Įkraunama...
Įkraunama...

Tautiniai šokiai

Labukas,

Labai būtų smagu pabendrauti 4u.gif . Manau, kad atsiras šokančių ir norinčių pasidalinti savo mintimis kaip sekasi ruoštis dainų šventei ir kt.

Atsakyti
verysad.gif Negi nėra mamyčių savo dalį laisvalaikio skiriančių šiam pomėgiui g.gif ?
Atsakyti


sveikute,

aš deja šiuo metu nešokanti verysad.gif bet turiu nolika metų liaudies šokių šokimo stažą, tą laikotarpį prisimenu, kaip patį fainiausią mano gyvenime.
deja, dabar nešoku, nes nerandu tokios vietos, kur tai galėčiau daryti, nesu studenčiokė, kad galėčiau su studentais strakalioti, o apie vyresnių kolektyvus nežinau ir neturiu ko paklausti verysad.gif
ech, liūdnai čia pradėjau, bet iš tiesų, tai šokiai ir ypač pasiruošimai dainų ir šokių šventėm, koncertam tiesiog super-duper thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif patys mieliausi prisiminimai apie tai smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif Labutis. Puiki tema tik bendraminčių nėra... g.gif aš ruošiu merginų šokių kolektyvą dainų šventei thumbup.gif intensyviai repetuojam, nes apžiūra jau balandžio mėn. , o baisiausia, kad reikia kostiumus naujus siūtis. esu vadovė tad rūpesčių netrūksta doh.gif
Atsakyti
Sveikutės,
O aš ne šoku, bet groju tautinių šokių kolektyve. Ne studentų ir ne per daug senjorų - nuo 30 iki 45 metų kažkur.
thumbup.gif
Matau kad yra šokėjų, taigi, prašom - junkitės prie mūsų... Bet, turbūt kaip ir visur, mūsų kolektyve trūksta vyrų blush2.gif Todėl mergaitės, geriau ateikit su antrąja puse. Chebrytė mūsų patyrusi, šokantys daugiau nei po 10 metų. Pradedančiųjų nėra. Taigi, įvertinkit savo galimybes ir brūkštelkit man į asmeninę dėžutę mirksiukas.gif

Beje, jei grojate kanklėmis, birbyne, armonika, ar kitokiu liaudies instrumentu, taip pat kviečiu prisijungti prie tikrai šaunios profesionalų kapelos friends.gif

Čia ne skelbimas rolleyes.gif Bet, jei jau jaučiate trūkumą realizuojant save, tai labai prašom į kompaniją. Pakalbinkit ir savo "diedus" jei jie jaučiasi panašiai.
Atsakyti
yahoo.gif thumbup.gif Šaunu 4u.gif . manau, kad galėsim bendrauti čia SM, o su kai kuo galima bus ir susimatyti dainų šventėje mirksiukas.gif .
Cicera pasinaudok Pinavijos pasiūlymu, jei vis dar kirba noras šokti 4u.gif .


Mūsų kolektyve irgi šoka nuo 22 iki 55 metų amžiaus šokį pamėgę žmonės. Kadangi visi dirbantys, tai labai jau sunkiai renkamės į repeticijas. Apžiūra ant nosies, o šokių tik keliatą sustatę esame verysad.gif . Vadovei galvos skausmas didžiausias doh.gif . Vakar susirinkom visi 100 proc., tai vadovė apsidžiaugti negalėjo, juokavo, kad iki ryto nepaleis biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 03 28, 17:39)
yahoo.gif  thumbup.gif Šaunu  4u.gif . manau, kad galėsim bendrauti čia SM, o su kai kuo galima bus ir susimatyti dainų šventėje  mirksiukas.gif .
Cicera pasinaudok Pinavijos pasiūlymu, jei vis dar kirba noras šokti  4u.gif .
Mūsų kolektyve irgi šoka nuo 22 iki 55 metų amžiaus šokį pamėgę žmonės. Kadangi visi dirbantys, tai labai jau sunkiai renkamės į repeticijas. Apžiūra ant nosies, o šokių tik keliatą sustatę esame  verysad.gif . Vadovei galvos skausmas didžiausias  doh.gif . Vakar susirinkom visi 100 proc., tai vadovė apsidžiaugti negalėjo, juokavo, kad iki ryto nepaleis  biggrin.gif .

Sveikutės šokio mylėtojos ir puoselėtojos 4u.gif joooo labai suprantu jūsų vadovę, kaip yra sunku, kai nesusirenka į repeticijas... doh.gif šokį negana sustatyti, bet jį reikia gražiai atlikti, o ypač apžiūroj mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 03 28, 15:39)

Cicera pasinaudok Pinavijos pasiūlymu, jei vis dar kirba noras šokti  4u.gif .



Oi aš mielaiprisijungčiau, tik kad va, kaip suprantu ten vyrų trūkumas (o kur jų ne trūkumas ax.gif ) , o aš saviškio tongue.gif niekada gyenime nenutempsiu šokti. O ir kokio kito blush2.gif šokėjo net neįsivaizduoju kur ieškoti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cicera @ 2007 04 06, 10:01)
Oi aš mielaiprisijungčiau, tik kad va, kaip suprantu ten vyrų trūkumas (o kur jų ne trūkumas  ax.gif ) , o aš saviškio  tongue.gif niekada gyenime nenutempsiu šokti. O ir kokio kito  blush2.gif šokėjo net neįsivaizduoju kur ieškoti.  blink.gif


Su vyrais tai tikras pravalas doh.gif . Mes irgi vos aštuonis surinkom bigsmile.gif . Tai dabar didžiausias galvos skausmas, kaip juos lepint lotuliukas.gif ir visaip kitaip popint, kad niekur nepabėgtų g.gif . Oij laukia sunkios savaitėlės, nes balandžio 19 d. mums apžiūra, o ir šokių visų dar nesustatėm doh.gif . Jau nekalbu apie idealų šlifavimą schmoll.gif . O viskas dėl to, kad kolektyvas nesirenka visas į repeticijas bash.gif . Nieko, per kančias į žvaigždes laugh.gif wink.gif .
Atsakyti
faina... as irgi keliolika metu prasokau situos sokius, apie dainu sventes saldu prisimint ir dabar tongue.gif
Atsakyti
As norejau sokejeliu paprasyti kepurines muzikos ir aprasymo. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morku feja @ 2007 05 06, 23:36)
As norejau sokejeliu paprasyti kepurines muzikos ir aprasymo. Buciau labai dekinga  4u.gif


Berods arabeska šokių vadovė, nebent ji tau galės pagelbėti g.gif

Atsakyti