Įkraunama...
Įkraunama...

Smulkus verslas mažamečių mamai

Mano mazuliui uz 5 dienu sueis 5 menesiukai. Tas laikas praleke kaip viena diena. Pradedu mastyti, kad netruks ir 1-asis gimtadienis ateiti. Vel tektu grizti i darba. Dirbti reiketu vakarais, iki 22 val. Vyrui snku butu su dviem vaikais, be to, ir vaikai liktu nuskriausti. Mama matytu tik pries pat miega. sad.gif
Vis galvoju, kuo galeciau uzsiimti. Buvau sumasciusi Aukliu agentura kurti, bet perskaiciau laikrastyje, kad musu mieste ji jau kuriama. Dvieju tikrai butu per daug. Nors sakoma, kad geros idejos brangiai kainuoja, bet gal galetumet ka nors pasufleruoti. wink.gif
Atsakyti
Gali steigti namu vaiku darzeli, kur mamos galetu palikti vaikus kelioms valandoms. Didziule problema, kai reikia kur iseiti, o aukle negali, arba kai kas jos isvis neturi. Arba siulau steigti laisvalaikio centra kudikiams ir maziems vaikams - kur butu galima su jais zaisti,piesti, siaip pabuti - o tai dauguma ivairiu mokykleliu ir bureliu priima vaikus tik nuo 3 metu. O iki to, ypač jei maziai neina i darzeli. Dar gali atidaryti masazo kabineta nesciosioms, kur joms specifinis masazas butu daromas.. Arba mini kirpyklele, kur vaikiskoj aplinkoj,butu kerpami tik mazi vaikai. Vaiku kirpykla... Cia isvardinau tik kelias veiklas, susijusias su mazais vaikas, kur, mano manymu, dar yra nisha
Atsakyti
wink.gif :DAciu, vepla, nors visai nevepliskai tu tiek daug dalyku patari. Neblogos idejos, ypac del namu vaiku darzelio. Reikes susizinoti, kokie reikalavimai toki "reikala" organizuojant.

Gal dar kas nors ka nors patars?

Dani kazkurioj temoj minejo, kad galima Faberlic kosmetika uzsiimti. Ar jau yra ji Lietuvoj? Ar tu paciu principu veikia kaip AVON ir Oriflame?
Atsakyti
yra fabrelic kosmetika Lietuvoj, pagrinde vilniuj kol kas, sake bus ir kaune neuzilgo... Anyta pirko per daktare dukrai kosmetika problematiskai jaunatviskai odai, tai turi katalogeli, kai nuvaziuosiu galesiu paziuret adresa ir kontaktus atstovybes

wink.gif
Atsakyti
Dabar, sakyciau, puikios salygos Lietuvoje mamytems, auginancioms vaikucius (ir ne tik) uzsiimti tiesiogine prekyba. Kai mano mazylei dar nebuvo ne puses metu tapau Tupperware demonstruotoja - galvojau, kad tik sau pigiau nusipirksiu ir draugems pasiulysiu, taip viena kita lita uzsidirbsiu + gausiu dovanu, o gavosi taip, kad po 4 men. tapau grupes vadove, po metu mano vadovaujamoje grupeje buvo 45 zmones.
Tiesiog kvieciuosi kitas mamas su vaikais pas save, pasakoju apie gaminius, rengiu "vakarelius", man tai ne darbas, o malonumas, nors tikrai negalejau pagalvoti, kad patiks toks darbas.
Svarbu pasirinkti produkta, artima "dusiai", ir, be abejo, rimta kompanija, kur geros salygos dirbti. Metus taip padirbusi supratau, kad nebenoriu grizti i valdiska darba, nors ir su neblogu atlyginimu, cia uzdirbu ne maziau, o dirbu juk tik laisvalaikiu. Na, o svarbiausia, kad toks darbas dave ne tik pinigu, kelioniu, nauju pazinciu, bet ir pinigais neivertinamos patirties, pasitikejimo savimi, padejo nugaleti scenos ir kitas baimes.
Atsakyti
Pas mane analogiška situacija, kaip ir temos autorei. Aš namuose rašau referatus ir šiaip įvairius darbus studentams. Vis šis tas prisiduria prie Sodros pinigėlių... ax.gif Manau vienas iš variantų - pardavinėti nekilnojamąjį turtą rolleyes.gif Galima ir su vaikiuku objektus nuvažiuoti ir aprodyti... Bet aišku, reikia rasti vietą kur "įlįsti", o taip pat turėti kalbos dovaną, vairuotojo teises, automobilį... doh.gif

Na, tiek iš mano patirties... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai vaikų neturiu bet irgi noriu kažkuo užsiimti, nes šiemet baigiu moxlus, ir tikrai nenoriu už varganus 600 ar 800 sedėti visa diena ir kalusytis kažkieno vaikymų.
Tai vat aš ėmiausi nagų poriauginimo verslo labai neblogas dalykėlis, ir pnigėliu lieka ir man tai patinka, anksčiau veisiau kates, turiu britukę tada jji buvo viena pirmųjų lietuvoje, o tokios spalvos kai maniškė ti išvis pati pirma, važinėjom po parodas ir kačiukus pardavinėjom vieno kaina buvo apie 2000, ti ir užsidirbdavau. dabar dar vasara manau reix turguje dirbti. ir šiaip manau išsiimsiu verslo liudijimą, ir pabandysiu paprekiauti nagų priauginimo priemonėmis.
Dėl tų visų avonu, ir panašiai dirbančių, tai tikrai ne man. ti šito net nesiėmiau, nors kažkada bandėm su Amway pradėti daryti bet taip ir baigėsi tik mąstymu.
Atsakyti
aš taip pat sėdžiu namie ir mąstau iš kur gauti pinigėlių blush2.gif , bet nieko nesumąstau doh.gif tokia pardavėja ar konsultante nenorėčiau schmoll.gif tai mąsta gal iš molio pradėti lipdyti, bet murzinas darbas o gal iš gintarų, bet gali vaikas prisivalgyti doh.gif tai taip ir nesugalvoju
Atsakyti
O aš norėjau paklaust dėl mokesčių verčiantis ta tiesiogine prekyba. nes aš norėčiau platinti vieną produktą. Jeigu iš to gyvenat, tai ar imatės kažkokį verslo liudijimą, ar kitaip tvarkotės? Jei tai yra normalus darbas, kaži ar protinga taip ir sėdėt be sveikatos draudimo ir kt. garantijų...
Atsakyti
Jeigu nori legialiai dirbti, tai reikia pirkt nepigu verslo liudijimas, jeigu niekur daugiau nedirbate, reikia moketi nemazai uz sveikatos draudima ir sodrai. Tada, sumokejus visokius mokescius reikia suktis kaip voverei rate, kad dar ir uzdirbtum ka nors. Kiti gal dirba nelegaliai. Nezinau, ka cia galima uzdirbt, kelis litus gal, bet normaliai tik esu isitikinusi, kad ne. Darbo sanaudos bus labai dideles, nebent turetum keleta klientu milijonieriu... wink.gif
Atsakyti
Oriflame daugiausiai pasieke tie, kurie atidare savo istaigeles, kuriose platintojai gali pasiimti uzsakytas prekes. Tie, kurie tiesiogiai pardavineja prekes, kiek zinau, neuzdirba daug. Dar sekasi tiems, kurie platintojais tapo vieni pirmuju. naujokams reikia gerokai papluset, nes labai didele konkurencija is kitu firmu platintoju: avono ir etc. Ir labai fainas tavo katinukas wink.gif
Atsakyti
O as platinau anksciau Oriflame, tai dabar jau perejau i Faberlic. Ir uzdirbti galima daugiau ir konkurencija ne tokia didele, nes sios kompanijos platintoju dar ne per daugiausia ir tinkla kurti galima. Net vien is pardavimu jau iseina 30 proc. o dar akcijos, nuolaidos mirksiukas.gif Ir nera papildomu mokesciu, kaip oriflame ax.gif
Atsakyti