Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Merginos, uzdare musu sena tema, o taip norisi suzinoti kaip jums sekasi. Taigi dalijames patirtimi toliau smile.gif smile.gif smile.gif
Papildyta:
Sena tema yra cia[SIZE=7]
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 21, 19:28)
Natute, ir as Tave palaikau.. Zinau kaip jauties.. As pati siandien neislaikiau vairavimo.. verysad.gif


Uzuojauta, merginos verysad.gif tikiu, kad kitasyk pavyks. o as pati siandien atsaukiau rezervacija, nes nesijauciu pakankamai tvirtai. tai dar pasimokysiu su vyreliu, paskui dar pora pamokeliu su instruktorium ir tada jau bandysiu.
Ziurekit, o cia rimtai sestadienio ryta lengviau islaikyt nei bet kuria kita diena? nes kuo toliau tuo labiau galvoju, kad realiai labiausiai priklauso nuo taves pacios, o ne nuo dienos ar valandos... g.gif jau islaikiusios, pasidalinkit patirtim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 02 23, 02:16)
Uzuojauta, merginos  verysad.gif tikiu, kad kitasyk pavyks. o as pati siandien atsaukiau rezervacija, nes nesijauciu pakankamai tvirtai. tai dar pasimokysiu su vyreliu, paskui dar pora pamokeliu su instruktorium ir tada jau bandysiu.
Ziurekit, o cia rimtai sestadienio ryta lengviau islaikyt nei bet kuria kita diena? nes kuo toliau tuo labiau galvoju, kad realiai labiausiai priklauso nuo taves pacios, o ne nuo dienos ar valandos... g.gif jau islaikiusios, pasidalinkit patirtim thumbup.gif


Tiesiog sestadieni maziau masinu ax.gif
Atsakyti
Dar geras laikas darbo dienomis nuo 9 iki kokių 11 ar gal ir vėlaiu, žodžiu iki pietų. Tuomet irgi mažai mašinų būna. Visi po darbus būna išsivažinėję. Pzv.: aš laikiau penktadienį ir į miestą išvažiavau po pusės 9, tai daug mašinų buvo tik Lazdynų prieigose, o pačiuose Lazdynuose - nė kvapo. mirksiukas.gif Taip kad visai nebūtina žvejotis šeštadienio, nors darbo dienos rytas ne visiems tinka.
Atsakyti
Kaune venas geraiusiu laiku yra darbo diena nuo 10 val, net geraiu nei sestadieni, (esu laikius ir sestadieni) masinu nedaug, egzaminatoriai geranoriskesni smile.gif be to dabar kai ledelis (islaikiau vasario pradzioj) biski atlaidziau ziuri aikstelej, ir pagreitejima letai daryt leidzia 4u.gif o siaip tai daug kas nuo egzaminatoriaus priklauso, is patirties sakau tongue.gif
Atsakyti
na as dar apie laika pasisakysiu - pirma kart laikiau 9,30 masinu mazai buvo bet vis tiek neislaikiau, tai buvo ketvirtasdienis, sestadieni laikiau 11,30 masinu buvo soaciai bet islaikiau .. nzn - cia tikrai ne nuo spusciu gal priklauso o nuo to kaip pas jautiesi
Atsakyti
Taip, čia priklauso ne nuo valandų, o nuo savęs paties... Aš irgi tik antrąsyk vairuodama išlaikiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 02 23, 01:16)
Uzuojauta, merginos  verysad.gif tikiu, kad kitasyk pavyks. o as pati siandien atsaukiau rezervacija, nes nesijauciu pakankamai tvirtai. tai dar pasimokysiu su vyreliu, paskui dar pora pamokeliu su instruktorium ir tada jau bandysiu.
Ziurekit, o cia rimtai sestadienio ryta lengviau islaikyt nei bet kuria kita diena? nes kuo toliau tuo labiau galvoju, kad realiai labiausiai priklauso nuo taves pacios, o ne nuo dienos ar valandos... g.gif jau islaikiusios, pasidalinkit patirtim thumbup.gif

Taip,tu teisi,tai priklauso nuo taves.Skirtumas toks tik,kad sestadieni ryte mazesnis judejimas gatvej,bet kita vertus,kai didesnis judesys,dazniausia trumpina marsruta.Ta sake man pats egzaminatorius kai neislaikiau pirma karta.Sako,na va daug masinu,patrumpinau kelia,bet matau,kad jus dar nepasiruosus savarankiskai vairuoti verysad.gif Taip kad cia viskas priklauso ar tu jau pasirengus parodyti ka ismokai.
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 02 23, 20:40)
Taip,tu teisi,tai priklauso nuo taves.Skirtumas toks tik,kad sestadieni ryte mazesnis judejimas gatvej,bet kita vertus,kai didesnis judesys,dazniausia trumpina marsruta.Ta sake man pats egzaminatorius kai neislaikiau pirma karta.Sako,na va daug masinu,patrumpinau kelia,bet matau,kad jus dar nepasiruosus savarankiskai vairuoti verysad.gif Taip kad cia viskas priklauso ar tu jau pasirengus parodyti ka ismokai.


O tai Tu kritine klaida padarei, kad egzaminuotojas taip pasake? rolleyes.gif brrr, bijau, kad man taip nebutu verysad.gif
Atsakyti
Neišlaikiau doh.gif eisiu ryt,kaip tą baimę nugalėti........Kojos drebėjo blush2.gif
Į T sankryžą neyvažiavau,nors aikštelėje be problemų.Jaudulys padarė savo
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 02 24, 00:23)
O tai Tu kritine klaida padarei, kad egzaminuotojas taip pasake?  rolleyes.gif brrr, bijau, kad man taip nebutu verysad.gif

Nuolat geso masina,niekaip su sankaba nesusitvarkiau doh.gif
Atsakyti
Maxi, uzuojauta, bet nenukabink nosies, pamatysi kita kata bus gerai smile.gif Kokaim mietste laikei ir kelintas kartas buvo?
Atsakyti