Įkraunama...
Įkraunama...

Nebenoriu mylėtis

nebezinau kas man daros,mano vyras pyksta ant manes,nes jau menuo kaip nesimylejom,nenoriu ir nesuprantu kodel.o as ji taip myliu,man gana vien kad prisiglaudziu prie jo,bet daugiau nieko,kas man yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 20 rugsėjo 2013 - 15:08
ir man uztektu tik apsikabinimo wub.gif
Atsakyti
kartais tikrai noriu daugiau,bet tada jo nebuna.va kur problema,o kai jis biuna,nebenoriu,tik moego,nes bunu pavargus po darbo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(semiuke @ 2007 03 19, 03:07)
kartais tikrai noriu daugiau,bet tada jo nebuna.va kur problema,o kai jis biuna,nebenoriu,tik moego,nes bunu pavargus po darbo sad.gif



kai ilgai nesimyli, buna taip kad jau buni kaip ir pripratus nesimyleti ir kazkaip to nesamoningai vengi
atrodo kad noretum bet lyg ir baisu pradeti
cia gal toks psichologinis momentas

visi pavarge po darbo buna ir to noro nera

gal tu tiesiog siaip pasilpus ir moraliskai pavargus, pagerk vitaminu kurie energijos suteikia organizmui, pavalgyk normaliai, pajudek pasportuok, dviraciu pavazinek

man pvz po kokios aerobikos ar siaip lengvo pasportavimo tai labai noras uzeina
pvz, tvarkydama namus lauki vyri, tai tu tvarkyk kaip nors kitaip, isijunk garsiai muzika pajudek pasok pagalvok kaip jo noretum....

sekmes
Atsakyti
dekui pameginsiu,nes jau paciai keistadaros,o maniskis tai isvis kartoja kiekviena diena kad as jo nebemylu,erik keistis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(semiuke @ 2007 03 23, 14:14)
dekui pameginsiu,nes jau paciai keistadaros,o maniskis tai isvis kartoja kiekviena diena kad as jo nebemylu,erik keistis smile.gif



reikia tik paciai "neuzsiciklinti" kad nenori sexo...zinau ta jausma labai gerai.. tiesiog ir pradziu prisiverti, ir pdarai "tai" dazniau, bent pora kart i savaite
a tada po kiek laiko jau savaime poreikis atsiras
mirksiukas.gif
Atsakyti
Na sioj padety ir as buvau o gal ir esu ax.gif Man su savo vyru irbuna kad nesimatom ilgesni laika bet nezinau ar tame yra priezastis, kad uzeina tokie moment kad man regis gerai kaip yra ir kaip jus rasot uztenka bucinio ar apkabinimo wub.gif O jis zinoma nerimauja ir vis klausia kas man yra, tikrai nezinau ka jam atsakyti, nes regis viskas gerai yra tik paprasciausiai nenoriu to daryti regis juk ir taip viskas gerai, as ilgai maniau kad to priezastis gal auklejime, nes visi kas mane auklejo teige kad myletis negalima pries vestuves ir t.t blink.gif regis pati susimaisiau savo mintyse ir noruose. Nors yra buve ir taip kad kai as to labai norejau ir jam tai parodziau tai jis net nejaukiai pasijuto ir tai ji atsalde, kazkokioj dviprasmiskoj situacijoj esam. Sutinku su tuo kad kai tai vyksta pastoviai tai viskas normalizuojasi ir tuomet to net truksta, bet kad dabartiniame gyvenime sunku islaikyti, nes darbo grafikai, nuovargiai ir t.t blush2.gif
Atsakyti
na sakai tik menuo ir jis pyksta
Mane tai isvarytu is namu.Na mes ir po du men nesimylim.Na as nenoriu:(man kazkaip po gimdymo , buvo tokia baime, kad skaudes tai taip ir iki siol taip vis.... schmoll.gif
Atsakyti
zek tik su sexo apribojimu neprisidaryk bedos. vyriska prigimtis taip paprastai nepasikeis vien delto kad tu to nenori. jo mintys ims tershtis. tai kas nepasishalina ir neatsinaujina vyro kune ima kankinti ish vidaus wink.gif
Atsakyti

Sveikutes,ir man pazistamas sis jausmas,ypac po gimdymo,visai nesinorejo santykiu verysad.gif ,po to nuovargis,rutina,vel gadina visa reikala,bet reikia pagaileti vyru,juk jiems ilgas susilailymas tragedija ir santykiai tarpusavio labai kencia.manau kad reikia nors karta per savaite rasti laiko sau,pakeisti aplinka,pabuti vieniems,galbut is pradziu pradeti glamonemis ar sekso filma perziureti ir susijaudinimas ateis..nes ilgi susilaikymai gali vyra paskatinti kitur ieskoti silumos,o tokiu prijaucianciu vedusius vyrus oi kiek daug yra mad.gif
Atsakyti
QUOTE(iruciucs @ 2007 08 20, 14:37)
Sveikutes,ir man pazistamas sis jausmas,ypac po gimdymo,visai nesinorejo santykiu verysad.gif ,po to nuovargis,rutina,vel gadina visa reikala,bet reikia pagaileti vyru,juk jiems ilgas susilailymas tragedija ir santykiai tarpusavio labai kencia.manau kad reikia nors karta per savaite rasti laiko sau,pakeisti aplinka,pabuti vieniems,galbut is pradziu pradeti glamonemis ar sekso filma perziureti ir susijaudinimas ateis..nes ilgi susilaikymai gali vyra paskatinti kitur ieskoti silumos,o tokiu prijaucianciu vedusius vyrus oi kiek daug yra mad.gif



Nu niekaip nesuprantu, is kur kyla tokios problemos! Savojo vyriskio, jei nepajudinciau, tai ir nereiketu... o kadangi jau daugiau nei menuo nejudinu, tai ir nereikia.. nzn, ka daryt.. doh.gif jis pavarges ir tiek. galvojau gal ka turi, bet labai tuo abejoju.. o mes dar tik metai kartu smile.gif
Atsakyti
ir as pasisakysiu. Man ir pasimylejimu nereikia ir taskas. Kaip rase: reikia tik tada kai jo nera, o kai yra ir galiu gulti ir miegoti unsure.gif
is kitos puses, man ju niekada taip ir nereikejo stipriai, tik pagalvot budavo fainai, o siaip kad poreikis butu, tai ir nera, jei ne maniskio pyktis, tai as ir neprisileisciau g.gif biggrin.gif
Atsakyti