Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar - šiandien gamino taupančios? II

dalinamės dalinamės dalinamės....
pirmos prašom neištrinti. drinks_cheers.gif

pirmoji tema čia:

http://www.supermama...?...=97328&st=0

aš šiandien virsiu ryžių košę su mėsos gabaliukais ir manų košę vaikui su uogiene.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiduh: 27 vasario 2007 - 14:14
O as turiu fermentinio surio gabala, kuri butinai butinai jau reikia suvalgyt. Ka pagamint mastau.gif

Kol kas dar siandien nieko negaminau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudenėja @ 2007 02 27, 15:17)
O as turiu fermentinio surio gabala, kuri butinai butinai jau reikia suvalgyt. Ka pagamint mastau.gif

Kol kas dar siandien nieko negaminau smile.gif


Rudenėja, prikepk karštų sumuštinių su sūriu. Paprasta, skanų ir tikrai nebrangu. Sutarkuoji sūrį, įmuši kiaušinį, česnako įdedi, jei mėgsti ir aptepi batoną. Dedi į gerai įkaitintą keptuvę su trupučiu aliejaus (būtinai sūriu į apačia ir šiek tiek paspaudi!) ir kepi, po kiek laiko apverti ir dar šiek tiek pakepi.
Atsakyti
QUOTE(Rudenėja @ 2007 02 27, 15:17)
O as turiu fermentinio surio gabala, kuri butinai butinai jau reikia suvalgyt. Ka pagamint mastau.gif

Kol kas dar siandien nieko negaminau smile.gif

gali makaronu, bulviu arba ryziu uzkepele - vistiek dar kazka rasi gi - mesiuka koki, ar zuvies gabaliuka, morka ar svoguna.
Atsakyti
primenu, kad šita tema skirta rašyti, ką gamino šiandien ar vakar, o patiekalams yra atskira tema "kaip pigiai pavalgyti". kitaip gali mus ir ištrinti, jei nebus skirtumo.
Atsakyti
Gaminau sumustinius su suriu ir kiausiniu smile.gif
Atsakyti
ir aš pietums prikepiau toscanos sumustiniu, vajetau vajetau, daugiau nebekepsiu. sakiau valgysiu tik du, bet nesakysiu kiek istikruju suvalgiau. mirtis figurai:(((( prasom tokiu skaniu receptu nebesiulyti.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 02 28, 14:24)
ir aš pietums prikepiau toscanos sumustiniu, vajetau vajetau, daugiau nebekepsiu. sakiau valgysiu tik du, bet nesakysiu kiek istikruju suvalgiau. mirtis figurai:(((( prasom tokiu skaniu receptu nebesiulyti.

lotuliukas.gif
Turesi eit seniu besmegeniu statyt, jei dar liko sniego mirksiukas.gif

As tai valgiau makaronus su svogunais ir suriu.

O ka vakare gamint, tai nezinau. Na, tuo klausimu iseinu i kita tema lotuliukas.gif
Atsakyti
aš jau žinau, ką vakare gaminsiu. turiu dar mažyti mėsgaliuką nuo sočių laikų atlikusį, tai vakar pusę jo išvyriau su ryžiais (ne plovas, o košė tokia), o šiandien lygiai taip pat išvirsiu su grikiais (supjaustau, nuverdu, putas nugraibau ir pilu krupu tiek, kad košė gautusi, dar įmetu sultinio).
Atsakyti
nu va..prisistatau ir čia,jei tik jumei manes ne per daug bus..
kaip minėjau rydienai mėsiški likučiai....
turiu šaldiklyje dar 6 dešreles,supjaustysiu,pakepinsiu su svogūnais,ir pabaigoje sudėsiu virtus makaronus,tada daug prieskoniu...išbandytas mano šeimos patiekalas thumbup.gif ..svarbiausia didelė išeiga gaunasi ax.gif
dar radau vienam kartui vištienos rinkinuką,tai virsiu rūgštynių sriubą.ir jokių išlaidų 4u.gif
Atsakyti
pamiršau paklausti,ar rašote tik vieną dienos patiekalą ,ar ir pusryčius,pietus ir vakarienę? nes aš tai gaminu daugiau nei vieną kartą dienoje....
Atsakyti
tai viską ir rašyk. aš rašau viską.
Atsakyti