Įkraunama...
Įkraunama...

Mano mašina sustreikavo žiemą

QUOTE(RAMSE @ 2007 02 27, 16:10)
Mano auto sekmingai ir toliau neuzsiveda schmoll.gif Naujas bajeris tas,kad dabar jokio jokio garso,uztat signalizacija nenustoja kaukti,visai nereguoja i pulteli.Teko atjungti laideli nuo akumo,vagim rojus verysad.gif KLAUSIMAS VISIEMS,ar gali buti issikroves akumas,o masina vistiek kaukia? Aciu is anksto ax.gif


Tai cia paskutinis akumo mirties pozymis kai signalke nenustodama bet taip suletintai brrrrrrrrrrrbllllllllllllbrrrrrrrrrrrrbllllllllll

Mums taip buvo kai visiskai numire senas akumas. niekaip negalejau suprasti kas per garsas ir is kur, kol kaimynai 1 val nakties atejo pranest kad tai musu masina... blush2.gif

I pulteli jau nebesureaguoja kai iki tiek nusilpsta, mums nustojo grot tik duris atidarius, ir taip pat teko atjungti laidus.

Akumo nebeprikelem, pirkom nauja.
Papildyta:
QUOTE(pooh @ 2007 02 26, 19:57)
Kita karta pabandyk stuktelti per starteri,kartais padeda.
Ir kolonelei galima rasti balioneli toks raudonas,tik pavadinimo tiksliai nepamenu-ten i oro filtra reik papurkst kokias 2-3sekundes jeigu starteris suks tikrai uzsikuria. thumbup.gif


Ghmz.. i wonder kur galetu but mano masinoj starteris smile.gif as tik teoriskai zinau kas tai per daiktas o kaip atrodo is isores tai nelabai ir isivaizduoju.


Siandien pati priverziau valytuva clap.gif, ba vienas nebesikilnojo. juokingai laksciau i bagazine ir po kapotu kol atrinkau kad 13 dydzio rakto reikia lotuliukas.gif Uztai kaimynui spektaklis buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shyna: 27 vasario 2007 - 21:49
man ana ziema per salcius signalke isvis numire biggrin.gif

Ryt varau laisvos eigos voztuvo saviskei tvarkyt.. o tai kratosi ant laisvu ir smirda dujomis kaip is peklos smile.gif Geras dalykas tas, kad uzteks vien praplaut..
Delei nelemtos dregmes dar su WD reikes pereit per laidus...

Beje, gal kas galit pasakyt, kaip susitvarkyt su galinio stiklo valytuvu, kuris po salciu daba kilnojasi ir valo kazkur poros cm atstumu nuo stiklo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 27 vasario 2007 - 22:42
QUOTE(zhmonijus @ 2007 02 27, 23:40)
Beje, gal kas galit pasakyt, kaip susitvarkyt su galinio stiklo valytuvu, kuris po salciu daba kilnojasi ir valo kazkur poros cm atstumu nuo stiklo...

Manau, turėtų pagelbėti valytuvo prispaudimo mechanizmo geras sutepimas.
Atsakyti