Įkraunama...
Įkraunama...

Farma vaistinės

Jei teisingai suprantu, tai borooze dirba Farmu personalo ar pan. vadybininke ir čia bando susirinkti darbinės informacijos ? g.gif Bet juk toks tinklas turėtų turėti Kokybės skyrių, arba įstengtų pasisamdyti slaptų pirkėjų; juk yra ir normalių būdų patikrinti savo darbuotojus, keista, kad informacija renkama iš anoniminių interneto vartotojų, neatsakančių už savo vertinimus...
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 04 12, 20:11)
Jei teisingai suprantu, tai borooze dirba Farmu personalo ar pan. vadybininke ir čia bando susirinkti darbinės informacijos ? g.gif Bet juk toks tinklas turėtų turėti Kokybės skyrių, arba įstengtų pasisamdyti slaptų pirkėjų; juk yra ir normalių būdų patikrinti savo darbuotojus, keista, kad informacija renkama iš anoniminių interneto vartotojų, neatsakančių už savo vertinimus...


nee borooze nedirba ... farmoje wink.gif galiu patikinti 100 proc. thumbup.gif o nuomones juk gali buti ivairios ar ne ? blush2.gif Forumas (žodis kilęs iš lotynų forum) – svarbus, plataus masto suvažiavimas, pasitarimas ir pan.; keitimosi nuomonėmis vieta.
Atsakyti
Ir man patogiausia butent Farma, todel tenka pirkt, bet nepatinka, kad viskas brangu, o pigesniu vaistu isvis ne visad turi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2007 04 12, 17:43)
nee borooze nedirba ... farmoje wink.gif

Na na... O kam tada taip primygtinai reikia išsiaiškinti kurios tiksliai vaistinės nepatenkino kažko ? Ar jeigu aš parašysiu, kad mane blogai aptarnavo Joniškyje ar Balbierišky, tai ten Tu nebepirksi ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 04 13, 12:52)
Na na... O kam tada taip primygtinai reikia išsiaiškinti kurios tiksliai vaistinės nepatenkino kažko ? Ar jeigu aš parašysiu, kad mane blogai aptarnavo Joniškyje ar Balbierišky, tai ten Tu nebepirksi ?  lotuliukas.gif


beje esu dar tik studente ...as apsipirkineju tik farmoje - nes jos yra tose prekybos vietose kur mes lankomes ir idomu nes pati susiduriu su problemomis ... aptarnavimo ax.gif
Atsakyti
As apsipirkineju tik Farmoje, nes tai pati arciausia vaistine. Kainos TIKRAI aukstokos. Akcijos vyksta, bet apie jas suzinai, jei perkiesi akcijini vaista ( bent man taip pasitaikydavo) Aptarnavimas geras, jokiu nusiskundymu neturiu. Farmoje apsipirkineju jau 2 metus. O pasirinkimas pas juos geresnis, net ziurint i Eurovaistine.
Atsakyti
Šiandien pasibaisėjau Farma. Tiksliau vakar. Sekmadienį Žirmūnų RIMI pirkau vaistus, kuriuos naudoti turėjau vakar vakare. Na, kaip ir visose vaistinėse dėželę (pagal receptą!) įdėjo į maišiuką ir padavė. nu negi tikrinsi... Vakar išsiimu, ogi ne tie vaistai doh.gif , ta prasme, dozuotė ne ta. Šiandien per visą miestą lėkiau keist, stovi toks kalbantis lavonas prie kasos, ir lemena, kad galima naudot ir šitą doh.gif Vietoj 200 mg, 600 mg. Normaliai, a ne??? Nepakeitė, negražino pinigų, o kainavo tikrai nepigiai. Žodžiu, Ta vaistine esu pasibaisėjus blink.gif
Atsakyti
Siaubas ... as kazkaip taip nepalieku ... skambinu iki valdzios ... bet kur ... siaubas ... juk vaistininkas apsizioplino jo kalte cia ... patarc iau netylet blink.gif
Atsakyti
Visad apsipirkinėdavau šioj vaistinėj, kadangi ji yra mano poliklinikoje. Tad nesukdavau sau galvos ir vaistukus pirkdavau Farmoj. Šiuo metu esu labai pasipiktinusi šia vaistine mad.gif ir žinau, kad kojos daugiau į ją nekelsiu. Pirkau sūnyčiui vaistukus šį ketvirtadienį. Eilinį kartą parsinešę namo vartojome pagal gydytojos nurodimus. Tik po tryjų dienų šovė į galvą pažiurėti vaistų galiojimo laiką, jis buvo pasibaigęs. Kokio velnio jie prekyboje doh.gif Tai džiaugiuosi tik viena, kad tik tris dieneles jis juos vartojo, jie homeopatiniai.
Gaila, kad neturiu čekio. Nes nuėjus bash.gif tėkščiau aš juos. Išvada: neturiu vaistų (jie brangokai kainavo) teks pirkti naujus ir vėl leisti pinigus, kadangi jų mum reikia. Ir pasimokiau visam, kad vaistų galiojimo laiką tikrinsiu dar nenuėjus nuo kasos. Aš taipat šia vaistine esu pasibaisėjus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 09 liepos 2007 - 00:37
Skaitau ir negaliu patiket kad cia rasoma apie Farma vaistines.. Man kaip tik atrode,kad kainos cia mazesnes,o ir vaistininkes,toje vaistineje kur perku,labai malonios,visada viska smulkiai paaiskina,karta kai pirkau keliu rusiu vaistus,paklause ar viska gers vienas zmogus,mat vaistai nederejo tarpusavyje. Visada stengiuosi eit i Farma,nors gretimai dar dvi vaistines.
Atsakyti
Prie mano namų yra farma, tai jau irgi pastebėjau, kad kainos didesnės, tai geriau pasivarginau paėjėti toliau, bet apsiperku eurovaistinėje.
Atsakyti
si ketvirtadieni ir visa spalio menesi - 4dieniais farmose mes studentai matuosime choelsterolio lygi kraujyje nemokamai smile.gif truputely skauda na bet nieko ax.gif moket nereikai ir beveik eilese grustis nereikes... cia kaune Donelaicio Rimi, Kreves Rimi, ir Baltu pr. super netto.... labai malonu kaip valdzia inicijuoja studentu nora padet zmonem smile.gif uzkliuvo man ta farma... 4u.gif kvieciu ateit pasibadyt ... sekite reklama 15 mn ir kauno dienoj... butu studentu norinciu daugiau padarytumem visoj lietuvoj na bet ne visi studentai nori .... kibt i toki darbeli....

gero savaitgalio thumbup.gif
Atsakyti