Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė Anykščių traukiniu "siauruku"

Siaip gera pramoga yra Anyksciuose - ten galima pasivazineti siauriausiu Lietuvos traukinuku Siauruku. Cia idedu info is ju reklamos:

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ siūlo įvairiais maršrutais užsakomąsias keliones keleiviniais vagonais, vagonais-restoranais, motodrezinomis. Traukinuko keleiviai kelionės metu gali degustuoti „Anykščių vyną“, linksmintis su kaimo kapela. Jų laukia smagios staigmenos: kaimiškas turgus stotelėje ar Tado Blindos plėšikų būrio užpuolimas.

Telefonai kontaktams: +370 45 463527, +370 614 12370, +370 612 26143
Manau cia labai patiktu vyresniems vaikams. Kiek teiravausi, vienam zmogui - 6 Lt. Kaip Zoo sode smile.gif

Paskui galima pabuti prie Rubikiu ezero. Maciau, ten nebrangus namukai yra (pernai teiravausi, kainos nuo 10 Lt parai, priklausomai nuo patogumu)

Daugiau info - ju puslapyje www.baranauskas.lt
Atsakyti
Tikrai būtų nebloga atrakcija  :o
Atsakyti
ten dar galima aplankyt Puntuka, Laimes ziburi Arkliu muzieju (pajodinet irgi galima)  :D, prie Sventosios upes yra daug graziu vietu piknikams rengti  ;D
Atsakyti
Dar va yra info apie lankytinas vietas www.anyksciai.lt
Šiaip gamta ir apylinkės ten tikrai labai įspūdingos, tik svarbu svekatos tiek turėt, kad apžiūrėt  :D
Pačiam šilely yra kaip ir tokie poilsio namai-sanatorija prie Šventosios upės pakankamai jaukūs ir Europos kulinarinio paveldo kavinukė  [smiley=vo.gif]
Atsakyti
labai faina butu savaitgaliui pavaziuoti 8) 8) 8)
tik va kur su 8 men. vaikiuku butu galima ten pernakvoti ???
Atsakyti
www.anyksciai.lt per paieska "nakvyne" sita surado (viesbutis "Puntukas", kaimo turizmo sodybos), bet gal kas zino geru slaptu vieteliu ??? ??? ???
Atsakyti
as slaptu tai nezinau, bet, norint ten vaziuoti su nakvyne, apie tai galima klausti tuo paciu telefonu, kur ir rasydama apie Siauruka parasiau. Nes visa info Anyksciuose turi Turizmo informacijos centras (ten turbut ju telefonas ir nurodytas). Nezinau kainu visai. Bet turetu buti visokiu  :D
Atsakyti
uzjurga, tam puslapyje www.anyksciai.lt kur Turizmas yra VŠĮ Anykščių šilelis, čia būtent tie poilsio namai-sanatorija. Žinau kad ten yra vienas korpusas su normaliom voniom ir karštu vandeniu pačiam kambaryje (numeryje), o kitas korpusas su bendrais dušais.
Na bet čia ne pati slapčiausia vietelė  :D
Atsakyti
Aš irgi galiu pareklamuoti savo gimtąjį miestą, nes mane ten traukia kiekvieną savaitgalį. Vis pagalvoju, jeigu būčiau iš kokios Utenos ar Ukmergės, tai ar taip norėtųsi grįžti NAMO  ??? O dabar, kai vadsara prasidėjo, tai ir sėdėsim su vaikiuku tenai, tik va, gaila tetuką vieną palikti Vilniuj. Bet jis kai tik turi laisvą dienelę taip ir šauna į Anykščius. Vien dėl gryno oro tenai verta nuvažiuoti ir pavaikštinėti. O kas dėl nakvynės, tai prastoki reikalai kiek žinau. "Puntuko" viešbutis tai turbūt miręs, na, prastokas. Girdėjau, kad yra kelios kaimo turizmo sodybos, bet šiaip iš anykštėnų nieko negirdėjau apie jas. Mano su vyru svajonė padaryti normalią kaimo turizmo sodybą, tikimės, kad kada nors išsipildys.  ;) biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa, o siauruku tikrai verta pasivažinėti. Dabar gi galima užsisakyti jį ir kokiai nors šventei (gimtadieniui ar vestuvėms - kaip Anykščių meras ką tik atšventė  ;D). Mano tėveliai kaip abu mokytaojai, tai mokslo baigimo proga mokykla buvo užsakius mokiniams. tai po to pasakojo, kad ir "Tadas Blinda, ir plėšikai" juos pakely buvo užpuolę. žodžiu gera atrakcija. O jeigu gimtadieniui užsisakyti tai kažkas apie 250 lt. kainuoja (jei tiksliai pamenu).
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Atsakyti
sorry ne į temą, bet vis tiek apie Anykščius....t.y. apie jų merą...alia graži jie pora ir Skrudupaitės suknelė labai graži buvo per vestuves  ;D
Atsakyti
Oho, labai įdomu kitų nuomonę sužinoti apie šias skandalingas ir garsias vestuves  ;D. Man teko tokia "laimė" pažinoti ir vieną ir kitą, taigi galiu pasakyti, kad iš šalies jie kitaip atrodo negu yra iš tikrųjų (ypatingai "meras"; p.s. kabutėse rašau todėl, kad man jis visai nemeriškas) O ar jums neįtartinai atrodo tas jų noras taip išgarsėti  ??? Tai jie ženijasi, tai jie ne  ??? Ir dar dieną įdomią išsirinko  ??? Na, aišku mano sūnus birželio 13-ą gimė, tai aš prietarų jau 2 metai nebeturiu šia tema  ;D  ;)
Atsakyti