Įkraunama...
Įkraunama...

per didele gimda

Laba diena,

mano ciklas visada buvo 29-31 dienos. Bet paskutinius tris menesius 42,35,36 dienos. Apie pora savaiciu iki mm - labai skausmingos krutys bei pilvo apatines dalies maudimas (anksciau tai trukdavo vos 1-2dienas).
Slapimo ir kraujo tyrimas - idealus.
Ciklo pradzioje paprastai apziurejus ginekologe apziurejus kokiu zaizdeliu ar uzdegimu nerado. Vaginalines ekoskopijos metu (10 dienu iki mm), ji nustate, kad mano kiausides padidejusios (3.5x4.5 ir 2.5x3.0)cm, vienoje aiskiai matesi visa keke folikulu. Taigi itaria policistiniu kiausidziu sindroma.
Ar tie skaiciai labai per dideli?

Taip pat ji kelis kartus nusistebejo, kad mano gimda kaip negimdziusiai per didele.
Ka tai reiskia? Ar tai taip pat budinga PKS? Ar cia kokia kita liga gali buti?
O gleivines storis buvo 11mm.

Ji patare pabandyti kuo greiciau pastoti. Jei nepavyktu tada daryti laporaskopija.
Tai po gimdymo kiausides gali susitvarkyti? Jei dar vaiku neplanuosiu ir jokiu hormonu nevartosiu, ar tai gali pakenkti? Ir kaip? Dar padides kiausides? Ar gimda?

Uzsirasiau ir pas endokrinologa, nes kaip suprantu vien ekoskopija dar neparodo kad diagnoze tikrai PKS. Ar skydliaukes hormonai su PKS susije?

Atsiprasau, kad taip daug klausimu vienoj temoje, bet sita netiketa diagnoze mane isveziu ismuse ir as vizito pas ginekologe metu jos dorai neisklausinejau, o kitas vizitas tik po keliu savaiciu.
Ir dar. Gydytoja nusiunte pas fitoterapiaute. Ar tikrai zoliniais preparatais galima ispresti PKS sukeliamas problemas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ukutis: 21 vasario 2007 - 17:52
Tokio dydžio kiaušidės yra visiškai normalios.
Niekada negalima diagnozuoti PKS remiantis vien UG vaizdu.
Gimdos dydis šiuo atveju jokios reikšmės neturi ( neaišku, ar ta gimda tikrai "per didelė")
Gleivinės storis tokiu ciklo metu taipogi normalus.
Skydliaukės funkcijos sutrikimai su PKS tiesiogiai nesusiję.
Atsakyti