Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd.N.Glinskis

man Glinskis dare cezario pjuvi ir as juo labai patenkinta. Tik man labai idomu kodel apie ji nera nei zodelio? g.gif parasykit jei kuri su juo buvot susidurus ir kokia jusu nuomone apie ji?
Atsakyti
QUOTE(ingrida*** @ 2007 02 24, 23:25)
man Glinskis dare cezario pjuvi ir as juo labai patenkinta. Tik man labai idomu kodel apie ji nera nei zodelio?  g.gif parasykit jei kuri su juo buvot susidurus ir kokia jusu nuomone apie ji?



jaunas jis, tai ir kalbos mazai...

o siaip tai super gydytojas.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
atsitiktinai su juo susitikau priimamajame ir esu dekinga be galo... wub.gif wub.gif
jei ne jis kazin kaip viskas butu pasibaige... g.gif

tokiu gydytoju deka pradededi galvoti, kad Lietuvoj dar ir zmones rupi ir is pasaukimo dirbanciu gydytoju yra... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

pas toki gydytoja mielai gimdyciau, patikimas toks.... thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man sis gydytojas dare cezario pjuvi. Atsiliepimai tik geri thumbup.gif
Atsakyti
labai geras daktaras is antros ligonines darbuotoju apie ji labai gerus atsiliepimus girdejau ir as pas ji noriu gimdyti jau du kartus pas ji niesciuju patologiniam gulejau wub.gif supper
Atsakyti
ir siaip galiu ji pagirti savo visos seimos moteru vardu (nes visos jau beveik pas ji buvo) good.gif
Atsakyti
Sveiki

Gydytojas super 4u.gif as lankiausi nestumo metu ir po to. Man buvo planinis cezaris, atliko jis puikiai, po to kiekviena diena lankydavo ziuredavo kaip sekesi. Mano drauges pas ji gimde, liko labai patenkintos. Jei dar reiketu pagalbos eiciau tik pas ji. Super gydytojas thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif aciu daktariukui uz linksma gimdyma biggrin.gif tiksliau man cezari padare likau labai patenkinta smile.gif jei gimdyti teks antra karta tai noreciau tik pasita daktariuka wub.gif
Atsakyti
taip taip,as irpatenkinta siuo daktariuku,jis taip nuteikia gerai ir priziuri ir sako viska tiesiai swiesiai kaip kas yra,jeigimdysiu dar karta tai tik pas ji biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif su cikita kartu gulejom ir dziaugemes koki gera daktara mes turim thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kur jis dar dirba be II lig, kurioj klinikoj esat prisirašę,kad pas jį lankotės g.gif 4u.gif
Atsakyti
na as su juo asmeniskai tariausi ir i II ligonine variau smile.gif
Atsakyti
sveikos. sis gydytojas man dare laparaskopija,operavo cystas,tai as juo likau labai patenkinta,nes kai mane tikrino jis ir dar vienas gydytojas tai man pasake tas kitas gyd.,kad as vaiku neturesiu,o N. Glinskis nuramino ir itikino kad viskas bus gerai ir kad tikeciau juo kad bus vaikiukas,ir stai praejo 2 metai ir as turiu 4 men dukryte. tik dabar skaitydama pagalvojau kodel as ji pamirsau pries gimdyma? blush2.gif doh.gif juk jis nuostabus gydytojas doh.gif na antra tai tikrai pas ji gimdysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Super gydytojas smile.gif antradieni man atliko CP. Dabar kiekviena diena ateina ir apziuri. Malonus zmogus.
Atsakyti