Įkraunama...
Įkraunama...

Trinkelės

Gal iš savo patirties galit patarti ax.gif
Manau, kad reikia dėti aplink visą namą, kad lietus neaptaškytų. Kokio pločio reikalinga ta juosta? Gal yra koks standartas.
Kokio pločio praėjimus kur jau vaikščiosim reikia daryti, kad būtų patogu. Galvoju, kad kažkur apie 1,20-1,50m.
Girdėjau pletkus, kad pilkos tvirčiausios, nors man jos g.gif O ypač kur garažas geriau spalvotų nedėti. Ar tai tiesa?

Ir šiaip domintu bet kokia info. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
mes apie nama planuojam deti 1 m plocio juosta.

Tvirčiausiso klinkerio, jos ir "panešiotos" gražiai atrodo.
Atsakyti
Mes irgi šiemet dėsime trinkeles. Pernai pasisėjom žolytę, palei namą palikom vietas trinkelėm, tačiau vejos pakraštys visas vaikučių išlakstytas, taip kad teks platinti takelį palei namą min. iki 1,5, gi neversi lakstyt prisispaudus prie sienos? Bet čia tik palei vieną sieną (ji veda į žaidimų aikštelę), o kitur manau užteks 1 m. rolleyes.gif
Atsakyti

mes irgi planuojam taką dėti iš trinkelių, tai kas turit kokios info parašykit aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 03 06, 20:20)
mes irgi planuojam taką dėti iš trinkelių, tai kas turit kokios info parašykit  aciuks.gif


labukas 4u.gif

kai pažiūri, kiekvienam kieme trinkelės sudėtos, o info kaip nėra, taip nėra verysad.gif

Mamytės pasidalinkite, prašau patirtimi frusty.gif

ačiukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2007 03 18, 11:21)
labukas  4u.gif

kai pažiūri, kiekvienam kieme trinkelės sudėtos, o info kaip nėra, taip nėra  verysad.gif

Mamytės pasidalinkite, prašau patirtimi  frusty.gif

ačiukas  bigsmile.gif


Na pernai susiklojom trinkeles, pilkas + raudonos nedaug. Plytos formos. Praėjimui takeliu rekomendavo dėti 1,5 m. pločio, patogiau kai plačiau. Trinkeles derinam su akmenim, todėl ir aplink namą nuogrindą ne iš trinkelių darėm, o iš akmenukų šiemet darysim. Padarėm vieną klaidą - plytelių tarpukus pasiūlė užšlavinėt ne vien atsijom, bet sumaišius su cementu, na tipo geriau užsipildo tie tarpukai, žolės neauga juose. Bet gavosi taip, kad už poros dienų po išklojimo užlijo lietus ir kadangi trinkelės nebuvo gerai nušluotos, cemento dulkės sukietėjo ant trinkelių paviršiaus. Vaizdas ne koks. Dabar po žiemos lyg ir geriau atrodo, bet ko gero reiks nuomotis aukšto slėgio plovimo įrenginį ir bandyt nuplaut.
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2007 03 19, 01:22)
Na pernai susiklojom trinkeles, pilkas + raudonos nedaug. Plytos formos. Praėjimui takeliu rekomendavo dėti 1,5 m. pločio, patogiau kai plačiau. Trinkeles derinam su akmenim, todėl ir aplink namą nuogrindą ne iš trinkelių darėm, o iš akmenukų šiemet darysim. Padarėm vieną klaidą - plytelių tarpukus pasiūlė užšlavinėt ne vien atsijom, bet sumaišius su cementu, na tipo geriau užsipildo tie tarpukai, žolės neauga juose. Bet gavosi taip, kad už poros dienų po išklojimo užlijo lietus ir kadangi trinkelės nebuvo gerai nušluotos, cemento dulkės sukietėjo ant trinkelių paviršiaus. Vaizdas ne koks. Dabar po žiemos lyg ir geriau atrodo, bet ko gero reiks nuomotis aukšto slėgio plovimo įrenginį ir bandyt nuplaut.


ačiū už info 4u.gif

o firma kokia ax.gif
Aš ir noriu spalvotų. mums plotelis 6m.* 9m. reikia iškloti.
kaži kiek kainuos?
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2007 03 19, 09:23)
Aš ir noriu spalvotų. mums plotelis 6m.* 9m. reikia iškloti.
kaži kiek kainuos?


kvadratas apie 100 lt ir brangiau jei su spalvotom
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 19, 11:26)
kvadratas apie 100 lt ir brangiau jei su spalvotom


čia su darbu ar be ax.gif

Papildyta:
tokios man patiktų bigsmile.gif
Atsakyti
Jole, as atsakysiu-taip 100+lt jau su darbu buna...

labai grazias idejai trinkeles wub.gif

as irgi labai noreciau spalvotu trinkeliu, bet kiek esu girdejus-tai tada geriau det klinkerines, nes paprastos-labai nusidevi... bet tai kaina tu klinkeriniu tokia nejuokinga... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 03 19, 10:37)
Jole, as atsakysiu-taip 100+lt jau su darbu buna...

su darbu ir visais reikalingais smeliais zvyrais
Atsakyti
happy, o jus jau susideja?
Atsakyti