kelniu? Mano nuosavas vyras, paliko mane prie masinos o pats begte, kazkur!!! Nu geras galvoju, ka dabar man vienai daryt? Bet aciu tau brangusis, kad gryzai manes Musu jau lauke daktaras... Pradejo klausineti kaip jauciuosi, kada pastebejau pirmus skausmus, kur dirbu as ir kur vyras? O dieve man saremis... uzmirsau net kur dirba tawo tetis! Paklause musu sirdeles, tada pasodino mamyte ant kedes. Greiciau persirengt! Kas atsitiko??? Ogi atsidarymas 7 centimetrai........

Mes jau gimdykloj wacko.gif Jau po 9, atejes gydytojas prognozuoja, kad mazyle sutiksim apie 4.00 OOOOOOO kiek dar daug laukti, juktaip skauda... Tetis laiko mane uz rankos ir pasakoja grazias istorijas, kaip susipazinom , kai pirma kart pasibuciavom, kaip rinkom musu mazajai varda ir niekaip nesutarem. Tuo metu, ta vakara gimdem 4 moterys, daktaro nera, as noriu stumti, jauciu kad jau jau jau mes susipazinsim su tavim... Tetis vel juokauja:
- Tu nebijok stumk jei tik nori, nebijom as priimsiu musu vaikiuka!
- Daktara kviesk!!!
Jis mane gloste, buciavo, kalbejo grazius dalykys... Nebuciau istwerus be tetuko...
- Matau galvute, palauk, stumk...... o dieve kokia grazi....
- Dukryte!
Pradejau verkti, raudojau balsu, negalejau sustoti...
Mazyle, kokia tu grazi soske.gif as jau mama!
AS JAU MAMA! Verkiau wisa laika kol buvau gimdykloj, is laimes, is didziausios laimes!!!Tetukas nukirpo virkstele, atskyre tave nuo manes, dabar turesiu tavimi dalintis katu su tetuku

Su happybday.gif gimimo diena mano princese
MYLIM TAVE

Tavo tetis ir mama bis.gif
Atsakyti
wub.gif Kaip gražiai ,iš pačios širdies parašyta.Patikėk ,nubraukiau ašara,motiniška ašara.Sėkmės Jums visiems.
Atsakyti
Labai graži istorija wub.gif Jūs nuostabūs tėveliai
Atsakyti
QUOTE (Jolanta1975 @ 2004 11 24, 12:04)
wub.gif Kaip gražiai ,iš pačios širdies parašyta.Patikėk ,nubraukiau ašara,motiniška ašara.Sėkmės Jums visiems.

aciu, skaitant jusu zinute ir as nubraukiau asara smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ringa @ 2004 11 24, 12:21)
Labai graži istorija wub.gif Jūs nuostabūs tėveliai

ringa, jus irgi patys nuostabiausi wub.gif
Atsakyti
Sakes kaip fainai wub.gif . Net nzn kaip man reiktu gimdyti. Jauciu butu fear.gif . Nu bet tada jau baime nepadetu biggrin.gif....
Atsakyti
Zinot, kai buvau nestuke.gif skaiciau visas cia esancias istorijas, braukiau asaras ir nesuprasdavau kaip mamos taip VIEN TIK graziai raso!!! Juk apie skausma galetu rasyti... bet... pabandziau prisiminti savo istorija ir nebepamenu to skausmo, atrodo kad jo ne nebuvo smile.gif Kai turiu savo princesyte ant ranku wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija thumbup.gif tokia nuosirdi... wub.gif
Atsakyti
wub.gif tikrai siltai ir graziai perteikti mamytes jausmai...didziausios jums sekmes augant.aciu uz grazia istorija heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Jolanta1975 @ 2004 11 24, 13:04)
wub.gif Kaip gražiai ,iš pačios širdies parašyta.Patikėk ,nubraukiau ašara,motiniška ašara.Sėkmės Jums visiems.

ir as... sekmes jums augant!
Atsakyti
Labai grazi istorija... dabar atrodo, kad jokio ten tokio didelio skausmo ir nebuvo... ane? wink.gif ko ten reikejo lakstyti ir drebeti ? rolleyes.gif
Linkejimai jusu Gretutei nuo musu Gretutes! wub.gif
Atsakyti
Nuostabi, grazi istorija wub.gif Atrodo, esate labai darni, mylinti vienas kita seima thumbup.gif Saunuoliai clap.gif
Atsakyti