Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

Sveikutės mirksiukas.gif Savo sūneliui, kuris dabar jau vyras kaip pipyras( 6mėn), po ilgų peštynių uždėjom vardą- KAJUS. Aš pati visą nėstumo laikotarpį planavau dėti - ARIELIS, bet labai greitai visi susiejo su skalbimo milteliais, o ir vyrui nepatiko doh.gif. O dabar kartais pagalvoju ar nesuklydau blush2.gif Tai tiesiog idomi jūsų nuomonė apie šiuos vardus? PAPLEPEKIM gossip.gif Dekui už pasisakymus 4u.gif
Atsakyti
Grazus vardas tik daznas smile.gif Uz Bet jau geriau Kajus, nei Arielis smile.gif


P.S. cia plepeti negalima smile.gif plepejimai kitoj skilty smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Kajus- visai gražu , o Arielis- man irgi asocijuojasi su skalbimo milteliais blush2.gif
Atsakyti
Nors man Kajus ir nepatinka,bet šis vardas tikrai geresnis negu Arielis.
Be to, vardas nėra uždedamas mirksiukas.gif Jis duodamas, suteikiamas arba vaikutis yra pavadinamas tam tikru vardu wink.gif
Atsakyti
Kajus neblogas vardas. nutampytas gal kiek pastaruoju metu.
o Arielis, nors ir grazus, bet musuose liktu nesuprastas. uzsityciotu, del tu nelemtu skalbimo milteliu.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 02 23, 17:04)
Kajus neblogas vardas. nutampytas gal kiek pastaruoju metu.
o Arielis, nors ir grazus, bet musuose liktu nesuprastas. uzsityciotu, del tu nelemtu skalbimo milteliu.

Tai va jei ne tie ARIEL milteliai doh.gif butume pavadine Arieliu, bet buvo baime kad sūnui mokykloje gali kilti daug keblumu. Oi ta mūsų visuomene sunkiai priima naujoves verysad.gif
Atsakyti
Kajus visai gražus vardas smile.gif Savo vaikui neduočiau, bet tikrai visai neblogas, bent jau šimtąkart geriau nei Arielis ax.gif
Atsakyti
Kajus visai nieko vardas,Arielis negrazus visiskai,gerai kad ir nedavet tokio vardo. wub.gif
Atsakyti
ir kur jūd tuos vardus vaikams dedate?...
Kajus - vardas kaip vardas, dabar gana populiarus. jei norėjai originalumo ir tuo pačiu sutikti su vyru, galėjot vadinti Kajetonu.
o Arielis tai neįprastas Lt. sakyčiau, moteriai su neįprastu vardu lengviau gyventi negu vyrui. tad gerai padarėte, kad PAVADINOTE Kajumi.
Atsakyti
Kajus daug gražiau, labai fainas vardas.
Atsakyti
Man Kajus labai gražus vardas thumbup.gif o Arielis tai jau ne schmoll.gif Arielis buvo vardu vienas veikėjas iš Šekspyro "Audra"
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2007 02 23, 17:32)
Kajus visai nieko vardas,Arielis negrazus visiskai,gerai kad ir nedavet tokio vardo.  wub.gif

bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kribuk @ 2007 02 23, 18:37)
Kajus daug gražiau, labai fainas vardas.

wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2007 02 23, 19:16)
Man Kajus labai gražus vardas  thumbup.gif o Arielis tai jau ne  schmoll.gif Arielis buvo vardu vienas veikėjas iš Šekspyro "Audra"

labai dėkui už nuomone wub.gif Tiesa perskaičiau jūsų sūnelio varda- GAILIUS. thumbup.gif , PIRMA KARTA GIRDŽIU, LABAI GRAŽUS mirksiukas.gif
Atsakyti