Įkraunama...
Įkraunama...

Visų kolegijų studentės vienykimės II dalis

Na, tęsiam toliau.
Senoji tema čia
Atsakyti
QUOTE
(sattwa @ 2007 02 21, 10:02)
pati nestudijuoju, bet galiu pasakyti, kiek esu girdėjusi, kad įstoti nėra sunku, bet reikia valstybinių egzaminų, kurių reikalaujama, tada tikrai įstosi. padarys, tik profesinį bakalaurą. jokių universitetinių, nebent baigusi tęsi studijas universitete, tada gausi universitetinį išsilavinimą mirksiukas.gif




sakykim tie trys reikalaujami (lietuviu,istorija,anglu) turi but valstybiniai ? unsure.gif as anglu ne valstybini laikysiu verysad.gif

o kazin mokantis neakivaizdiniame,ji baigus,sunkiau susirast darba pagal specialybe,negu baigus dienini? g.gif


cia apie Kauno Kolegija,turizmo ir viesbuciu vadyba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Celeste: 22 vasario 2007 - 19:22
geriau valstybiniai aisq,bet jei tuos du gerai islaikai,tai imanoma ir su vienu mokykliniu mirksiukas.gif
Atsakyti
valstybinis aisku privalumas, bet as pries 4-5 metus stojau su vienu valstybbiniu tai istojau i mokama Kauno kolegijoj verslo vadyba. matai valstybini apsimoka laikyti vien todel, nes kad ir kiek gautum tai bus geriau uz mokyklinio desimtuka(bent "mano"laikais taip buvo). mano sesuo dabar laikys visus valstybinius, nes didesne tikimybe geriau istot.

o del neakivaizdinio tai man atrodo nera didelio skirtumo su dieniniu g.gif neakivaizdiniam mokantis ir taip gali gauti darba, priklauso kokio ieskosi
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2007 02 22, 20:20)
sakykim tie trys reikalaujami (lietuviu,istorija,anglu) turi but valstybiniai ? unsure.gif  as anglu ne valstybini laikysiu  verysad.gif

o kazin mokantis neakivaizdiniame,ji baigus,sunkiau susirast darba pagal specialybe,negu baigus dienini?  g.gif
cia apie Kauno Kolegija,turizmo ir viesbuciu vadyba 4u.gif


na aš įstojau su visais valstybiniais, bet pas mus didesnis konkursas nei kauno kolegijoje. šiaip manau įstosi mirksiukas.gif tik pasiruošk gerai egzaminams mirksiukas.gif o kur mokytis nemanau, kad didelio skirtumo yra, bet jei jau neakivaizdžiai man labiau patiktų universitete mokytis, ne kolegijoje. vis tiek pinigus moki. čia aš taip galvoju 4u.gif
Atsakyti
Kaip tylu cia mirksiukas.gif o as girdejau toki ganda ,kad kauno kolegijoje zada padaryti universitetini bakalaura,kai kuriu specialybiu...bet cia turbut pievos ,ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2007 02 27, 22:59)
Kaip tylu cia  mirksiukas.gif o as girdejau toki ganda ,kad kauno kolegijoje zada padaryti universitetini bakalaura,kai kuriu specialybiu...bet cia turbut pievos ,ar ne?  g.gif


abejoju kažkodėl ax.gif
Atsakyti
Profesini bakalaura gaus baige
Atsakyti
QUOTE(sattwa @ 2007 02 28, 09:32)
abejoju kažkodėl ax.gif



tai ir as abejoju,gandai yra gandai rolleyes.gif

QUOTE(rasa316 @ 2007 02 28, 19:26)
Profesini bakalaura gaus baige



Tai sitas visad buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai sitas visad buvo


Nu tikrai ne visad. Pati baigiau 2003 KK, tai tikrai nebuvo, ir net kalbu apie toki dalyka tuo metu nebuvo
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2007 02 28, 19:54)
tai ir as abejoju,gandai yra gandai  rolleyes.gif
Tai sitas visad buvo  blush2.gif

kiek supratau, tai tik siais metais padare akredituotoms kolegijoms
Atsakyti
QUOTE(nefertite2006 @ 2007 03 02, 19:43)
kiek supratau, tai tik siais metais  padare akredituotoms kolegijoms



aisku,sorry tada 4u.gif
Atsakyti