Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija visoms mamytėms,

Esu psichologijos bakalaure, jau kuris laikas vedanti mamu, auginanciu mazus vaikus (1-5 metu) psichoterapines grupes. Jei is filmu zinote "anoniminiu alkoholiku" susirinkimus - tai labai panasu lotuliukas.gif

Jei jusu vaikas rodo oziukus, kritineja ant zemes, nenori isleisti darba, specialiai daro ka nors, ko negalima ir panasiai - labai labai kvieciu ateiti i kovo menesi renkama psichoterapine mamu grupe blush2.gif

Grupe yra NEMOKAMA, o jos pagrindines temos - neisisamoninti lukesciai savo vaikams, vaiku priesinimasis jiems, tipiniai mazu vaiku "oziukai" ir ju priezastys, vaiku nudrasinimas, padrasinimas ir svarbiausi pozityvaus auklejimo principai.

Jos metu susirinkusios mamos (ir teciai) dalinasi patirtimi, atlieka specialias uzduotis, "namu darbus" ir ismoksta ivairiu nauju metodu kaip neprarasti sveiko proto su savo vaikais biggrin.gif

smalsaujancios galeciau duoti SM mamu kontaktus, kurios jau dalyvavo tokiose grupese, kad papasakotu ar patiko, ar buvo naudinga ir t.t. O jei dar yra klausimu - rasykit drasiai cia ar i AZ.


Tikrai labai vyliuosi, kad adminai neistrins mano temos, nes tikrai nedarau kazkokios komercines reklamos ir manau, kad daugumai mamu butu naudinga pavaikscioti i tokius "nemokamus kursus", suzinoti tiek daug nauju, idomiu dalyku ir pagerinti santykius seimose blush2.gif
Atsakyti
Pripažinsiu, kad ėjau į šią grupę vedama smalsumo, bei norėjosi tiesiog praleisti laiką, šiek tiek atsiriboti nuo rutinos. Tačiau iš tiesų sužinojau daug naujų dalykų, įvairių metodikų, tai taikau praktikoje ir kas svarbiausia tai duoda rezultatų thumbup.gif



Atsakyti
Kur vyks? mane domina...
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2007 02 28, 14:39)
Kur vyks? mane domina...


Vilniuje, bet tu kauniete, taip ? g.gif
Atsakyti
Man labai patiko ši grupelė, nes sužinojau labai įdomių dalykų, kurie naudingi auginant vaikutį. Iš ties mes darom daug klaidų, net nežinodamos, kad jas darome, todėl psichologinės žinios labai padeda bendraujant su vaikučiu.
REKOMENDUOJU MAMOMS 4u.gif

Jei tai būtų ne visai lygiai tas pats, aš mielai dar palankyčiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nyka @ 2007 02 28, 14:59)

O kur ir kokiu laiku?
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 02 28, 17:36)
O kur ir kokiu laiku?


Tikrai, tai kur tie kursai vyk sir kokiu laiku?
Atsakyti
Sveika, Nyka,
Dziugu, kad bus tokie kursai , bet (kaip visada) gaila, kad Vilniuje. Siulyciau surengti juos ir Klaipedoje - manau, tikrai atisrastu norinciuju paklausyti. Pati atvaziuociau ir is Palangos, sutikciau net kazkiek susimoketi uz paskaitas, kad padengti, pvz. keliones ar nakvynes islaidas. Auginu trimeti sunu ir puses metuku dukryte, kone kasdien kyla "karas" su sunum, nors siaip jau jis puikus vaikas; atsiradus sesei, jam truksta demesio, o ir man truskta laiko turiningai pabuti su juo kartu. Taip ir sukasi ratas...
O gal tokios paskaitos vyskta ir Klaipedoje, tiesiog mes nezinom?...
Bet kokiu atveju - sekmes ir didelis aciu uz iniciatyva!
Atsakyti
pries tai vedziau grupes "mamos ir mazylio" centre, bet dabar patalpos uzrezervuotos pusmeciui doh.gif doh.gif Tai vat blaskausi, ieskau kur galeciau surinkti "mamu mokyklele" blush-anim-cl.gif

Planuoju pradeti ne anskciau kovo 19-tos, bus karta savaitej, bet tikrai ne penktadieni, ir truks nuo 19 iki 20:30 val.

Crista, galiu pasidometi kur vyksta mamu grupes Klaipedoje - net neabejoju, kad yra. Greiciausiai kazkiek mokamos, bet grupine terapija visuomet yra pigesne uz asmenine. Jei suzinosiu - brukstelsiu cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu aišku viskas kas geriausia Vilniuje,o labai gaila. Marijampolėje ko gero tokie dalykai nevyksta,nes niekada negirdėjau?
Atsakyti
Mane tai domintu.
O paskaitos vyks tik teveliams, ar juose ir atzaleles dalyvaus?
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2007 03 01, 20:27)
Nu aišku viskas kas geriausia Vilniuje,o labai gaila. Marijampolėje  ko gero tokie dalykai nevyksta,nes niekada negirdėjau?


paklausinesiu ir del marijampoles, gerai ?

QUOTE(Silvute @ 2007 03 01, 20:37)
Mane tai domintu.
O paskaitos vyks tik teveliams, ar juose ir atzaleles dalyvaus?


be vaikiuku - tik teveliams ir mamytems mirksiukas.gif
Atsakyti