Įkraunama...
Įkraunama...

Mano mašina sustreikavo žiemą

QUOTE(Shyna @ 2007 02 25, 09:22)
Mano automobilis ketvirtadieni ir penktadieni taip pat nesivede. Akumas viskas tvarkoj - krokodilai nepadejo. Neseniai keistas yra starteris is sroto, tai itariu truputi dregmes gaves buvo ir prisalo. nes net nepradejo sukt - klink ir viskas.

o vakar biski silciau ir viskas tvarkoj - kuriasi kaip nauja.

tikiuosi daugiau toku salciu nebus, o per vasara isdzius viskas.


Jeigu starterio relė daro "klinkt" -- akumuliatorius kaltas, 99proc.
Atsakyti
smile.gif+2007 02 25, 23:20-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 02 25, 23:20)
Jeigu starterio relė daro "klinkt" -- akumuliatorius kaltas, 99proc.


tai matyt liko tas 1 proc.

gi isbandem prikurt nuo kitos masinos, nieko. akumas mirties pozymiu nerode. pernai vargom su akumu tai zinau kaip atrodo jo bedos. ilgos sviesos ejo, visa elektronika ejo.

o kai pasilo sakau - iskart gerai. tai matyt staiga akumas nepasikrove nuo 10 laipsniu siltesnio oro? smile.gif

beje laidai irgi keisti naujais tai ne juose turetu but beda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shyna: 26 vasario 2007 - 11:39
QUOTE(Shyna @ 2007 02 26, 09:36)
tai matyt liko tas 1 proc.

gi isbandem prikurt nuo kitos masinos, nieko. akumas mirties pozymiu nerode. pernai vargom su akumu tai zinau kaip atrodo jo bedos. ilgos sviesos ejo, visa elektronika ejo.

o kai pasilo sakau - iskart gerai. tai matyt staiga akumas nepasikrove nuo 10 laipsniu siltesnio oro? smile.gif

beje laidai irgi keisti naujais tai ne juose turetu but beda.

Kita karta pabandyk stuktelti per starteri,kartais padeda.
Ir kolonelei galima rasti balioneli toks raudonas,tik pavadinimo tiksliai nepamenu-ten i oro filtra reik papurkst kokias 2-3sekundes jeigu starteris suks tikrai uzsikuria. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2007 02 26, 12:36)
tai matyt liko tas 1 proc.

gi isbandem prikurt nuo kitos masinos, nieko. akumas mirties pozymiu nerode. pernai vargom su akumu tai zinau kaip atrodo jo bedos. ilgos sviesos ejo, visa elektronika ejo.

o kai pasilo sakau - iskart gerai. tai matyt staiga akumas nepasikrove nuo 10 laipsniu siltesnio oro? smile.gif

beje laidai irgi keisti naujais tai ne juose turetu but beda.


Sutirštėjęs elektrolitas akumuliatoriuje -- labai slidus dalykas. Amperažo lempoms ir kitai elektronikai pakanka, tačiau kai reikia ~200A starteriui -- "mišelės".
Papildyta:
QUOTE(pooh @ 2007 02 26, 19:57)
Kita karta pabandyk stuktelti per starteri,kartais padeda.
Ir kolonelei galima rasti balioneli toks raudonas,tik pavadinimo tiksliai nepamenu-ten i oro filtra reik papurkst kokias 2-3sekundes jeigu starteris suks tikrai uzsikuria. thumbup.gif

Kalbi apie eterį. Su šituo reikia labai atsargiai elgtis.
Atsakyti
QUOTE(pooh @ 2007 02 26, 19:57)
Kita karta pabandyk stuktelti per starteri,kartais padeda.
Ir kolonelei galima rasti balioneli toks raudonas,tik pavadinimo tiksliai nepamenu-ten i oro filtra reik papurkst kokias 2-3sekundes jeigu starteris suks tikrai uzsikuria. thumbup.gif




Tik prieš purškiant gali iš anksto naują motorą nusipirkti,na,ar bent jau gaisrinę išsikviesti dėl visa ko lotuliukas.gif ,50proc.,kad gali prireikti lotuliukas.gif
O per starterį irgi ne kiekvienoj mašinoj stuktelsi-pvz.,pas mane jis kažkur po turbina užkištas,ir kad prie jo prieit,reikia pusę mašinos išardyti blink.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 02 24, 01:09-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 02 24, 01:09)
Esant tokiems šalčiams sutirštėja akumuliatorių elektrolitas, todėl akumuliatoriai, esant dideliam šalčiui, statistiškai atiduoda vos pusę savo galingumo.
Kitas dalykas -- tepalai. Žiemą būtina naudoti bent jau pusiau sintetinius tepalus. Dar geriau -- sintetinius.
Sprendimai: nakčiai akumuliatorių neštis namo; pakeisti tepalus į sintetinius.
Ir šiaip, prieš žiemą reikia atlikti variklio profilaktiką, sureguliuoti degimą, vožtuvus, tikrinti generatorių, žvakes ir t.t.




Dėl tepalų-sintetinius galima pilti tik naujai mašinai,kur dar neišsidėvėjęs nei kiek variklis,o senesniai užpylus sintetinius gali kompresijos nebūti,ir pro salnykus pradės leisti.Taigi nenaujai-tik pusiau sintetiniai.Ir žiemą,ir vasarą.O vat į greičių dėžę-tik sintetika,nors neužšąla.Nors mano mašiniuke ir iš greičių dėžės pro salnyką leidžia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 02 26, 20:29)
Tik prieš purškiant gali iš anksto naują motorą nusipirkti,na,ar bent jau gaisrinę išsikviesti dėl visa ko lotuliukas.gif ,50proc.,kad gali prireikti lotuliukas.gif
O per starterį irgi ne kiekvienoj mašinoj stuktelsi-pvz.,pas mane jis kažkur po turbina užkištas,ir kad prie jo prieit,reikia pusę mašinos išardyti blink.gif
Papildyta:
Dėl tepalų-sintetinius galima pilti tik naujai mašinai,kur dar neišsidėvėjęs nei kiek variklis,o senesniai užpylus sintetinius gali kompresijos nebūti,ir pro salnykus pradės leisti.Taigi nenaujai-tik pusiau sintetiniai.Ir žiemą,ir vasarą.O vat į greičių dėžę-tik sintetika,nors neužšąla.Nors mano mašiniuke ir iš greičių dėžės pro salnyką leidžia doh.gif


Aš saviškei S8 visada žiemą sumaitindavau sintetiką smile.gif Viskas normaliai būdavo.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 02 23, 23:05)
Gal tiesiog akumuliatorius išsikrovęs?Aš šiandien irgi neužsivedžiau,tai kaimynas su džipu patraukė kelis metrus,ir viskas thumbup.gif O dabar akumą virtuvėj pasistačius kraunu,tai jau rytoj turėtų būti gerai.Automato,aišku,nelabai patrauksi.O prikurkės nebandei kaimynų prašyt?


jei yra galimybė, primygtinai siulyčiau nekrauti akumuliatoriaus nevėdinamose patalpose ir ten kur yra žmonių. Kraunant akumuliatorių išsiskiria kenksmingi garai (dabar tiksliai nepamenu).
Atsakyti
smile.gif+2007 02 25, 23:20-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 02 25, 23:20)
Jeigu starterio relė daro "klinkt" -- akumuliatorius kaltas, 99proc.

Koks dar;klinkt;???? ka cia reiskia???VAJEZAU,VISAI NIEKO AP[IE AUTO NESUPRANTU.jAUCIU KAI PAS MEISTRUS NUVARYSIU,TAI SUMOKESIU IR UZ TAI KO NEPADARE g.gif
Atsakyti
QUOTE(John_Smith @ 2007 02 26, 22:34)
jei yra galimybė, primygtinai siulyčiau nekrauti akumuliatoriaus nevėdinamose patalpose ir ten kur yra žmonių. Kraunant akumuliatorių išsiskiria kenksmingi garai (dabar tiksliai nepamenu).



Tai va būtent-vėdinamose patalpose rolleyes.gif O kadangi virtuvėje niekas nemiega,o ir vakare ten nėra reikalo kiurksoti,be to,ten galima praverti langą krovimo laikui-niekas nesušals bigsmile.gif

Papildyta:
smile.gif+2007 02 26, 20:37-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 02 26, 20:37)
Aš saviškei S8 visada žiemą sumaitindavau sintetiką  smile.gif  Viskas normaliai būdavo.




Čia užtai tikriausiai kad tavo S8 tikriausiai ne 12 metų ar daugiau senumo.Aš tai su nugainiota dyzeline astra važinėju doh.gif Vokietijoj ją kažkokia moteriškė drožė autobanuose,tai dabar aš (ir vėl moteriškė doh.gif )Lietuvos "greitkeliuose" pribaiginėju doh.gif Bet šiaip smagi mašina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(John_Smith @ 2007 02 26, 22:34)
jei yra galimybė, primygtinai siulyčiau nekrauti akumuliatoriaus nevėdinamose patalpose ir ten kur yra žmonių. Kraunant akumuliatorių išsiskiria kenksmingi garai (dabar tiksliai nepamenu).

Na kenksmingi tie garai, tačiau jei nekvėpuosi tiesiai pro alsuoklį, tai nieko ten ir nepajusi. Beje, nėra jie tokie kenksmingi. Vaikystėje ir su gyvsidabriu žaisdavom ir nieko -- viskas normaliai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(RAMSE @ 2007 02 26, 22:35)
Koks dar;klinkt;???? ka cia reiskia???VAJEZAU,VISAI NIEKO AP[IE AUTO NESUPRANTU.jAUCIU KAI PAS MEISTRUS NUVARYSIU,TAI SUMOKESIU IR UZ TAI KO NEPADARE g.gif


Starterio relė daro "klinkt" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2007 02 26, 23:31)
Čia užtai tikriausiai kad tavo S8 tikriausiai ne 12 metų ar daugiau senumo.Aš tai su nugainiota dyzeline astra važinėju doh.gif Vokietijoj ją kažkokia moteriškė drožė autobanuose,tai dabar aš (ir vėl moteriškė doh.gif )Lietuvos "greitkeliuose" pribaiginėju doh.gif Bet šiaip smagi mašina thumbup.gif

Parduota mano S8 verysad.gif Laukiu naujos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 26 vasario 2007 - 23:32
Mano auto sekmingai ir toliau neuzsiveda schmoll.gif Naujas bajeris tas,kad dabar jokio jokio garso,uztat signalizacija nenustoja kaukti,visai nereguoja i pulteli.Teko atjungti laideli nuo akumo,vagim rojus verysad.gif KLAUSIMAS VISIEMS,ar gali buti issikroves akumas,o masina vistiek kaukia? Aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
[quote=RAMSE,2007 02 23, 22:49]
Vairuoju masina su automatine pavaru deze,varoma benzinu,siryt teko i darba kulniuoti pesciai.Niekaip nepavyko jos uzvesti po tokios saltos nakties ax.gif Ar gali taip buti del salcio? Drauges opeliukas toks senutelis,toks pavarges,o jokiu problemu,nors vazineja dYzeliu.Gal sakau mano masinai koks rimtesnis gedimas? Gal kas buvot susidure su tokia problema ir zinot ka daryt tokiu atveju?
...................

aš taip pat turiu benziną automatą, noriu paklausti, o kaip kuro sąnaudos ar žymiai padidėjo žiemą?( nes aš mašiną tik šią žiemą įsigijau, tai nežinau kaip šiltu oru) smile.gif
Atsakyti