Įkraunama...
Įkraunama...

Iš ko suprasti

Mielos forumietės, beskaitant kitas temas supermamoj, kažkaip prisirpo toks klausimas, kada jūs skaitot, kad jau esat pora? Nuo ko tai priklauso? Kiek maždaug turi praeiti laiko nuo pažinties? Labai būtų įdomu sužinoti skirtingas nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 26, 20:49)
Mielos forumietės, beskaitant kitas temas supermamoj, kažkaip prisirpo toks klausimas, kada jūs skaitot, kad jau esat pora? Nuo ko tai priklauso? Kiek maždaug turi praeiti laiko nuo pažinties? Labai būtų įdomu sužinoti skirtingas nuomones  4u.gif


nu taigi visa vasara pranervines su dingimais visokiais box.gif rudeniop atleke su visokiais pasiulymais tapti jo wacko.gif nu tai..ir supratau kad jau viskas..ner kur biggrin.gif
4 menesiu vyrui prireike kad susivoktu,susitvarkytu reikalus su kitom ir jau pasiryztu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2007 02 26, 21:51)
nu taigi visa vasara pranervines su dingimais visokiais box.gif rudeniop atleke su visokiais pasiulymais tapti jo wacko.gif nu tai..ir supratau kad jau viskas..ner kur biggrin.gif
4 menesiu vyrui prireike kad susivoktu,susitvarkytu reikalus su kitom ir jau pasiryztu lotuliukas.gif

Tai reikėjo sulaukti konkretų pasiūlymą? g.gif Ar tai buvo pasiūlymas tuoktis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 26, 20:53)
Tai reikėjo sulaukti konkretų pasiūlymą?  g.gif  Ar tai buvo pasiūlymas tuoktis?  biggrin.gif


ne,cia draugauti tipo pasisiule g.gif ....nu tai kaip kitaip suprasti,taigi atsirasdavo diena kokia,kaip jaunas menulis,sunervindavo visa jauna mane biggrin.gif ir menesiui dingsta mega_shok.gif ....nu tai kai as dingau jau..tada pradejo mastyti matyt biggrin.gif tai va...cia senai jau buvo biggrin.gif
dabar galvoju kad padraugauti uztektu kokiu 5 minuciu kol nusirengsim biggrin.gif

o tau kodel idomus sis klausimas?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2007 02 26, 21:59)
ne,cia draugauti tipo pasisiule g.gif ....nu tai kaip kitaip suprasti,taigi atsirasdavo diena kokia,kaip jaunas menulis,sunervindavo visa jauna mane biggrin.gif ir menesiui dingsta mega_shok.gif ....nu tai kai as dingau jau..tada pradejo mastyti matyt biggrin.gif tai va...cia senai jau buvo biggrin.gif
dabar galvoju kad padraugauti uztektu kokiu 5 minuciu kol nusirengsim biggrin.gif

o tau kodel idomus sis klausimas??  ax.gif

kad čia gretimoj temikej kai kurios moteros platoniškai susitikinėja ir mano, kad "draugauja" doh.gif Man tai nesuprantoma, tad norėjau pažiūrėti, ar tik man vienai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 26, 21:02)
kad čia gretimoj temikej kai kurios moteros platoniškai susitikinėja ir mano, kad "draugauja"  doh.gif  Man tai nesuprantoma, tad norėjau pažiūrėti, ar tik man vienai  biggrin.gif


biggrin.gif tai moterys dar ne to isivaizduoja,tik vyrai nezino apie tai lotuliukas.gif
jo g.gif ..nu vistiek gi kalba iseina apie ta buvima kartu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afroditte: 26 vasario 2007 - 21:06
QUOTE(Afroditte @ 2007 02 26, 22:05)
biggrin.gif tai moterys dar ne to isivaizduoja,tik vyrai nezino apie tai lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif  biggrin.gif
jo g.gif ..nu vistiek gi kalba iseina apie ta buvima kartu ax.gif

Aha, bet tas klausimas mane ir domina, kada jau ir vyras skaito, kad turi porą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 26, 21:13)
Aha, bet tas klausimas mane ir domina, kada jau ir vyras skaito, kad turi porą  ax.gif


nu vyru reik laukt brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 26, 21:53)
Tai reikėjo sulaukti konkretų pasiūlymą?  g.gif  Ar tai buvo pasiūlymas tuoktis?  biggrin.gif


Pirma būna pasiūlymas draugauti arba tiesiog pasikalbėjimas apie tai, kad jūs jau pora, o paskui pasiūlymas tuoktis (arba nebūtinai). ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiniauskienė: 26 vasario 2007 - 21:22
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 02 26, 22:21)
Pirma būna pasiūlymas draugauti arba tiesiog pasikalbėjimas apie tai, kad jūs jau pora, o paskui pasiūlymas tuoktis (arba nebūtinai). ax.gif

Aha, tai būtinai turi tai būti išreikšta žodiškai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2007 02 26, 22:15)
nu vyru reik laukt brunette.gif

Tu teisi biggrin.gif mes moteriskes kazkaip greiciau apie tai pradedam galvot tongue.gif (tik gal ne visos tai pripazysta), o va vyram tai laiko daugiau reikia, kartais tongue.gif yra isimciu.

Bet tai turbut jauciam kiekvienas individualiai.Pvz. as gal po men jau alpau blush2.gif bet aisku buvo baisu tai pripazint sau,o vyras kaip sako po poros men ,bet dar irgi bande sau meluot ,kad taip nera.Tai manau ribos kazkokios nubrezti nelabai eina g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 26, 21:27)
Aha, tai būtinai turi tai būti išreikšta žodiškai?  g.gif


nu bent jau vienu zodziu biggrin.gif o kaip kitaip suprast? g.gif
Atsakyti