Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Vandens grožybės"

Vandens grožybės

Norėdami priminti Jums, koks svarbus žmogui yra vanduo, maloniai kviečiame visus į tyro vandens fotografijos konkursą.

Atskleiskite savo menišką prigimtį ir fotografo gebėjimus. Mėginkite pažvelgti į vandenį kitaip, iš arčiau, savo pačių namuose arba gamtoje. Sniegas, ledas, net debesys taip pat yra vanduo. Tik kitokio pavidalo. Prisiminkite, kokių įspūdingų varveklių galima regėti žiemos atlydy, kokie nuostabūs debesys tvyro danguje, ypač per saulėlydį... Pažvelkite, kaip gražiai atrodo užšalusio upelio pakraščiai... Net tyškantys vandens purslai įgyja nepakartojamą vaizdą. Įžvelgti tikrąjį vandens grožį Jums padės kantrybė ir pastabumas.

Tiesiog pabandykite nufotografuoti bet kokio pavidalo vandenį. Dabar oras toks palankus įamžinti fotoaparatu akinamo baltumo sniego pusnį ar skaidrų ledo kauburį, užšalusio vandens raižinį lange, šerkšno spygliukus ant medžio šakų... Neabejojame, kad sulauksime iš Jūsų išradingų, patrauklių fotonuotraukų.

Dalyvaukite šiame konkurse drauge su šeima, fotografuokite drauge savo vaikučius. Sėkmės!

! Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! Jas rasite ČIA:

Nuotraukos pavadinimą prašome rašyti lietuviškai (ąčęėįšžų).

Visiems dalyvaujantiems konkurse ir užsisakiusiems Aqua Express paslaugą į namus, bus suteikta 20% nuolaida vandeniui (tai ne vienkartinė nuolaida!), o įrangą mes Jums tiesiog dovanosim! Ir jau šiandien, kartu su šeima, mėgaukitės išskirtiniu tyrumu.
Registruokitės el. paštu: supermama@aqua-express.lt



Nugalėtojams atiteks:

I vieta: Elektrinis virdulys,
Vandens įrangos komplektas pagal laimėtojo pasirinkimą,
30 % nuolaida paslaugoms ir produktams;


II vieta: vandens įrangos komplektas pagal laimėtojo pasirinkimą ir 30 % nuolaida paslaugoms ir produktams;

III vieta: 30 % nuolaida paslaugoms ir produktams.


Nuotraukų laukiame 2007 02 22 - 2007 03 08
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2007 03 09 - 2007 03 14.

Paraišką pildykite čia: http://www.supermama.lt/foto/


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
ir vėl meginu dalyvauti konkurse, tikiuosi šikart jau patvirtins mano nuotrauką
Papildyta:
matau netvirtinama, blogai supratau temą? iki vakaro palauksiu tada mėginsiu dėti kitą nuotrauką
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2007 02 22, 13:16)
ir vėl meginu dalyvauti konkurse, tikiuosi šikart jau patvirtins mano nuotrauką
matau netvirtinama, blogai supratau temą? iki vakaro palauksiu tada mėginsiu dėti kitą nuotrauką


nuotraukos patvirtinimas, kaip rašoma taisyklėse, gali trukti nuo keliolikos minučių iki pusdienio. jei savaitgalis - dar ilgiau. neskubėkite.
Atsakyti
ačiū už patvirtinimą, o tai galvojau vėl temos nesupratau doh.gif
Atsakyti
Puiki tema thumbup.gif Lauksime gražių foto bigsmile.gif
Atsakyti
Tik galėtų dėti vandens grožybes, o ne savo vaikus...
Atsakyti
iš tiesų, šiame konkurse tyras vanduo ir jo grožybė turėtų būti pirmoje vietoje. konkurso apraše viskas puikiai ir gana plačiai išdėstyta. Žinoma, ten pat minima ir tai, jog galima fotografuoti ir savo vaikučius, šeimą, tik atrenkant kadrus reikėtų nepamiršti, kad svarbiausios čia - vandens grožybės. Ypač, jei siųsite besimaudančių mažylių nuotraukas.
QUOTE
<...> Mėginkite pažvelgti į vandenį kitaip, iš arčiau <...>
Atsakyti
Oi, kokia faina tema thumbup.gif labai lauksim nuotraukų, ir jaučiu bus laaabai įspūdingų ax.gif
Atsakyti
Man taip pat labai faina tema . Ačiū .
Atsakyti
user posted image


Juokinga man sita foto. Ir keista tuo paciu. Gaila, kad ne labai kokybiska. Ale su mintim mirksiukas.gif




Atsakyti
Man ta su seniu besmegeniu labai linksma. Sakyčiau - visai kokybiška. Tas šviesos žaismas kaip tik įdomus labai. Kas mane 'nervuoja' konkursinėse nuotraukose, tai data ant nuotraukos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Visiems dalyvaujantiems konkurse ir užsisakiusiems Aqua Express paslaugą į namus, bus suteikta 20% nuolaida vandeniui, o įranga mes Jums tiesiog dovanosim! Ir jau šiandien, kartu su šeima,  mėgaukitės išskirtiniu tyrumu.
Registruokitės el. paštu: supermama@aqua-express.lt 



aš jau pasinaudojau šia nuolaida kaip konkurso dalyvė ir labai operatyviai gavau paslaugą į namus: popiet išsiunčiau užsakymą, o vakare vanduo jau namie thumbup.gif
Atsakyti