Įkraunama...
Įkraunama...

Sos: Delfinai ir banginiai

Ar pasirašei peticiją ? http://lggd.lt/node/165
Atsakyti
Pradžiai pažiūrim filmuką apie delfinus spausdami ČIA .

Jei jums nepatiko, tai kas ten vyksta, spauskit ČIA ir pasirašykit peticiją.
Atsakyti
Kažkoks siaubas. Net nesugebėjau peržiūrėti filmuko iki galo. Nervai neišlaikė.
Atsakyti
Tiesiog negaliu ir aš likti abejinga šiam dalykui. Siūlau nubalsuoti peticijoje prieš delfinų bei banginių medžioklę Japonijoje.
Pridedu filmuką (silpnų nervų žmonėms nepatartina žiūrėti iki galo).
Balsuoti prieš šį žiaurumą galima čia.

Ačiū už dėmesį.
Atsakyti
Pasirodo jau yra tema. Atsiprašau, nepaieškojau doh.gif Nerandu knopkės ištrinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2007 02 24, 17:38)
Pasirodo jau yra tema. Atsiprašau, nepaieškojau doh.gif Nerandu knopkės ištrinti  g.gif

deja, temos pačiam ištrinti nebeįmanoma doh.gif reiks ir čia pasirašyt, pirmoje įdėtoje peticijoje irgi pasirašiau, neturiu ko slėpti, myliu gyvūnus wub.gif
Atsakyti
Nesuprantu jie ten ką nuprotėję doh.gif ir kaip žmonės gali pirkti ir valgyti tą mėsą doh.gif Man baisu ir liūdna verysad.gif
Atsakyti
Jie ką ten biški trenkti fool.gif kažkokie nužmogėję doh.gif
Ir kaip po to žmonės gali pirkti tą mėsą ir valgyti unsure.gif
Kuo plačiau skelbti kad visi sužinotų! help.gif
Man tai baisu ir labai liūdna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2007 02 24, 19:19)
Nesuprantu jie ten ką nuprotėję  doh.gif ir kaip žmonės gali pirkti ir valgyti tą mėsą  doh.gif Man baisu ir liūdna  verysad.gif

blink.gif ..kaip sitaip galima user posted image....tiesiog truksta zodziu....baisu....user posted image
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2007 02 24, 20:19)
Nesuprantu jie ten ką nuprotėję  doh.gif ir kaip žmonės gali pirkti ir valgyti tą mėsą  doh.gif Man baisu ir liūdna  verysad.gif

aš filmuko iki galo net nežiūrėjau, pamačiau kraują ir išjungiau unsure.gif poto sapnuotųsi verysad.gif
kaip čia, Supermamoj, apie pitbuliukų kovas filmuką pamačiau, tai poto kokį mėnesį galvoje tik apie tai mintys ir sukas unsure.gif
p.s. kaži kiek parašų reikia, kad peticija būtų efektyvi g.gif
Atsakyti
pasiziurejus sita filmuka visa nakty sapnavau varksius delfinus
Atsakyti
Nu šakės blink.gif taip gaila žiūrėt į juos.... Siaubas kažkoks...
Atsakyti